Ciekawostki Gra Historia z życia wzięta Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z kraju ze świata

MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra POLICJA OSTRZEGA

MOMO Challenge 2018.

MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra POLICJA OSTRZEGA 7.10.2018 ZASADY GRY Rodzice, uważajcie na swoje dzieci!. MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra? POLICJA OSTRZEGA 7.10.2018 ZASADY GRY Rodzice, uważajcie na swoje dzieci!. Zapraszam do przeczytania tego artykułu, który pokaże wiele niebezpieczeństw na temat tej gry.

MOMO Challenge 2018

MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra POLICJA OSTRZEGA 7.10.2018 ZASADY GRY Rodzice, uważajcie na swoje dzieci!.
MOMO Challenge 2018. Dowiedzmy się, na czym polega ta makabryczna gra. Czy stanowi duże niebezpieczeństwo dla naszych dzieci? Niestety, ale gra MOMO Challenge 2018 jest naprawdę niebezpieczna dla dzieci, stanowi dla nich makabryczne zagrożenie, sama policja przestrzega rodziców, aby mieli się na baczności i starali się trzymać jak najdalej swoje dzieci właśnie od tej gry. MOMO Challenge zbiera coraz więcej ofiar. Dlatego też warto najpierw sprawdzić, na czym polega gra MOMO Challenge, w którą grają nastolatki na całym świecie. Zadawane są również pytania na temat tej gry, które brzmią: „Czy jest się czego bać”? Artykuł ten podaje wszystkie niezbędne informacje, które należy wiedzieć, żeby uchronić swoje dziecko przed grą MOMO Challenge.

MOMO Challenge 2018.
MOMO Challenge 2018

MOMO Challenge ZASADY GRY, NA CZYM POLEGA MOMO Challenge 2018
Ta makabryczna gra o nazwie MOMO Challenge 2018 znalazłą swoje miejsce w mediach społecznościowych. Polega ona na tym, że podczas grania w nią każdy z uczestników ma za zadanie zaakceptowania zaproszenia od strasznie wyglądającej lalki. Nazywa się ona MOMO Challenge. Kiedy już uczestnik gry zaakceptuje zaproszenie od tej strasznej lalki o nazwie MOMO Challenge to kolejnym krokiem jest to, że wysyła ona wiadomości. Także, jeżeli jakiekolwiek, dziecko, które zacznie grać właśnie w ten rodzaj gry, a mianowicie przyjmie do grona swoich kontaktów tę straszną lalkę MOMO Challenge to będzie ono właśnie otrzymywać od tej lalki instrukcje oraz groźby. Wiadomości te zawierają różnego rodzaju zadania, w których jest podana dokładna instrukcja, jak dane zadanie ma wykonać. Niestety, ale wykonanie tych zadań może się zakończyć wręcz tragicznie dla dziecka.
MOMO Challenge, NA CZYM POLEGA MAKABRYCZNA GRA, ZASADY GRY

MOMO Challenge 2018.
MOMO Challenge 2018.

AKTUALIZACJA 6.10.2018
Gra ta jest, niezwykle niebezpieczna dla wszystkich dzieci, które zaczynają w nią grać. Wiele dzieci nie zdaje sobie również sprawę z tego, że skutki tej gry mogą być wręcz tragiczne. Wszystko to jest spowodowane tym, że niezwykle niebezpieczne zadania do wykonania wysyła w wiadomościach właśnie ta straszna lalka MOMO Challenge. Niestety nie udało się jeszcze dowiedzieć, kto tak naprawdę kryje się za lalką MOMO Challenge. A mianowicie, kto wysyła tak bezwzględnie niebezpieczne zadania do wykonania. Jednak wszyscy rodzicie, powinni być na baczności i właśnie między innymi, chociażby ze względu na tę grę rodzice powinni bacznie obserwować z kim, jego dziecko pisze w mediach społecznościowych.
Zapewne wiele osób zadaje sobie pytania, ale kim tak naprawdę jest ta lalka MOMO Challenge? Wiadomo, że w rzeczywistości rzeźba japońskiego artysty, która w tym roku została pokazana w Vanilla Gallery. Jej wygląd jest niesamowicie przerażający, ponieważ Momo ma przerażającą, wielką głowę i tułów ptaka. Oczywiście to jak wygląda, ta lalka jest to tylko i wyłącznie jedynie wizja samego artysty.

Wiadomo również, że jeden z Japończyków ustawił sobie zdjęcie Momo, jako profilowe w aplikacji WhatsApp. Kolejną informacją, jaką udało się zdobyć, na temat tej gry jest to, że właśnie ten jeden z Japończyków wrzucił tam też numer, rozpoczynający się od liczby 81. Dla wielu osób numer ten jest wręcz przeklęty. Nie wszyscy jednak wiedzą, że numer ten ma pewne znaczenie, ponieważ 81 to po prostu numer kierunkowy do Japonii.
Zapewne wiele osób czytając ten artykuł, zada pytanie, czy lalka MOMO Challenge jest niebezpieczna. Jedna z gazet doniosła, że niestety doszło do śmierci małej dziewczynki, która miała zaledwie 12 lat, wiadomo również, że jej śmierć była spowodowana tym, że otrzymywała ona porady od osoby z zewnątrz. Jak wiadomo miało mieć to związek właśnie z rozmowami z MOMO. Wiele osób pyta: Skąd zatem historie MOMO Challenge o telefonach i zdjęciach? Wiadomo również, że pierwszy raz zdjęcie Momo trafiło na jeden z profili na Instagramie.

MOMO Challenge 2018.
MOMO Challenge 2018.

Niestety czasy są w obecnych czasach naprawdę niebezpieczne. Właśnie między innymi ogromny wpływ ma na to dostęp do Internetu właśnie przez nasze dzieci. Kiedyś dzieci nie wiedziały co to internet, spotykały się ze swoimi rówieśnikami, bawiły się razem, rozmawiały, jeździły na rowerze, grały w piłkę itp. Zapewne to było duże lepsze dla naszych dzieci. Oczywiście postęp techniki jest ważny i oczywiście nasze dzieci w dzisiejszych czasach po prostu muszą umieć obsługiwać komputer czy laptop, a także posługiwać się Internetem bez tego niestety, ale w dzisiejszych czasach po prostu bez tego zginą. Dlatego też jak najbardziej trzeba dzieci tego nauczyć i pozwolić im na dostęp do Internetu, ale wszystko powinno mieć granice i zdrowy rozsądek. Wiele dzieci dużo rzeczy ukrywa przed swoimi rodzicami, nie zdając sobie sprawy, jak koszmarne mogą być, tego konsekwencję. Dlatego też apel do wszystkich rodziców ze względu na ogromne niebezpieczeństwa, jakie panują w internecie, wszyscy rodzice powinni bacznie obserwować swoje dzieci, rozmawiać z nimi, pytać. Oprócz tego znaleźć powinni również znaleźć swoim dzieciom inne zajęcia, a nie przysłowiowo dać im komputer i mieć dziecko z głowy. Pokazać, że życie nie polega jedynie na graniu w gry na komputerze, ale że jest wiele innych przyjemniejszych rzeczy, które warto robić.

Rodzice powinni również tłumaczyć swoim dzieciom, że dużo ważniejszy, a zarazem lepszy jest kontakt ze swoimi rówieśnikami w rzeczywistości, a nie tylko wirtualnie. Bardzo ważne jest to by dziecko czy to mniejsze, czy starsze umiało się odnaleźć, a także zachować w grupie rówieśników. Takie kontakty najbardziej owocują w przyszłości. Warto również dzieciom organizować różnego rodzaju dodatkowe zajęcia, organizować wspólne ogniska, gry i zabawy, dziecko się dzięki temu rozwija, a dodatkowo co jest bardzo ważne, potrafi się w świecie rzeczywistym komunikować z innymi. Dlatego jeszcze raz do wszystkich rodziców, bacznie obserwujcie swoje dzieci, nie pozwólcie, aby świat wirtualny zabrał wam wasze dziecko.

Artykuł powstał dzięki portalowi warcraft

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ania Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Temat niby ciekawy i ważny, ale artykuł jakiś nieskładny… Dużo napisane, a informacji wcale nie aż tak wiele :-/