Bez kategorii

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Prowadząc własny biznes lub mając pracę na umowę o pracę, odprowadzamy opłaty na ubezpieczenie zdrowotne.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Są to narzucone odgórnie wpłaty, które opłacać musi każdy prowadzący działalność obywatel. Z tych comiesięcznych wpłat do zakładu ubezpieczeń korzystamy w przypadku wizyty u specjalisty, pobycie na zwolnieniu itp. Ale obywatele, którzy wyjątkowo dbają o swoje zdrowie oraz komfort leczenia, mają jeszcze kolejne rozwiązanie.

W ostatnich latach w ekspresowym tempie rozpoczynają działalność przedsiębiorstwa, które reklamują dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne. Tego typu dodatkowe ubezpieczenie zapewni nam droższy standard leczenia, zmniejszony czas oczekiwania na poradę u doktora, a także dają możliwość skorzystania z odpłatnych urlopów chorobowych.

Stawki tego rodzaju świadczeń nie są zbyt wygórowane. Podstawowe polisy zaczynają się od 100zł netto więc nie jest to zbyt uciążliwy wydatek a w sytuacji nieszczęścia ekspresowo może okazać się, że były to dobrze zainwestowane pieniądze.

Należy więc chwilę zastanowić się nad tego typu dodatkiem do ubezpieczenia. Takie ubezpieczenie okazać się bardzo ważne w przypadku gdy stracimy zdolność do wykonywania zawodu i zarobku.

zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o