Connect with us

Published

on

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy zapracowany człowiek ma telefon. W związku z tym potrzebuje również operatora sieci komórkowej. Z pewnością już w przeszłości podpisał umowę z jednym z nich.

Przenieś numer do innego operatora

Pozostaje wówczas wątpliwość, czy dokonane zostały wszystkie punkty wspomniane w umowie. Jeśli to się nie stało, usługobiorca może być niezadowolony i zacznie myśleć, czy warto zmienić dostawcę usług.

Jeśli umowa będzie się kończyć lub przejdzie na czas nienaznaczony, będzie miał możliwość przeniesienia numeru. Postępowaniem w takim przypadku zajmuje się nowy usługodawca, a klient może cieszyć się lepszą ofertą i przygotowanymi dla niego korzyściami.

zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Zmiana operatora to z pewnością najlepsza opcja, która daje możliwość zaoszczędzenia gotówki. Ponadto, wraz nową umową dostaje się smartfon w niewielkiej cenie, najczęściej na raty. Warto również dodać, że najbardziej popularni na rynku operatorzy wynagradzają nowych klientów, którzy przenoszą numer z innych sieci.

Stosują tańsze opcje taryfowe, które ich przyciągają. Warto porównać oferty każdej sieci komórkowej i zdecydować się na najkorzystniejszą dla siebie.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Blachownia wyślij sms O TREŚCI: WNIOSEK na 7257

Published

on

kredyt sms dla zadłużonych – pożycz łatwo i łatwo w parę sekund! Znalazłeś się w krytycznej sytuacji gospodarczej, pilnie potrzebujesz pożyczki na spłatę bieżących zobowiązań albo potrzebujesz gotówki na dokończenie remontu, niemogącą czekać naprawę samochodu, lub na kolejny równie ważny cel? Szukasz serwisu, w jakim zawrzesz umowę pożyczkową na atrakcyjnych dla Ciebie warunkach, bez zbędnych formalności i biurokracji, bez składania znacznej mierze dokumentów, i bez składania zaświadczenia o zarobkach? Skorzystaj z swego serwisu Kredyt-Express, za usługą którego nauczysz się z najpiękniejszymi ofertami dostępnymi dziś na bazarze i obiecasz sobie pożyczkę w parę minut, tylko za pomocą telefonu i internetu!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Bez kategorii

Pracownik z Ukrainy Moryń zadzwoń 533 024 116

Published

on

Gdzie znaleźć pracownika z Ukrainy

Pracodawcy często stają przed ogromnym wyzwaniem, którym jest wyszukanie właściwego pracownika. Gdy zasoby odpowiednie nie pozwolą na przyjęcie rodaka, pojawia się możliwość uzyskania pracownika za granicą. Tymczasem znalezienie takiego typa ma ogromne wyzwanie. Jak uzyskać dobrego człowieka z Ukrainy i gdzie go szukać?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl