Praca

Działalność w Niemczech dla gościa z Ukrainy z polskiej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Czy pracownicy ukraińscy z Polski są szansę oficjalnej praktyce w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele jednostek planuje takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o własną wizę niż o wizę innego końca z Organizacji Europejskiej.

Działalność w Niemczech dla gościa z Ukrainy z lokalnej firmy na bazie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika własnej firmy na bazie VAN DER ELST VIZA

Razem z liczną zasadą wiza do służbie w dowolnym kraju UE nie daje możliwości praktyce w żadnej spośród nich. Oznacza to, że skoro otrzymasz polską wizę do rzeczy a nie będziesz zarabiał w Polsce, będzie więc naruszeniem prawa. Tak dlatego, razem z własną wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, a taka wiza nie daje odpowiednia do poważnego stanowiska w następnych krajach UE. Tak więc polskie ustawodawstwo nie zezwala na przyjęcie w Niemczech w końca uzyskania wizy roboczej do Polski. To stanowi, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś dokonywać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE są prawo kierować swoich ludzi do obcych krajów w związku z koniecznością produkcji. Należy mieć, że nie całe kraje UE używają tę propozycję. Na przykład Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika własnej firmy na bazie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika własnej firmy na bazie VAN DER ELST VIZA

Polska spółka, w jakiej wykonywa obywatel Ukrainy, zatrudnia człowieka na droga służbową (do lektury / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez własną firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Pracownik jest rozsyłany do spełniania pewnej książce w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki może stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza może być prosta: – przez 180 dni (na bazie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (danie na rzecz opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w projekcie odbycia podróży służbowej do Niemiec w czasie roku, będzie bogata tylko 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej drodze jest porozumienie między własną spółką oraz marką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, pracownik musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszelkiej Polski.

By zdobyć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do przedłożenia dokumentów, wśród których istotne są: pozwolenie na książkę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką nazwą a kierowany człowiek i oryginalni.

Należy także zauważyć, że ambasada zastrzega sobie moc do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o