Connect with us

Published

on

Oprócz ubezpieczenia od niespodziewanych incydentów, które mogą się nam zdarzyć na co dzień i które wymuszą odpowiednie uleczanie i opłaty z nim połączone, należy zainwestować także w ochronę naszego dobytku.

Ubezpieczenia majątku

 

Pojazdy możemy w łatwy sposób ubezpieczyć za pomocą świadczeń takich jak OC czy AutoCasco oraz kilku innych. Jak możemy więc zadbać o nasz dom, czy też mieszkanie?

Ubezpieczenie mieszkania jak i ubezpieczenie domu można kupić w sieci lub osobiście w odpowiedniej placówce sprzedającej takie właśnie usługi.

kredyty kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Co obejmuje takie ubezpieczenie? Ubezpieczenie domku, w którym mieszkamy ma pod swoją ochroną elementy ruchome i stałe, chroni ono mury i całą resztę od ognia oraz pozostałych zdarzeń losowych, takich jak na przykład zalania. Ubezpieczenie mieszkania zawiera zwykle zupełnie taką samą ofertę.

Istnieje również opcja ubezpieczenia domu w budowie, co jest szczególnie dobrą opcją, ponieważ wielokrotnie zdarzają się na niej choćby kradzieże towarów.

Zobacz również Kredyty Kołobrzeg

Ubezpieczenie takie, zapewni nam więc zadośćuczynienie w sytuacji pożaru, kradzieży, czy też zalania lub uszkodzenia w inny sposób.

Jej obiektem może być także garaż, ogrodzenie, narzędzia, a ponadto materiały budowlane będące na terenie budowy.

Warto uchronić swój dom, czy też mieszkanie, albowiem podczas zdarzenia losowego możemy odzyskać choćby większość związanych z nim nakładów, co czasem może okazać się wielką pomocą.

Zobacz również ubezpieczenie Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Blachownia wyślij sms O TREŚCI: WNIOSEK na 7257

Published

on

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Znalazłeś się w krytycznej sytuacji gospodarczej, pilnie potrzebujesz pożyczki na spłatę bieżących zobowiązań albo potrzebujesz gotówki na dokończenie remontu, niemogącą czekać naprawę samochodu, lub na kolejny równie ważny cel? Szukasz serwisu, w jakim zawrzesz umowę pożyczkową na atrakcyjnych dla Ciebie warunkach, bez zbędnych formalności i biurokracji, bez składania znacznej mierze dokumentów, i bez składania zaświadczenia o zarobkach? Skorzystaj z swego serwisu Kredyt-Express, za usługą którego nauczysz się z najpiękniejszymi ofertami dostępnymi dziś na bazarze i obiecasz sobie pożyczkę w parę minut, tylko za pomocą telefonu i internetu!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

Pracownik z Ukrainy Moryń zadzwoń 533 024 116

Published

on

Gdzie znaleźć pracownika z Ukrainy

Pracodawcy często stają przed ogromnym wyzwaniem, którym jest wyszukanie właściwego pracownika. Gdy zasoby odpowiednie nie pozwolą na przyjęcie rodaka, pojawia się możliwość uzyskania pracownika za granicą. Tymczasem znalezienie takiego typa ma ogromne wyzwanie. Jak uzyskać dobrego człowieka z Ukrainy i gdzie go szukać?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl