Connect with us

Published

on

Awaria Orange. Nie podejmuje internet w budowy komórkowej. Orange potwierdza: „Już jesteśmy odnotowane ograniczenia w dostępie do sieci”

Awaria Orange 15 kwietnia 2019 Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin, Warszawa, Cała Polska

Awaria Orange! Po awarii pakietu aplikacji i wyszukiwarki internetowej Google, ujawnia się, że wielka awaria wystąpiła dodatkowo w budowy komórkowej Orange.

wygraj twoj iphone x

wygraj twoj iphone x

Świadczy to, iż ci, jacy są telefony w niniejszej sieci, nie mogą właśnie korzystać m.in. z internetu.

j sieci, nie mogą właśnie korzystać m.in. z internetu.
reklama

Sieć komórkowa Orange, jak wychodzi z doniesień portali branżowych, przechodzi poważną awarię. Świadczy to, iż ci, jacy są telefony w niniejszej sieci, nie mogą właśnie korzystać m.in. z internetu.

Przed chwilą relacjonowaliśmy, iż w kilku krajach wystąpiła właśnie, 15 kwietnia, poważna awaria pakietu aplikacji oraz wyszukiwarka internetowa Google. Strony w ogóle się nie ładują lub zabierają się z ważnym opóźnieniem.

Teraz ten jeden problem pojawił się w przypadku sieci komórkowych Orange. Nie wiadomo, jak długo potrwają problemy. Serwisy bawiące się monitoringiem tego gatunku uszkodzeń na bieżąco relacjonują przebieg napraw. Należy uważać na pomocy, że usunięcie awarii może trochę potrwać, a klienci mogą przez każdy czas stanowić kłopot z dojazdem do usług wymagających powiązania z budową.

Sieć Orange oficjalnie potwierdza:
(…) teraz jesteśmy ograniczenia w dostępie do internetu. Dokładamy wszystkich starań aby uszkodzenie zostało usunięte jak najszybciej.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Kolejne aresztowanie w Kołobrzegu

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź od sędziego Michała Tomali z Sądu Okręgowego w Szczecinie o tymczasowym aresztowaniu, na 2 miesiące, kołobrzeskiego architekta Jacka S. – przewodniczącego Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w gminie Kołobrzeg. Architekt został zatrzymany na początku tego tygodnia przed funkcjonariuszy CBA. Więcej w materiale ” Z Kołobrzegu znikają ludzie na wysokich stanowiskach…”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl