Connect with us

Published

on

W rejonie ulicy Artyleryjska w Kołobrzegu doszło do pobicia jednego z lokalnych mieszkańców przez dwójkę mężczyzn. Policja wszczęła dochodzenie, a prokurator postawił zarzuty popełnienia czynu karalnego.

Pobicie w Kołobrzegu przy ulicy Artyleryjskiej. Prokuratura postawiła już zarzuty.

Kołobrzeg jako miejscowość morska wręcz słynie z bójek i pobić, zwłaszcza w okresie letnim, jednak poza nim jest tylko z pozoru spokojnie. Większość z nich jednak jest wybrykami po alkoholu i używkach nienoszących za sobą poważnych konsekwencji, w tym przypadku jednak sytuacja poszła o krok za daleko.

Incydent wydarzył się w drugiej połowie zeszłego miesiąca w Kołobrzegu a dokładniej w okolicach ulicy Artyleryjskiej — znaną jako jedną z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Kołobrzegu. Policjanci tamtejszej komendy powiatowej o zajściu usłyszeli dopiero pod koniec zeszłego tygodnia, zostali poinformowani przez szpital, w którym przebywa poszkodowany mężczyzna, ponieważ obrażenia, które doznał mieszkaniec Kołobrzegu, były dość poważne i jednoznacznie wskazywały na napaść. Po przesłuchaniu ofiary napastników wynika, iż do pobicia doszło przy ulicy Artyleryjskiej, poszkodowany wskazał również podejrzanych.

Policja z Kołobrzegu niebawem później dotarli do opisanych przez poszkodowanego dwóch mężczyzn w wieku 40 i 42 lata. Funkcjonariusze kołobrzeskiej Komendy Powiatowej Policji schwytali podejrzanych, którzy usłyszą zarzut naruszenia nietykalności cielesnej 30-letniego mężczyzny. Obecnie kołobrzeżanie przebywają w areszcie śledczym po decyzji prokuratora sądowego do czasu rozprawy.

Motyw, którym kierowali się przestępcy, jest nieznany, nie jest wiadome również czy była to celowa, planowana wcześniej napaść czy przypadkowe zaatakowanie jednego z przechodniów ulicy Artyleryjskiej. Jedno jest pewne — bez uwagi na jakikolwiek powód ataku na mieszkańca Kołobrzegu mężczyźni otrzymają karę adekwatną do karalnego czynu.

Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu postawiła wobec mężczyzn zarzut pobicia, za który mogą spędzić do 3 lat w zakładzie karnym w przypadku gdy poszkodowany nie ucierpi znacząco na zdrowiu, jednak gdy obrażenia okażą się znaczące i będą skutkowały większym uszczerbkiem na zdrowiu, napastnicy trafią do więzienia do 8 lat. Data rozprawy karnej jest nieznana, lecz można się jej spodziewać w przeciągu kilku następnych miesięcy.

Artykuł powstał dzięki portalowi kredyt bez bik

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl