Connect with us

Published

on

Prowadzenie interesu logistycznego na terenie Unii Europejskiej niesie ze sobą wiele zagrożeń. Sprawdź jak poradzić sobie z większością z nich.

Przedstawiciel transportu w Europie

Firma przedstawicielstwo.eu przede wszystkim swoją działalność ogniskuje wokół obsługi firm transportowych, które posiadają kierowców poza granicami kraju. Od lat to właśnie transport międzynarodowy jest głównym obszarem specjalizacji tego przedsiębiorstwa, które często określane jest jako przedstawiciel transportu w Europie.

Wsparcie w kwestiach związanych z transportem międzynarodowym

Firma oferuje jakże przydatną usługę Transport Assist 24/7. Polega ona między innymi na tym, że przez całą dobę, niezależnie od tego w jakim miejscu w Europie znajduje się w danym momencie kierowca, może on zasięgnąć porady specjalisty, zgłosić swój problem lub uzyskać pomoc w przypadku takich sytuacji jak chociażby kontrola drogowa, braki w posiadanych dokumentach czy też w przypadku innych, nagłych zdarzeń. Specjaliści zatrudnieni w Przedstawicielstwo.eu są doskonale obeznani z tematem obowiązujących przepisów prawa i współpracują ze sprawdzonymi kancelariami, które znają specyfikę branży transportowej.

Przedstawicielstwo.eu to także firma, która może w naszym imieniu reprezentować nas za granicą, na przykład w Niemczech czy też we Francji. Za pośrednictwem tej firmy można także bez problemu rozliczać płacę minimalną w różnych krajach europejskich tak, aby płaca minimalna kierowcy nie powodowała żadnych niejasności, nawet w przypadku ewentualnych kontroli. To także wsparcie w przypadku tłumaczenia różnych dokumentów, zarówno w kwestii zwykłych tłumaczeń jak i tłumaczeń przysięgłych. Przedstawicielstwo.eu może także wykonać analizę polisy OC.

Wiele firm obawia się sytuacji, w której konieczne jest wysyłanie kierowców do innych państw europejskich, tym bardziej, jeśli słabo są zaznajomieni zarówno z regulacjami prawnymi, specyfiką danego miejsca oraz tym, co może się wydarzyć w trasie. Wówczas wsparcie firmy, która się na tym zna i jest w stanie zaoferować pomoc jest naprawdę bezcenne. Dodatkowo, Przedstawicielstwo.eu oferuje możliwość skorzystania ze specjalnej aplikacji, dzięki której zawsze będziemy informowani o każdym przejeździe tranzytem, co ułatwia późniejsze rozliczanie pracy kierowców. Z pewnością jest to rozwiązanie warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawostki

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Published

on

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się, czy nauka kitesurfingu stanowi tak skomplikowany i trudny proces, na jaki wygląda? Od teraz możesz przekonać się o tym osobiście! Szkoła FunSurf, specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach kite, obala wszelkie mity dotyczące sportów wodnych, udowadniając przy tym, że kitesurfing wcale nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też sprawności fizycznej. Czasem wystarczy odrobina chęci i motywacji, a cała reszta przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy, jak i obozy windsurfingowe, cieszące się coraz większą popularnością. 

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Rolety solarne – innowacja i ekologia w jednym systemie

Published

on

Rolety solarne - innowacja i ekologia w jednym systemie

Odpowiednia ilość światła słonecznego w budynku ma bezpośredni wpływ na właściwy mikroklimat w jego pomieszczeniach. Niewskazana jest zbyt mała jego ilość, jak i zbytnie nasłonecznienie. Z tego względu, sporym wyzwaniem może okazać się sposób na kontrolowanie nasłonecznienia i w razie potrzeby zwiększenie lub zmniejszenie jego poziomu. Najlepszym sposobem jest założenie osłon okiennych, które mogą zapewnić skuteczną ochronę przed słońcem, a dodatkowo stanowią estetyczną dekorację okna. Rolety solarne są jedną z propozycji producentów osłon okiennych, które mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również stanowią ukłon w kierunku ekologii.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Published

on

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Prowadzisz firmę, której działalność w jakimś stopniu związana jest ze sprzedażą i przechowywaniem produktów? Na pewnym etapie każdy magazyn okaże się za mały. Od razu warto więc zainwestować w antresole magazynowe. Jak rozpoznać te, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, w związku z czym będą Ci służyły przez wiele lat? Przeczytaj niniejszy artykuł, a znajdziesz odpowiedź!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl