Ciekawostki Rozmaitości z Kołobrzegu zdrowie

Akwarelki dla Lenki. ZASADY PRZEBIEGU LICYTACJI.

Akwarelki dla Lenki

Akwarelki dla Lenki. ZASADY PRZEBIEGU LICYTACJI. Jak będzie wyglądała oraz przebiegała licytacja. Na jaką chorobę choruje Lenka Mazurek? Zapraszam do zapoznania się z artykułem, który zapewne poruszy serce każdego, kto go przeczyta.

Akwarelki od Lenki

Zapewne wielu z was pamięta o tej słynnej akcji, jaka miała już miejsce i nosiła nazwę Akwarelki dla Lenki. Teraz rola się odwraca, ponieważ przyszedł czas na akcję Akwarelki od Lenki. Był taki czas, że to właśnie my malowaliśmy różnego rodzaju rysunki właśnie dla naszej wspaniałej Lenki. Przyszedł taki czas, że ta wspaniała dziewczynka o imieniu Lenka, postanowiła, że nie będzie siedziała z założonymi rękami i sama wzięła do ręki pędzel i zaczęła malować. Właśnie w ten sposób postanowiła, że zawalczy o swoje życie. Ta niezwykła dziewczynka o imieniu Lenka bardzo nas ujęła, dlatego też została zorganizowana dla niej pomoc, która polega na tym, że została zorganizowana specjalnie dla niej szczególna licytacja, która właśnie ma na celu pomóc jej powrócić jak najszybciej do pełni sił i do zdrowia. Licytacja ta również ma na celu to aby każdy jej dzień był dniem pełnym dzieciństwa, żeby zapomniała choć przez chwilę, że walczy o swoje życie.

Lenka Mazurek jest małą dziewczynką, która ma 6 lat. Mieszka ona w Ustroniu Morskim. Jest ona jedną z wielu podopiecznych fundacji ,,Kawałek Nieba”. Kiedy się urodziła od samego początku, było wiadomo, że jej życie, a zarazem dzieciństwo nie będzie wyglądało jak u innych dzieci. Wyróżnia się ona tym, że jest niezwykle przesympatyczna, dlatego też właśnie z sympatii do niej wspólnymi siłami zostanie zorganizowana licytacja, która właśnie ma na celu pomocy jej w powrocie do zdrowia, jeszcze innym celem jest to, żeby Lenka poczuła się w dniu tej licytacji wyjątkowo i niepowtarzalnie, ważne jest również to, aby uśmiech z jej buzi tego dnia nie schodził. Oczywiście podczas tej licytacji będą licytowane wspaniałe dzieła, które zostaną przygotowane przez samą Lenkę jednak to nie wszystko, ponieważ będą również dary serca, zaproszenia i niespodzianki. Licytacja ta będzie niezwykle zaskakująca i niepowtarzalna jak nigdy dotąd. Wiele osób nawet się nie spodziewa kto i czym będzie wspierał właśnie podczas tej licytacji.

ZASADY PRZEBIEGU LICYTACJI.
Miejsce tej niezwykłej licytacji dla zaskoczenia będzie to Internet. Aby móc wziąć udział w tej licytacji, a zarazem wesprzeć małą Lenkę wystarczy wejść na Facebooka w grupę zamkniętą POMECZOWE LICYTACJE – POMAGAMY LENCE. Jest to grupa zamknięta. Zapewne wiele osób zapyta, ale dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, ponieważ zależy głównie na tym, aby uniknąć nieporozumień związanych z przebiegiem licytacji. Inni zapewne zapytają, jak długo potrwa ta licytacja? Czyli jak długo będzie można wspierać chorą Lenkę? Także licytacja potrwa od poniedziałku 8 października do kolejnego poniedziałku. Ważną informacją jest to, że wszystkie licytacje kończą się w tym samym czasie – 15 października o godzinie 23.59. Na licytacji będzie można znaleźć oczywiście różnego rodzaju fanty, które będzie można znaleźć 8,9 i 10 października. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań chętnie służy pomocą Koordynator Natalia Jastrzębska 506991418. Śmiało, można dzwonić, na podany numer telefonu. Chętnie Pani Natalia odpowie na wszystkie pytania.

KILKA SŁÓW OD MAMY LENKI.
Mama Lenki chce powiedzieć o chorobie swojej córki. Także w swojej wypowiedzi podkreśla, że jej córka Lenka cierpi malformacje Chiariego i zespół Crouzona. Jest to bardzo rzadka wada genetyczna. Choroba ta jest niezwykle ciężką i uciążliwą chorobą, ponieważ polega ona na tym, że kości czaszki nie rosną wystarczająco szybko. Przez to, że z każdym dniem mózg jest coraz bardziej zgniatany wewnątrz główki, powoduje to u małej Lenki niesamowity ból głowy, z którym bardzo często nie może sobie poradzić. Przez to, że następuje to zgniatanie to niestety, ale dochodzi do deformacji twarzoczaszki. Kolejnym skutkiem ubocznym tej choroby jest to, że Mózg się po prostu w niej nie mieści, przez co wytrzeszczają się oczy, a jeżeli nie dojdzie do operacji to niestety, ale wzrok zanika i przenika to w całkowitą ślepotę. Jeżeli choroba nie jest odpowiednio leczona to niestety, ale człowiek nie ma z nią najmniejszych szans i dochodzi do śmierci. Ból głowy jest tak silny, że Lenka bardzo często krzyczy z tego bólu. Mama Lenki cierpi razem ze swoją córką, ponadto nie może się pogodzić i cały czas zadaje sobie pytanie, dlaczego to właśnie jej jedyną i ukochaną córeczkę to spotkało? Mama Lenki tak naprawdę nie pamięta, kiedy tak spokojnie przespała, chociażby jedną noc. Jest to między innymi spowodowane tym, że mama Lenki czuwa przy swojej córeczce, sprawdza, czy oddycha, a gdy pojawia się ból, pomaga jej jak tylko może, by ten ból minął jak najszybciej. Mama Lenki bardzo mocno modli się do Boga o zdrowie, dla swojej córeczki prosi go, by Lenka tak nie cierpiała, by ten ból w końcu minął. Dodaje również, że Lenka jest jej całym światem, że mają tylko i wyłącznie siebie i to dla niej żyje.

Mama Lenki dodaje również, że bardzo wszystkich prosi o pomoc, o wsparcie finansowe, ponieważ marzy o tym, by jej córeczka żyła bez bólu i bez strachu. Mama Lenki dodaje również, że aby można było uratować Lenkę to konieczne est dalsze leczenie i operacja w klinice w Dallas, jednak dla mamy Lenki są to zbyt wysokie koszta, które ją po prostu przewyższają. Mama Lenki z góry wszystkim dziękuję za każde okazane serce.

 

 
Proponwane wpisy pożyczka bez big
 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o