Connect with us

Published

on

Niecodzienna kolizja w Kołobrzegu, którą spowodował nieprzytomny mężczyzna. Kierowca szczęśliwie wyszedł z wypadku dzięki świetnej i niezwykle szybkiej reakcji policjantów.

Wypadek nieprzytomnego mężczyzny w Kołobrzegu

Kołobrzescy funkcjonariusze policji — Stanisław Malepszak i Roger Ćwieląg bohaterami, dzięki nim nie doszło do śmierci mężczyzny, który utracił przytomność podczas kierowania pojazdem.

Incydent miał miejsce w poniedziałkowy, wczesny poranek, w okolicach godziny 05:00. Jeden z dyżurujących komendantów policji odebrał komunikat telefoniczny, donoszący, iż w pobliżu ulicy Wschodniej w Kołobrzegu doszło uderzenia w pojazdy. Nic nie zdziwiło funkcjonariusza, gdyż tego typu wypadki mają miejsce często, oprócz jednego, kluczowego aspektu — potrącone samochody nie uczestniczyły w ruchu, będąc zaparkowane.

W miejsce wspomnianej kolizji natychmiast przybył pobliski patrol pełniący nieopodal służbę, przyjazd policji był niezwłoczny ze względu na informację od telefonującego o prawdopodobnym zgonie osoby powodującej kolizję.

Po dostaniu się na miejsce incydentu funkcjonariusze Policji w Kołobrzegu zlokalizowali pojazd będący uczestnikiem wypadku i błyskawicznie się do niego udali zastając w zdegradowanym samochodzie nieprzytomnego mężczyznę. Stróże prawa nie zwlekając ani chwilę rozpoczęli czynności reanimacyjne po zorientowaniu się, iż kierujący samochodem nie oddycha, a także nie ma odczuwalnego pulsu. Resuscytacja trwała nieustannie aż do przyjazdu służb pogotowia ratunkowego i oddziału strażackiego. Mundurowi z zimną krwią wykonywali, co należy ze świadomością, iż mają niewiele czasu. Po pewnym okresie organizm kierowcy zaczął funkcjonować prawidłowo i mężczyzna wybudził się. Auta, w które z dużą siłą uderzył samochód nieprzytomnego, były pozbawione pasażerów, dzięki czemu w kolizji nie uczestniczyło więcej osób.

Wkrótce na miejsce zdarzenia pojawiły się służby Pogotowia Ratunkowego w Kołobrzegu, które po przebadaniu kierowcy na całe szczęście stwierdziły, iż nie istnieje żadnego zagrożenia, lecz pomimo to uczestnik wypadku został przetransportowany do pobliskiej placówki szpitalnej. Dalsze życie z całą pewnością mężczyzna może zawdzięczać wykwalifikowanym policjantom, którzy dzięki swoim umiejętnością uchronili go przed śmiercią.

zobacz również tematy praca Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Wójt gminy Kołobrzeg Włodzimierz P tymczasowo aresztowany

Published

on

Wójt gminy Kołobrzeg tymczasowo aresztowany

Wójt gminy Kołobrzeg, Włodzimierz P., został tymczasowo aresztowany. Wszystko ma mieć związek z podejrzeniem łapówkarstwa.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek zatrzymany przez CBA

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

300 tys. zł łapówki za korzystne zamiany w planie zagospodarowania przestrzennego. Trzy osoby zatrzymane przez CBA.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl