zachodniopomorskie

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. Aby odpowiednio zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o byciu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera oraz jego lubej, i starego, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Darłowo gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpada na duży pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, jednakże w dobrym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez samego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Darłowo gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością skończyłoby się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa działalność w ABW wpłynęła na klimat oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z książki, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, tracący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Przyjmowania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Satysfakcja z dobrego skoku nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Darłowo gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, by móc zafundować im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony gości w szkole policyjnej, gdzie będzie stanowił wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z wielkimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest postawiona w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka jest w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie chłopca jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, stanowi toż nie udana próba.

Kobiety mafii Darłowo gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w efekcie idzie na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu to natomiast dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez ostatnich ludzi Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na przyjęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim okresie, dokonuje się pierwsza strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Darłowo gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich ciągnie się kilka materiałów na raz, dlatego warto oglądać film w centrum, aby pojąć o co w nim funkcjonuje.

Kobiety mafii Darłowo gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o