Paysafecard (PSC)

Paysafecard (PSC) jest bardzo popularną w ostatnich latach metodą płatności, wykorzystywaną przede wszystkim przez gry online oraz internetowych sklepach. Paysafecard nieprzerwanie funkcjonuje od roku 2000, bazując przede wszystkim na możliwościach, jakie daje system pre-paid.

Paysafecard (PSC)

Co ważne (szczególnie w dzisiejszych czasach ze względów bezpieczeństwa), korzystanie z paysafecard nie wymaga podania swoich danych osobowych ani szczegółowych informacji dotyczących bankowego konta czy informacji odnoszących się do karty kredytowej. Z paysafecard korzystać można już niemal we wszystkich krajach Europy oraz w Australii oraz na terenie obu Ameryk.

Aby możliwe było wykonywanie dowolnego rodzaju transakcji w systemie paysafecard, niezbędnym posunięciem będzie zakup specjalnej karty. To na niej będzie wydrukowany kod PIN, potrzebny przy dokonywaniu każdej transakcji online. Co ważne, taki kod może być wykorzystywany wielokrotnie, aż do chwili, gdy zostaną wykorzystane wszystkie środki zgromadzone na danym koncie.

Paysafecard jest systemem, który od wielu już lat z bardzo dużym powodzeniem funkcjonuje na całym świecie, każdego roku zyskując sobie coraz to większe grono zadowolonych użytkowników. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to jedna z bezpieczniejszych metod umożliwiających płatność online, która jest obecnie dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Również korzystanie z Paysafecard nie jest skomplikowane, zatem bez wątpienia każdy powinien sobie z tym poradzić. Wystarczy zakupić specjalny kupon o odpowiedniej wartości, zawierający kod PIN składający się z 16 cyfr. Taką kartę nabyć można w wielu miejscach, między innymi kioskach, sklepach, supermarketach czy stacjach paliw. Decydując się na płatność z wykorzystaniem paysafecard należy pamiętać jednak o tym, że kod PIN wykorzystywany może być jedynie w wybranych punkach sprzedaży bądź sklepach internetowych, akceptujących płatność z wykorzystaniem kart typu pre-paid. Należy tu wspomnieć również o tym, że w ostatnich latach dość znacząco wzrosła ilość punktów stacjonarnych, akceptujących płatności z wykorzystaniem paysafecard.

 

Płacąc kartą typu pre-paid wystarczy wprowadzić kod PUN oraz wartość pieniężną, jaką dane konto po dokonaniu zakupu ma zostać obciążone. Co ważne, za pośrednictwem paysafecard można opłacać nawet bardzo drogie zakupy, bowiem system daje szansę łączenia ze sobą maksymalnie 10 kodów PIN, pochodzących z zupełnie różnych kart.

 

Transakcje zawierane za pośrednictwem Paysafecard jest całkowicie anonimowe. Dlatego też w celu sprawdzenia stanu konta wystarczy na oficjalnej stronie wpisać kod PIN z karty Paysafecard.

Paysafecard mozesz zdobyć za darmo na https://www.bananki.pl/sklep/paysafecard/

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
polecane posty
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x