Connect with us

Published

on

Ci, którzy chcą wzbogacić swoje życie erotyczne, mogą sięgnąć po różnorodne gadżety wzmagające seksualne doznania. Jednym z nich są kulki gejszy. Używane były niegdyś przez japońskie gejsze, które potrafiły wprowadzić mężczyznę w stan miłosnego uniesienia, wykorzystując do tego jedynie silne mięśnie pochwy.

Połącz przyjemne z pożytecznym

Przeznaczenie erotycznych kulek

Kulki gejszy stosuje się dla urozmaicenia intymnych stosunków, jako pomoc do samodzielnej stymulacji kobiety, a także dla poprawy ogólnej kondycji organizmu, co sprzyja szybkiemu powrotowi do formy np. po porodzie czy w zapobieganiu niekorzystnym zmianom w okresie menopauzy.

Kulki waginalne to jedna lub połączone ze sobą dwie kulki, które wkłada się do pochwy. Wewnątrz większych znajdują się mniejsze i cięższe kulki, które wprawiane są w ruch podczas poruszania się. Wywołane w ten sposób drgania powodują samoistne zaciskanie się mięśni pochwy i dna macicy.

Kulki gejszy działają na mięśnie dna macicy, tzw. mięśnie Kegla, zmuszając je do pracy. Ćwiczenia tej partii wymagają naprzemiennego napinania i rozluźniania mięśni okolic pochwy i krocza, a dzięki użyciu kulek waginalnych praca ta odbywa się mimowolnie – mięśnie automatycznie zmuszane są do wysiłku, aby utrzymać gadżet na miejscu. Ćwiczenia z pomocą są skuteczniejsze także dlatego, że aktywują właściwą grupę mięśni.

Bezpieczeństwo użytkowania

Dobre kulki waginalne powinny być idealnie gładkie, dzięki czemu nie powodują podrażnień i są łatwe do utrzymania w czystości. Najlepiej, jeśli wykonane są z niewywołującego alergii silikonu.

Ich noszenie w ciągu dnia należy dozować – ćwiczenia nie powinny trwać dłużej niż kilkanaście minut. Długotrwałe kurczenie mięśni może spowodować silne napięcie w dnie macicy i niedokrwienie tych rejonów, a w konsekwencji nadmiernego zmęczenia skutki mogą być odwrotne od zamierzonych. Noszenie kulek zawsze powinno być komfortowe i dawać przyjemność.

Gadżet ten aplikuje się do wnętrza pochwy podobnie jak tampony, można przy tym wspomóc się lubrykantem na bazie wody. Podczas umieszczania kulek na miejscu można przyjąć pozycję stojącą lub leżącą, następie napinać równomiernie mięśnie na kulkach, aż do momentu kiedy zaczną się one wysuwać. Jedna z nich powinna przylegać do szyjki macicy, podczas gdy druga jest podtrzymywana przez mięśnie pochwy.

Trening prowadzi się będąc w ruchu, pozycja siedząca lub leżąca nie przynosi takich korzyści. Po zakończeniu ćwiczeń gadżet trzeba dokładnie umyć ciepłą wodą.

Właściwy wybór

Wybierając kulki gejszy należy kierować się wzrostem, budową ciała i doświadczeniem seksualnym. Kulki mają różne rozmiary i wagę, co pomaga dobrać je odpowiednio do potrzeb. Początkujące panie mogą rozpocząć swoją przygodę od mniejszych i lżejszych modeli, a po nabraniu doświadczenia i wzmocnieniu intymnych okolic sięgnąć po większe i cięższe.

Kulki gejszy to gadżet, który powinna mieć każda kobieta. Pomagają czerpać większą przyjemność z seksu, a przede wszystkim pozwalają utrzymać i zachować dobrą kondycję ciała w każdym wieku.

Portal świat-kulek-gejszy.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawostki

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Published

on

Bezpieczna nauka kitesurfingu z FunSurf

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się, czy nauka kitesurfingu stanowi tak skomplikowany i trudny proces, na jaki wygląda? Od teraz możesz przekonać się o tym osobiście! Szkoła FunSurf, specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach kite, obala wszelkie mity dotyczące sportów wodnych, udowadniając przy tym, że kitesurfing wcale nie wymaga specjalnych umiejętności, czy też sprawności fizycznej. Czasem wystarczy odrobina chęci i motywacji, a cała reszta przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy, jak i obozy windsurfingowe, cieszące się coraz większą popularnością. 

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Rolety solarne – innowacja i ekologia w jednym systemie

Published

on

Rolety solarne - innowacja i ekologia w jednym systemie

Odpowiednia ilość światła słonecznego w budynku ma bezpośredni wpływ na właściwy mikroklimat w jego pomieszczeniach. Niewskazana jest zbyt mała jego ilość, jak i zbytnie nasłonecznienie. Z tego względu, sporym wyzwaniem może okazać się sposób na kontrolowanie nasłonecznienia i w razie potrzeby zwiększenie lub zmniejszenie jego poziomu. Najlepszym sposobem jest założenie osłon okiennych, które mogą zapewnić skuteczną ochronę przed słońcem, a dodatkowo stanowią estetyczną dekorację okna. Rolety solarne są jedną z propozycji producentów osłon okiennych, które mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również stanowią ukłon w kierunku ekologii.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Published

on

Czym się charakteryzują antresole i podesty magazynowe wysokiej jakości?

Prowadzisz firmę, której działalność w jakimś stopniu związana jest ze sprzedażą i przechowywaniem produktów? Na pewnym etapie każdy magazyn okaże się za mały. Od razu warto więc zainwestować w antresole magazynowe. Jak rozpoznać te, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, w związku z czym będą Ci służyły przez wiele lat? Przeczytaj niniejszy artykuł, a znajdziesz odpowiedź!

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl