KRONIKA POLICYJNA

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu.

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu. Śmierć w wypadku odniosły dwie osoby, śledztwo policyjne w toku. Okropny wypadek drogowy, nieuważna jazda kierowców Kołobrzegu okazała się śmiertelna w skutkach dla osób trzecich. Samochód uderzył w bok innego pojazdu poruszającego się po skrzyżowaniu, pogotowie i policja zjawili się na miejscu zdarzenia.

Śmiertelne zdarzenie samochodowe obok Kołobrzegu

W niedzielne południe, a dokładnie około godziny 14 miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy na wojewódzkiej jezdni o numerze 165. Jak podają powypadkowe informacje, zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Kołobrzeg a sąsiednim Gościnem, kierowca samochodu marki Seat, poruszając się w kierunku małego miasta Kopydłówko, wykonał manewr skręcania na skrzyżowaniu w lewą stronę, niestety w tym samym momencie jadący wzdłuż drogi samochód Volkswagen a dokładniej model Passat prawdopodobnie nie zauważył skręcającego pojazdu i z dużym impetem uderzył w jego bok.

Na miejsce natychmiast ruszyły służby pogotowia ratunkowego, by udzielić pomocy rannym w wypadku drogowym, wcześniejszej reanimacji podjęli się świadkowie incydentu. Po niedługim czasie ratownicy medyczni z Kołobrzegu zjawili się i rozpoczęli dalsze czynności, aby podtrzymać poszkodowanych, którzy byli w ciężkim stanie, do miejsca zdarzenia przyjechali również Ochotnicze Służby Ratownicze z Gościna i funkcjonariusze pobliskiej komendy policji. Czynności ratownicze w przypadku pasażerki samochodu marki Seat, pomimo prób utrzymania przy życiu Kobiety zmarła na miejscu. Kolejny pasażer pojazdu został przetransportowany w trybie natychmiastowym do najbliższego szpitala. Jadące osoby w drugim samochodzie uczestniczącym w wypadku, mężczyzna i dziecko również zostali przewiezieni do szpitala, lecz na szczęście ich stan był stabilny i prawdopodobnie nie odnieśli większych obrażeń cielesnych, które zagrażałyby ich życiu bądź zdrowiu, było to ogromne szczęście, zważając na to, iż pojazd, w którym się znajdowali, wpadł do rowu. Jezdnia po wypadku była zablokowana i ruch na niej był uniemożliwiony.

W poniedziałek 15.10 pasażer samochodu Volkswagen Passat jak poinformowali pracownicy Policji, 86-latek zmarł na skutek zbyt poważnych obrażeń wewnętrznych. W wypadku drogowym nieopodal Kołobrzegu śmierć okazała się nieunikniona dla łącznie dwóch osób, reszta z nich jest bezpieczna. Policja w dalszym ciągu wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi ekg Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o