Connect with us

Published

on

Awaria Orange. Nie podejmuje internet w budowy komórkowej. Orange potwierdza: „Już jesteśmy odnotowane ograniczenia w dostępie do sieci”

Awaria Orange 15 kwietnia 2019 Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin, Warszawa, Cała Polska

Awaria Orange! Po awarii pakietu aplikacji i wyszukiwarki internetowej Google, ujawnia się, że wielka awaria wystąpiła dodatkowo w budowy komórkowej Orange.

wygraj twoj iphone x

wygraj twoj iphone x

Świadczy to, iż ci, jacy są telefony w niniejszej sieci, nie mogą właśnie korzystać m.in. z internetu.

j sieci, nie mogą właśnie korzystać m.in. z internetu.
reklama

Sieć komórkowa Orange, jak wychodzi z doniesień portali branżowych, przechodzi poważną awarię. Świadczy to, iż ci, jacy są telefony w niniejszej sieci, nie mogą właśnie korzystać m.in. z internetu.

Przed chwilą relacjonowaliśmy, iż w kilku krajach wystąpiła właśnie, 15 kwietnia, poważna awaria pakietu aplikacji oraz wyszukiwarka internetowa Google. Strony w ogóle się nie ładują lub zabierają się z ważnym opóźnieniem.

Teraz ten jeden problem pojawił się w przypadku sieci komórkowych Orange. Nie wiadomo, jak długo potrwają problemy. Serwisy bawiące się monitoringiem tego gatunku uszkodzeń na bieżąco relacjonują przebieg napraw. Należy uważać na pomocy, że usunięcie awarii może trochę potrwać, a klienci mogą przez każdy czas stanowić kłopot z dojazdem do usług wymagających powiązania z budową.

Sieć Orange oficjalnie potwierdza:
(…) teraz jesteśmy ograniczenia w dostępie do internetu. Dokładamy wszystkich starań aby uszkodzenie zostało usunięte jak najszybciej.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Sunrise Festival 2022

Published

on

Sunrise Festival - kilka ciekawych wzmianek

Wielu z nas rzecz jasna czeka na Sunrise festival w lipcu, bo to bardzo ciekawa opcja, czyli będzie on miał miejsce od 22 do 24 lipca roku 2022 i pojawią się na nim ciekawi artyści, tacy jak Sikedope, Marshmello, Faithless, Gareth Emery, Marlo, Jordan Suckley, Paul Van Dyke i Ruben De Ronde. W tym świecie po pandemii tego typu widowisko jest rzecz jasna bardzo ciekawą opcją, bo wcześniej ludzie byli tak jakby zmuszeni do siedzenia w domu. Nie mniej jednak okres letni nawet w czasie pandemii był tym bardziej luźnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że wielu z nas potrzebuje tego odejścia od myśli powiązanych z inflacją i nieciekawą sytuacją gospodarczą, a festival to ten ciekawszy czas, w którego przypadku możemy choć na chwilę zapomnieć o złych chwilach. Trudno też dokładnie stwierdzić jak będzie wyglądać przyszłość, zwłaszcza ta nieco dalsza, bo zapewne jesienią powrócą te utrudnienia natury gospodarczej i dlatego lipiec i sierpień, a nawet czerwiec powinny być tymi pełnymi bardziej pozytywnych wrażeń, bo na nich zależy niemal każdemu. Właśnie dlatego ludzie nie uczestniczący w tych wydarzeniach, będą chcieli przynajmniej je zobaczyć w sieci lub w telewizji.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

WOŚP i akcja zbierania nakrętek, dwie akcje jeden cel.

Published

on

WOŚP i akcja zbierania zakrętek, dwie akcje jeden cel.

Pomogą powinno się cały rok nie tylko na granicy grudzień- styczeń dla WOŚP, pomagajmy zawsze i każdemu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl