Ciekawostki

Przedstawiciel transportu w Europie

Przedstawiciel transportu w Europie

Prowadzenie interesu logistycznego na terenie Unii Europejskiej niesie ze sobą wiele zagrożeń. Sprawdź jak poradzić sobie z większością z nich.

Przedstawiciel transportu w Europie

Firma przedstawicielstwo.eu przede wszystkim swoją działalność ogniskuje wokół obsługi firm transportowych, które posiadają kierowców poza granicami kraju. Od lat to właśnie transport międzynarodowy jest głównym obszarem specjalizacji tego przedsiębiorstwa, które często określane jest jako przedstawiciel transportu w Europie.

Wsparcie w kwestiach związanych z transportem międzynarodowym

Firma oferuje jakże przydatną usługę Transport Assist 24/7. Polega ona między innymi na tym, że przez całą dobę, niezależnie od tego w jakim miejscu w Europie znajduje się w danym momencie kierowca, może on zasięgnąć porady specjalisty, zgłosić swój problem lub uzyskać pomoc w przypadku takich sytuacji jak chociażby kontrola drogowa, braki w posiadanych dokumentach czy też w przypadku innych, nagłych zdarzeń. Specjaliści zatrudnieni w Przedstawicielstwo.eu są doskonale obeznani z tematem obowiązujących przepisów prawa i współpracują ze sprawdzonymi kancelariami, które znają specyfikę branży transportowej.

Przedstawicielstwo.eu to także firma, która może w naszym imieniu reprezentować nas za granicą, na przykład w Niemczech czy też we Francji. Za pośrednictwem tej firmy można także bez problemu rozliczać płacę minimalną w różnych krajach europejskich tak, aby płaca minimalna kierowcy nie powodowała żadnych niejasności, nawet w przypadku ewentualnych kontroli. To także wsparcie w przypadku tłumaczenia różnych dokumentów, zarówno w kwestii zwykłych tłumaczeń jak i tłumaczeń przysięgłych. Przedstawicielstwo.eu może także wykonać analizę polisy OC.

Wiele firm obawia się sytuacji, w której konieczne jest wysyłanie kierowców do innych państw europejskich, tym bardziej, jeśli słabo są zaznajomieni zarówno z regulacjami prawnymi, specyfiką danego miejsca oraz tym, co może się wydarzyć w trasie. Wówczas wsparcie firmy, która się na tym zna i jest w stanie zaoferować pomoc jest naprawdę bezcenne. Dodatkowo, Przedstawicielstwo.eu oferuje możliwość skorzystania ze specjalnej aplikacji, dzięki której zawsze będziemy informowani o każdym przejeździe tranzytem, co ułatwia późniejsze rozliczanie pracy kierowców. Z pewnością jest to rozwiązanie warte uwagi.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o