Korzyści dla zdrowia ze stosowania jonizatora powietrza

Dzięki naszej sprawdzonej metodzie intensywnej inhalacji jonami ujemnymi z jonizatora powietrza (terapia jonowa) wielu użytkowników nie tylko poprawia swoje zdrowie, ale również w znacznym stopniu lub całkowicie i na stałe wyeliminuje większość objaw alergii, astmy, zapalenia oskrzeli, innych problemów z oddychaniem i wysokiego ciśnienia. Ponieważ jako jedyni na świecie posiadamy tak doskonałe wyniki, zwróciliśmy uwagę lekarzy na możliwość leczenia tą metodą dla pacjentów ze wspomnianymi dolegliwościami.

Korzyści dla zdrowia ze stosowania jonizatora powietrza

Dzięki wielu przypadkom uzyskania dobrych rezultatów lekarze dowiedzieli się o korzystnym działaniu jonizacji powietrza na organizm ludzki i sami używają jonizatorów powietrza np. IONEX oraz polecają stosowanie jonizacji swoim pacjentom.

Aspekty zdrowotne

Terapia jonowa pochodzi z natury i jest wspierana przez naukowców. Zostało udowodnione szerokie spektrum pozytywnych efektów stosowania negatywnych jonów na ludzkie ciało, zdrowie i dobre samopoczucie. Pionierem tego rodzaju badań, jest dr. Kornblueh, który wykazał, konieczność rozpoczęcia terapii jonowej przez dodanie ujemnych jonów w atmosferze na obszarach mieszkalnych i miejscach pracy, poprawiając naturalną równowagę, przerywaną współczesną cywilizacją. Poprzez wykonanie takiej terapii można ograniczać objawy, takie jak – zatkany nos, pieczenie oczu, kaszel i inne niedogodności spowodowane alergiami. Wyniki te zostały udowodnione przez skutecznych naukowców prof. Sulman z Izraela, prof. Krueger z USA, prof. Bulatov z Rosji, prof. Bechgaard i prof. Bennevie z Danii i innych.

Wydział Biologii i Zdrowia Ludowego w Surrey badał wpływ jonizacji na próbie tysiąca osób, które wykorzystywały jonizator przez dłuższy okres czasu. Wyniki wskazują odsetek osób cierpiących na różne choroby, które doświadczyły poprawy. Dr Palti odkrył, że w dużych ilościach dodatnie jony powodują skurcze oskrzeli u dzieci, a jony ujemne wpływają na złagodzenie w takich przypadkach.

Dr A. Wehner zastosował terapię, która łączyła aerozol i jony ujemne w leczeniu tysiąca pacjentów cierpiących na problemy oddechowe.

Efekt terapeutyczny jonizatora powietrza

Wiele instytucji medycznych całego świata wykazało, że jony ujemne mają działanie lecznicze na organizm ludzki, łagodzą objawy astmy, alergii i wysokie ciśnienie krwi, poprawiają sen i ogólny stan zdrowia. Słoweński producent jonizatorów powietrza IONEX, wychodząc z tak zwanej metody Leonardos, idzie dalej twierdząc że – wdychanie negatywnych jonów bezpośrednio w pobliżu szczotki węglowej, doprowadza do prawie całkowitego wyeliminowania objawów i może leczyć powyższe choroby po upływie jednego roku od rozpoczęcia takiej terapii (referencje od użytkowników). Gdy jony ujemne przenikają przez pęcherzyki płucne w płucach i do krwi, zmniejszają poziom histaminy, regulują ciśnienie i puls, obniżają poziom neurohormonów wywołanych przez stres, regulują czynność tarczycy, poprawiają koncentrację i wydajność, co jest szczególnie ważne dla biznesu i zdolności uczenia się, itd.

Najlepszym sposobem oczyszczania powietrza jest używanie dobrej klasy jonizatora powietrza, który jest w stanie produkować dużą ilość jonów ujemnych. Jony ujemne usuwają z powietrza zanieczyszczenia, cząsteczki o wymiarach mniejszych niż 1 mikrometr. Jony ujemne tworzą barierę ochronną przed chorobami zakaźnymi, gdyż są w stanie usunąć z powietrza: dym, alergeny, kurz, bakterie, wirusy, kał roztoczy, spaliny, sadze oraz pozostałe szkodliwe dla krwiobiegu mikrocząsteczki będące zanieczyszczeniami we wdychanym powietrzu. Ujemne jony wytarzane przez jonizator poprawią naturalną obronę organizmu i witalność komórek. Ważną cecha jonizatora powietrza IONEX jest brak wytarzania ozonu i praktycznie działanie bez eksploatacyjne, bez zbędnych filtrów itp. Zalecane jest wdychanie jonów ujemnych codziennie, najlepiej 2-3 godziny dziennie, na przykład podczas oglądania TV, czytania lub uczenia się. Jonizator powietrza działając całkowicie cicho, wydziela maksymalną ilość jonów ujemnych, które umożliwiają działanie lecznicze na organizm.

Pomoc merytoryczna
Dziękujemy firmię jonizatory.eu – dystrybutor jonizatorów wody i ozonatorów powietrza.

 

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–