Ogromna przebudowa schodów w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu

Ogromna przebudowa schodów w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu. Prace budowlane w realizacji. Chwalebny moment, w którym przestarzałe schody zostaną poddane przebudowie, w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu nadszedł. Prace modernizacyjne trochę mają trochę potrwać, ale modernizacja na pewno zaowocuje zadowoleniem pacjentów.

Ogromna przebudowa schodów w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu

Wejście do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu zostało ostatnio znacznie utrudnione z uwagi na rozbiórkę schodów, które do niego prowadziły. Zaistniały problem wynika z tego, iż wejście główne jest w trakcie przebudowy. Modernizacja wejścia zaczęła się zdecydowanie później, niż było to planowane, przyczyną utrudnień przebudowy schodów okazały się niejasne formalności, w których osoba odpowiedzialna za dokumentację nie dopatrzyła kilku kluczowych błędów, z uwagi na które rozpoczęcie działań budowlanych było niemożliwe.

Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu twierdzi, iż instytucja nie miała wyboru i musiała przełożyć prace budowlane na inny termin, podkreśla również że niepoprawna dokumentacja jest problemem, który nie da się przeskoczyć.

Modernizacja schodów wejściowych szpitala w Kołobrzegu była już planowana od dłuższego czasu, jednak koncepcja całego planu była nieco inna i według niej obecne schody miały być jedynie poddane remontowi, obecna idea opiera się na kompletnej przebudowie wejścia i utworzenie go na poziomie przyziemnym. Tego typu pomysł modernizacji byłby ogromnym ułatwieniem dla korzystających ze szpitala pacjentów, a zwłaszcza dla tych osób, które nie są sprawne ruchowo, bądź ruch ten jest częściowo ograniczony, poprzednie rozwiązanie znacznie im to utrudniało.

Do terminu zakończenia prac przebudowy, do szpitala w Kołobrzegu będzie można dostać się bocznym wejściem, przechodząc przez część Kanału Drzewnego, a następnie przedostając się przez szpitalną Poradnię Zdrowia. Pacjenci Szpitala w Kołobrzegu mają także możliwość wejścia do szpitala przez drzwi od strony parku lub przez te znajdujące się od strony Izby Przyjęć. Prace budowlane inwestycji mają być w pełni zakończone w pierwszych miesiącach przyszłego roku z uwagi na duże opóźnienia spowodowane formalnościami.

Inwestycja jest bardzo słusznym wyborem miasta, gdyż poprzednie wejście do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, było bardzo wyeksploatowane i niedokładnie zaprojektowane dla niepełnosprawnych pacjentów. Nowe rozwiązanie na pewno będzie cieszyć się dużym uznaniem.

Artykuł powstał dzięki portalowi Avon sklep

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–