Connect with us

Published

on

Ogromna przebudowa schodów w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu. Prace budowlane w realizacji. Chwalebny moment, w którym przestarzałe schody zostaną poddane przebudowie, w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu nadszedł. Prace modernizacyjne trochę mają trochę potrwać, ale modernizacja na pewno zaowocuje zadowoleniem pacjentów.

Ogromna przebudowa schodów w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu

Wejście do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu zostało ostatnio znacznie utrudnione z uwagi na rozbiórkę schodów, które do niego prowadziły. Zaistniały problem wynika z tego, iż wejście główne jest w trakcie przebudowy. Modernizacja wejścia zaczęła się zdecydowanie później, niż było to planowane, przyczyną utrudnień przebudowy schodów okazały się niejasne formalności, w których osoba odpowiedzialna za dokumentację nie dopatrzyła kilku kluczowych błędów, z uwagi na które rozpoczęcie działań budowlanych było niemożliwe.

Dyrektor Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu twierdzi, iż instytucja nie miała wyboru i musiała przełożyć prace budowlane na inny termin, podkreśla również że niepoprawna dokumentacja jest problemem, który nie da się przeskoczyć.

Modernizacja schodów wejściowych szpitala w Kołobrzegu była już planowana od dłuższego czasu, jednak koncepcja całego planu była nieco inna i według niej obecne schody miały być jedynie poddane remontowi, obecna idea opiera się na kompletnej przebudowie wejścia i utworzenie go na poziomie przyziemnym. Tego typu pomysł modernizacji byłby ogromnym ułatwieniem dla korzystających ze szpitala pacjentów, a zwłaszcza dla tych osób, które nie są sprawne ruchowo, bądź ruch ten jest częściowo ograniczony, poprzednie rozwiązanie znacznie im to utrudniało.

Do terminu zakończenia prac przebudowy, do szpitala w Kołobrzegu będzie można dostać się bocznym wejściem, przechodząc przez część Kanału Drzewnego, a następnie przedostając się przez szpitalną Poradnię Zdrowia. Pacjenci Szpitala w Kołobrzegu mają także możliwość wejścia do szpitala przez drzwi od strony parku lub przez te znajdujące się od strony Izby Przyjęć. Prace budowlane inwestycji mają być w pełni zakończone w pierwszych miesiącach przyszłego roku z uwagi na duże opóźnienia spowodowane formalnościami.

Inwestycja jest bardzo słusznym wyborem miasta, gdyż poprzednie wejście do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, było bardzo wyeksploatowane i niedokładnie zaprojektowane dla niepełnosprawnych pacjentów. Nowe rozwiązanie na pewno będzie cieszyć się dużym uznaniem.

Artykuł powstał dzięki portalowi Avon sklep

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Płatne parkowanie w prokuraturze

Published

on

Płatne parkowanie w Kołobrzegu w prokuraturze

Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu wszczęła badanie w związku z możliwością przekroczenia uprawnień przez prezydenta Kołobrzegu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informator

Pendolino – co warto wiedzieć o częstotliwości i zasad kursowania oraz o nowym rozkładzie jazdy?

Published

on

Pendolino – co warto wiedzieć o częstotliwości i zasad kursowania oraz o nowym rozkładzie jazdy?

Pendolino – co warto wiedzieć o częstotliwości i zasad kursowania oraz o nowym rozkładzie jazdy? Pendolino to słowo nadal kojarzące nam się z wysokiej jakości podróżowaniem i nowoczesnymi pociągami. Nie ma się co temu dziwić – w końcu kto raz przejechał się w podróż Pendolino wie, o czym mowa. Szkoda jedynie, że tego typu pociągi nie zagościły na wszystkich polskich trasach, zastępując stare i często bardzo wysłużone składy.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informator

Niedziele handlowe: Sklepy otwarte czy zamknięte

Published

on

Niedziele handlowe: Sklepy otwarte czy zamknięte.

Niedziele handlowe: 7.10.2018. Sklepy otwarte czy zamknięte. Które niedziele handlowe w 2018 roku [terminy, lista}. Co zmieni się w przepisach? Kiedy będą handlowe a kiedy niehandlowe niedziele. Zapraszam do przeczytania tego artykułu, w którym znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl