Connect with us

Published

on

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu. Śmierć w wypadku odniosły dwie osoby, śledztwo policyjne w toku. Okropny wypadek drogowy, nieuważna jazda kierowców Kołobrzegu okazała się śmiertelna w skutkach dla osób trzecich. Samochód uderzył w bok innego pojazdu poruszającego się po skrzyżowaniu, pogotowie i policja zjawili się na miejscu zdarzenia.

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu

W niedzielne południe, a dokładnie około godziny 14 miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy na wojewódzkiej jezdni o numerze 165. Jak podają powypadkowe informacje, zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Kołobrzeg a sąsiednim Gościnem, kierowca samochodu marki Seat, poruszając się w kierunku małego miasta Kopydłówko, wykonał manewr skręcania na skrzyżowaniu w lewą stronę, niestety w tym samym momencie jadący wzdłuż drogi samochód Volkswagen a dokładniej model Passat prawdopodobnie nie zauważył skręcającego pojazdu i z dużym impetem uderzył w jego bok.

Na miejsce natychmiast ruszyły służby pogotowia ratunkowego, by udzielić pomocy rannym w wypadku drogowym, wcześniejszej reanimacji podjęli się świadkowie incydentu. Po niedługim czasie ratownicy medyczni z Kołobrzegu zjawili się i rozpoczęli dalsze czynności, aby podtrzymać poszkodowanych, którzy byli w ciężkim stanie, do miejsca zdarzenia przyjechali również Ochotnicze Służby Ratownicze z Gościna i funkcjonariusze pobliskiej komendy policji. Czynności ratownicze w przypadku pasażerki samochodu marki Seat, pomimo prób utrzymania przy życiu Kobiety zmarła na miejscu. Kolejny pasażer pojazdu został przetransportowany w trybie natychmiastowym do najbliższego szpitala. Jadące osoby w drugim samochodzie uczestniczącym w wypadku, mężczyzna i dziecko również zostali przewiezieni do szpitala, lecz na szczęście ich stan był stabilny i prawdopodobnie nie odnieśli większych obrażeń cielesnych, które zagrażałyby ich życiu bądź zdrowiu, było to ogromne szczęście, zważając na to, iż pojazd, w którym się znajdowali, wpadł do rowu. Jezdnia po wypadku była zablokowana i ruch na niej był uniemożliwiony.

W poniedziałek 15.10 pasażer samochodu Volkswagen Passat jak poinformowali pracownicy Policji, 86-latek zmarł na skutek zbyt poważnych obrażeń wewnętrznych. W wypadku drogowym nieopodal Kołobrzegu śmierć okazała się nieunikniona dla łącznie dwóch osób, reszta z nich jest bezpieczna. Policja w dalszym ciągu wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi ekg Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl