Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z Kołobrzegu z powiatu

Wypadek drogowy nieopodal Kołobrzegu, samochód uderzył w drzewo.

Wypadek drogowy nieopodal Kołobrzegu

Wypadek drogowy nieopodal Kołobrzegu, samochód uderzył w drzewo. Policja bada sprawę. Pojazd spowodował wypadek we wsi obok Kołobrzegu – wylądował na drzewie. Policja zajmuje się okolicznościami zdarzenia i ustala przyczyny uderzenia samochodu.

Wypadek drogowy nieopodal Kołobrzegu

Początek tygodnia, a dokładniej poniedziałek 18.10 aktualnego roku był dniem bardzo pechowym dla kierowców poruszających się po powiecie Kołobrzeg. Do następnego zdarzenie na kołobrzeskich drogach doszło na jezdni pomiędzy małymi miejscowościami w gminie Gościn – Robuń i Pobłocie Wielkie. Samochód marki Opel, jeden z modeli Astra zjechał z trasy i zbaczając poza asfalt, uderzył w pobliskie drzewo przodem auta. W wypadku ucierpiał mężczyzna kierujący samochodem, sam pojazd jest w stanie nienadającym się do dalszej jazdy.

Na miejsce zdarzenia natychmiastowo dotarły służby ratownicze pogotowia z Kołobrzegu, które udzieliły rannemu pierwszej pomocy medycznej i przetransportowali do pobliskiej placówki szpitalnej. W obszarze incydentu drogowego przybyli również pracownicy straży pożarniczej i funkcjonariusze Policji, by zapanować nad całą sytuacją. Strażacy oczyścili drogę z uszkodzonych samochodów, potłuczonych elementów pojazdu i zagrażających podpaleniu wszelkich płynów, które pochodziły z jego wnętrza i podjęli wszystkie odpowiednie czynności, by wznowić właściwy ruch na drodze.

Okoliczności wypadku drogowego są wciąż ustalane, przyczyna jego spowodowania jest na moment obecny nieustalona. Najbliższe badania i dochodzenia Policji stwierdzą czy mężczyzna podczas kierowania pojazdem był trzeźwy bądź też, czy był pod wpływem środków psychoaktywnym. Jednymi z podejrzewanych powodów nieszczęścia jest niezapanowanie nad samochodem, zbyt duża prędkość lub zasłabnięcie za kierownicą, są to jednak jedynie przypuszczenia, warianty te jednak są jednymi z wielu i nie należy wyciągać pochopnych wniosków. Niewykluczona jest także najzwyklejsza nieuwaga mężczyzny.

Stan kierowcy Opla Astry jest nieznany, lecz ze względu na stan pojazdu można podejrzewać, iż powinien być on stabilny.

Warto dodać, iż w powiecie Kołobrzeg w ciągu ostatnich kilku miesięcy wypadki drogowe są bardzo częste i zdarzenia na jezdni zdają się wręcz codziennością, okoliczna Policja nie odpoczywa, najczęstszymi winowajcami bywają — alkohol, ignorancja i znacznie przekroczona prędkość.

Artykuł powstał dzięki portalowi ekg Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o