z kraju

Multikino Koszalin dla bogaczy

Multikino Koszalin

Multikino Koszalin – Kino w Koszalinie tylko dla bogaczy! Dlaczego Multikino narzuca najwyższe ceny na Pomorzu? Koszalińskie Multikino narzuca klientowi jedne z najwyższych cen w całym kraju! Za obejrzenie zwykłego filmu trzeba zapłacić niewiele mniej niż na Złotych Tarasach w Warszawie. Mieszkańcy są oburzeni, jednak Multikino nie widzi problemu.

Kino w Koszalinie tylko dla bogaczy! Dlaczego Multikino narzuca najwyższe ceny na Pomorzu?

Multikino Koszalin dla bogaczy

Chociaż Koszalin to spokojne miasto, gdzie życie toczy się swoim tempem, dla statystycznego Koszalinianina wyjście z rodziną do kina to prawdziwy wydatek. Multikino zlokalizowane w Koszalinie narzuca klientom jedne z najwyższych cen w Polsce. Mieszkańcy zastanawiają się, dlaczego właściwie muszą płacić za obejrzenie filmu aż tak dużo, szczególnie jeśli porównują ceny tej sieciówki w innych częściach kraju.

W Koszalinie kino tylko dla bogaczy!
Mieszkańcy z dystansem podchodzą do cen w Multikinie – śmieją się, że należą do elity mieszkańców kraju – z jakiegoś powodu wygórowane, często dwukrotnie wyższe ceny trzeba bowiem tłumaczyć. Wystarczy porównać stronę internetową Multikina w Koszalinie i przykładowo, w Tychach. Bilet na popularny film Ralph Demolka w Koszalinie kosztował 30,50 złotych, natomiast w Tychach – 15 złotych! Co ważne, porównanie dotyczyło nie dość, że tego samego filmu w tej samej sieci kinowej, to oba seanse odbywały się tego samego dnia o identycznej godzinie! Biorąc pod uwagę inne miasta Polski, bilety na ogół są tańsze niż w Koszalinie. Więcej za seans zapłacimy jedynie w leżącym niedaleko Słupsku i w Warszawie w Złotych Tarasach, ale tego miejsca raczej nie ma co porównywać do Koszalina…

Dlaczego w koszalińskim Multikinie jest tak drogo?
O wysokie ceny biletów zapytano centralę spółki Multikino z siedzibą w Warszawie. Okazało się, że mimo iż Multikino jest sieciówką, może narzucać klientowi różne ceny biletów, w zależności od położenia kina. Na cenę biletów mają wpływ między innymi lokalizacja, liczba sal kinowych, ilość pracowników czy nawet wysokość czynszu, jaki płaci kierownictwo. Cenę biletów może więc kształtować dosłownie wszystko, o czym klient i tak nie ma pojęcia.

Multikino Koszalin

Okazuje się, że w Gdańsku, Katowicach czy Tychach Multikino wprowadziło obniżki cen biletów i ma być to testowy cennik. Czy w Koszalinie kiedykolwiek dojdzie do obniżki cen? Wielu mieszkańców w to wątpi. Wielkiego wyboru kin w mieście nie ma, a jazda kilkadziesiąt kilometrów do innego miasta nie każdemu się opłaca. Pozostaje więc albo zrezygnować z seansu, albo płacić wyższe ceny za bilet. Dokąd w Koszalinie klub jego okolicy nie powstanie kino z konkurencyjnymi cenami, na obniżkę w Multikinie raczej nie ma co liczyć.

zobacz również filmy online

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patrycja
Patrycja
1 rok temu

Straszna masakra ile niektórzy ludzie wydają sporą sumę na obejrzenie fajnego filmu spędzenie wolnego czasu. Takie kina to tylko dla bogaczy