Connect with us

Published

on

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy użytkownik może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest zarówno dla mężczyzn indywidualnych, kiedy również marek świadczących usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety oraz instytucje biorące start w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Programie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci lub znani będą brać z najodpowiedniejszych usług hostingowych, a ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś nową usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie bardzo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego kolejnego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla globalnych typów firmy, jak jeszcze osób które nie posiadają także pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać zarówno do naszych, jak też do swoich klientów. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś z nich świadczone są punkty, które można wymienić na kasę lub na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo klientów od tradycyjna poleca pomoce w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i wyróżnić ich za lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na problem naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Blachownia wyślij sms O TREŚCI: WNIOSEK na 7257

Published

on

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Znalazłeś się w krytycznej sytuacji gospodarczej, pilnie potrzebujesz pożyczki na spłatę bieżących zobowiązań albo potrzebujesz gotówki na dokończenie remontu, niemogącą czekać naprawę samochodu, lub na kolejny równie ważny cel? Szukasz serwisu, w jakim zawrzesz umowę pożyczkową na atrakcyjnych dla Ciebie warunkach, bez zbędnych formalności i biurokracji, bez składania znacznej mierze dokumentów, i bez składania zaświadczenia o zarobkach? Skorzystaj z swego serwisu Kredyt-Express, za usługą którego nauczysz się z najpiękniejszymi ofertami dostępnymi dziś na bazarze i obiecasz sobie pożyczkę w parę minut, tylko za pomocą telefonu i internetu!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

Pracownik z Ukrainy Moryń zadzwoń 533 024 116

Published

on

Gdzie znaleźć pracownika z Ukrainy

Pracodawcy często stają przed ogromnym wyzwaniem, którym jest wyszukanie właściwego pracownika. Gdy zasoby odpowiednie nie pozwolą na przyjęcie rodaka, pojawia się możliwość uzyskania pracownika za granicą. Tymczasem znalezienie takiego typa ma ogromne wyzwanie. Jak uzyskać dobrego człowieka z Ukrainy i gdzie go szukać?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl