Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy użytkownik może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest zarówno dla mężczyzn indywidualnych, kiedy również marek świadczących usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety oraz instytucje biorące start w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Programie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci lub znani będą brać z najodpowiedniejszych usług hostingowych, a ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś nową usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie bardzo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego kolejnego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla globalnych typów firmy, jak jeszcze osób które nie posiadają także pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać zarówno do naszych, jak też do swoich klientów. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś z nich świadczone są punkty, które można wymienić na kasę lub na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo klientów od tradycyjna poleca pomoce w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i wyróżnić ich za lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na problem naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
polecane posty
Kategorie
———————————–