zachodniopomorskie

endermologia Goleniów

Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Można z całym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na zdrowy styl życia. Jeszcze dobrze osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym zawsze uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w bycie dać tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta i szkolenia finansowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Reakcją na obecne punkty mogą stanowić nowoczesne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Wolin

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym konkretnie jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy zatem tym samym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym chodzi dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana z tym sposobem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, ale także po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą procedurą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień posiadamy też do pracowania z cellulitem opornym na funkcjonowanie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten fakt lub nawet pozbyć się go w sumy. Co dużo, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do rzeczy fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 środków (w zależności z tego, jaki właśnie efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze efekty będą pewne już po zakończeniu 3-4. Zabiegi przygotowuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem idealnym dla wszystkich kobiet, jakie zależały w niski, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest jeszcze prowadzenie zdrowego trybie bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem stosować z pozostałymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklamy na temat zabiegu endermologii znajdziesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o