Connect with us

Published

on

Wypadek drogowy nieopodal Kołobrzegu, samochód uderzył w drzewo. Policja bada sprawę. Pojazd spowodował wypadek we wsi obok Kołobrzegu – wylądował na drzewie. Policja zajmuje się okolicznościami zdarzenia i ustala przyczyny uderzenia samochodu.

Wypadek drogowy nieopodal Kołobrzegu

Początek tygodnia, a dokładniej poniedziałek 18.10 aktualnego roku był dniem bardzo pechowym dla kierowców poruszających się po powiecie Kołobrzeg. Do następnego zdarzenie na kołobrzeskich drogach doszło na jezdni pomiędzy małymi miejscowościami w gminie Gościn – Robuń i Pobłocie Wielkie. Samochód marki Opel, jeden z modeli Astra zjechał z trasy i zbaczając poza asfalt, uderzył w pobliskie drzewo przodem auta. W wypadku ucierpiał mężczyzna kierujący samochodem, sam pojazd jest w stanie nienadającym się do dalszej jazdy.

Na miejsce zdarzenia natychmiastowo dotarły służby ratownicze pogotowia z Kołobrzegu, które udzieliły rannemu pierwszej pomocy medycznej i przetransportowali do pobliskiej placówki szpitalnej. W obszarze incydentu drogowego przybyli również pracownicy straży pożarniczej i funkcjonariusze Policji, by zapanować nad całą sytuacją. Strażacy oczyścili drogę z uszkodzonych samochodów, potłuczonych elementów pojazdu i zagrażających podpaleniu wszelkich płynów, które pochodziły z jego wnętrza i podjęli wszystkie odpowiednie czynności, by wznowić właściwy ruch na drodze.

Okoliczności wypadku drogowego są wciąż ustalane, przyczyna jego spowodowania jest na moment obecny nieustalona. Najbliższe badania i dochodzenia Policji stwierdzą czy mężczyzna podczas kierowania pojazdem był trzeźwy bądź też, czy był pod wpływem środków psychoaktywnym. Jednymi z podejrzewanych powodów nieszczęścia jest niezapanowanie nad samochodem, zbyt duża prędkość lub zasłabnięcie za kierownicą, są to jednak jedynie przypuszczenia, warianty te jednak są jednymi z wielu i nie należy wyciągać pochopnych wniosków. Niewykluczona jest także najzwyklejsza nieuwaga mężczyzny.

Stan kierowcy Opla Astry jest nieznany, lecz ze względu na stan pojazdu można podejrzewać, iż powinien być on stabilny.

Warto dodać, iż w powiecie Kołobrzeg w ciągu ostatnich kilku miesięcy wypadki drogowe są bardzo częste i zdarzenia na jezdni zdają się wręcz codziennością, okoliczna Policja nie odpoczywa, najczęstszymi winowajcami bywają — alkohol, ignorancja i znacznie przekroczona prędkość.

Artykuł powstał dzięki portalowi ekg Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl