Connect with us

Published

on

Niecodzienna kolizja w Kołobrzegu, którą spowodował nieprzytomny mężczyzna. Kierowca szczęśliwie wyszedł z wypadku dzięki świetnej i niezwykle szybkiej reakcji policjantów.

Wypadek nieprzytomnego mężczyzny w Kołobrzegu

Kołobrzescy funkcjonariusze policji — Stanisław Malepszak i Roger Ćwieląg bohaterami, dzięki nim nie doszło do śmierci mężczyzny, który utracił przytomność podczas kierowania pojazdem.

Incydent miał miejsce w poniedziałkowy, wczesny poranek, w okolicach godziny 05:00. Jeden z dyżurujących komendantów policji odebrał komunikat telefoniczny, donoszący, iż w pobliżu ulicy Wschodniej w Kołobrzegu doszło uderzenia w pojazdy. Nic nie zdziwiło funkcjonariusza, gdyż tego typu wypadki mają miejsce często, oprócz jednego, kluczowego aspektu — potrącone samochody nie uczestniczyły w ruchu, będąc zaparkowane.

W miejsce wspomnianej kolizji natychmiast przybył pobliski patrol pełniący nieopodal służbę, przyjazd policji był niezwłoczny ze względu na informację od telefonującego o prawdopodobnym zgonie osoby powodującej kolizję.

Po dostaniu się na miejsce incydentu funkcjonariusze Policji w Kołobrzegu zlokalizowali pojazd będący uczestnikiem wypadku i błyskawicznie się do niego udali zastając w zdegradowanym samochodzie nieprzytomnego mężczyznę. Stróże prawa nie zwlekając ani chwilę rozpoczęli czynności reanimacyjne po zorientowaniu się, iż kierujący samochodem nie oddycha, a także nie ma odczuwalnego pulsu. Resuscytacja trwała nieustannie aż do przyjazdu służb pogotowia ratunkowego i oddziału strażackiego. Mundurowi z zimną krwią wykonywali, co należy ze świadomością, iż mają niewiele czasu. Po pewnym okresie organizm kierowcy zaczął funkcjonować prawidłowo i mężczyzna wybudził się. Auta, w które z dużą siłą uderzył samochód nieprzytomnego, były pozbawione pasażerów, dzięki czemu w kolizji nie uczestniczyło więcej osób.

Wkrótce na miejsce zdarzenia pojawiły się służby Pogotowia Ratunkowego w Kołobrzegu, które po przebadaniu kierowcy na całe szczęście stwierdziły, iż nie istnieje żadnego zagrożenia, lecz pomimo to uczestnik wypadku został przetransportowany do pobliskiej placówki szpitalnej. Dalsze życie z całą pewnością mężczyzna może zawdzięczać wykwalifikowanym policjantom, którzy dzięki swoim umiejętnością uchronili go przed śmiercią.

zobacz również tematy praca Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl