Connect with us

Published

on

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu. Śmierć w wypadku odniosły dwie osoby, śledztwo policyjne w toku. Okropny wypadek drogowy, nieuważna jazda kierowców Kołobrzegu okazała się śmiertelna w skutkach dla osób trzecich. Samochód uderzył w bok innego pojazdu poruszającego się po skrzyżowaniu, pogotowie i policja zjawili się na miejscu zdarzenia.

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu

W niedzielne południe, a dokładnie około godziny 14 miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy na wojewódzkiej jezdni o numerze 165. Jak podają powypadkowe informacje, zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Kołobrzeg a sąsiednim Gościnem, kierowca samochodu marki Seat, poruszając się w kierunku małego miasta Kopydłówko, wykonał manewr skręcania na skrzyżowaniu w lewą stronę, niestety w tym samym momencie jadący wzdłuż drogi samochód Volkswagen a dokładniej model Passat prawdopodobnie nie zauważył skręcającego pojazdu i z dużym impetem uderzył w jego bok.

Na miejsce natychmiast ruszyły służby pogotowia ratunkowego, by udzielić pomocy rannym w wypadku drogowym, wcześniejszej reanimacji podjęli się świadkowie incydentu. Po niedługim czasie ratownicy medyczni z Kołobrzegu zjawili się i rozpoczęli dalsze czynności, aby podtrzymać poszkodowanych, którzy byli w ciężkim stanie, do miejsca zdarzenia przyjechali również Ochotnicze Służby Ratownicze z Gościna i funkcjonariusze pobliskiej komendy policji. Czynności ratownicze w przypadku pasażerki samochodu marki Seat, pomimo prób utrzymania przy życiu Kobiety zmarła na miejscu. Kolejny pasażer pojazdu został przetransportowany w trybie natychmiastowym do najbliższego szpitala. Jadące osoby w drugim samochodzie uczestniczącym w wypadku, mężczyzna i dziecko również zostali przewiezieni do szpitala, lecz na szczęście ich stan był stabilny i prawdopodobnie nie odnieśli większych obrażeń cielesnych, które zagrażałyby ich życiu bądź zdrowiu, było to ogromne szczęście, zważając na to, iż pojazd, w którym się znajdowali, wpadł do rowu. Jezdnia po wypadku była zablokowana i ruch na niej był uniemożliwiony.

W poniedziałek 15.10 pasażer samochodu Volkswagen Passat jak poinformowali pracownicy Policji, 86-latek zmarł na skutek zbyt poważnych obrażeń wewnętrznych. W wypadku drogowym nieopodal Kołobrzegu śmierć okazała się nieunikniona dla łącznie dwóch osób, reszta z nich jest bezpieczna. Policja w dalszym ciągu wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi ekg Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Wójt gminy Kołobrzeg Włodzimierz P tymczasowo aresztowany

Published

on

Wójt gminy Kołobrzeg tymczasowo aresztowany

Wójt gminy Kołobrzeg, Włodzimierz P., został tymczasowo aresztowany. Wszystko ma mieć związek z podejrzeniem łapówkarstwa.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek zatrzymany przez CBA

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

300 tys. zł łapówki za korzystne zamiany w planie zagospodarowania przestrzennego. Trzy osoby zatrzymane przez CBA.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl