Connect with us

Published

on

Pocisk wystrzelony podczas polowania przebił blachę samochodu i zranił kierującą kobietę. Kobieta prowadząca samochód w miejscowości Bezpraw, została postrzelona pociskiem śrutowym. To cud, że zapanowała nad pojazdem i nie spowodowała groźnego wypadku. Z ranami postrzałowymi trafiła do kołobrzeskiego szpitala.

Pocisk wystrzelony podczas polowania przebił blachę samochodu i zranił kierującą kobietę

2 października 2018 około godziny 22:00, niczego nie spodziewająca się kobieta przejeżdżała samochodem przez spokojną okolicę w miejscowości Bezpraw nieopodal Kołobrzegu. Nagle wystrzelony pocisk trafił jej samochód, przebił karoserię i zranił kobiecie nogi. Poszkodowanej udało się uniknąć wypadku, dzięki czemu mogła uchronić się przed znacznie poważniejszymi konsekwencjami.

36-letnia kobieta została postrzelona w obie nogi
Kobieta zeznała, że podczas prowadzenia samochodu, nagle poczuła silny ból kończyn. Zapanowała nad pojazdem i zatrzymała się, po czym zobaczyła, że odniosła rany. Okazało się, że są to rany postrzałowe. Całe wydarzenie rozegrało się w województwie zachodniopomorskim, w niewielkiej miejscowości Bezpraw, przy drodze wojewódzkiej nr 102. Kobieta wezwała pomoc i została przewieziona Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu, gdzie przebywa obecnie na oddziale chirurgii ogólnej. 36-latka została postrzelona pociskiem śrutowym w prawe podudzie oraz lewe udo. Pociski zostały usunięte i jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo – prawdopodobnie w najbliższych dniach opuści szpital, jednak czeka ją długa rekonwalescencja.

W okolicy trwało polowanie
Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kobieta została postrzelona w okolicy, w której właśnie trwało nocne polowanie. Mirosława Rudzińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie poinformowała, że w związku ze sprawą zatrzymano podejrzanego mężczyznę. Usłyszał już zarzut narażenia kobiety na możliwość utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, czyn jest zagrożony karą pozbawienia wolności do 3 lat. W chwili obecnej jest jeszcze zbyt wcześnie na to, by policja podawała do wiadomości publicznej szczegóły sprawy. Trwa postępowanie, podczas którego zbierany jest materiał dowodowy. Policja zajmuje się również sprawdzeniem, czy prowadzone polowanie było legalne i w jaki sposób mogło dojść do postrzelenia pojazdu kobiety. Zabezpieczono broń oraz amunicję używaną przez myśliwych, a także przesłuchano kilku świadków. Policja nie wyklucza, że jeśli polowanie było nielegalne, postawi sprawcy kolejne zarzuty.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Lombard Kołobrzeg
 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

Published

on

Znów alarm bombowy. Zarządzono ewakuację

To kolejny, trzeci już dzień, kiedy służby ratunkowe i policja są alarmowane o mailu, w którym ktoś grozi podłożeniem ładunku wybuchowego. Biorą je pozycje edukacyjne. W czwartek informację o jednakowej treści dostał ośrodek dla pań niepełnosprawnych przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu.

Podjęto opinię o ewakuacji pełnych będących obecnie pod opieką wychowawców i terapeutów. Na zajęciu pojawili się strażacy i policjanci. Zagrożenia nie stwierdzono. Maile tej historii przychodzą z pewnego momentu do placówek w wszystkim świata.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Koronawirus w obszarze. Zmarła kolejna postać z powiatu kołobrzeskiego

Published

on

Koronawirus w rejonie. Zmarła kolejna osoba z powiatu kołobrzeskiego

81-letni mężczyzna z powiatu kołobrzeskiego jest następującą ofiarą koronowirusa w własnym świecie. O śmierci pacjenta, który hospitalizowany był SPWSZ w Szczecinie poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie. Tym jednym liczba osób, które zmarły z początku COVID-19 na gruncie powiatu kołobrzeskiego wzrosła do czterech.

W czwartek na gruncie powiatu kołobrzeskiego odnotowano również 4 inne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są wówczas 2 młode dziewczyny, mężczyzna w zwykłym wieku i starsza kobieta.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl