Jak przystroić salę na imprezę okolicznościową?

Celebrowanie ważnych wydarzeń w rodzinnym i przyjacielskim gronie jest bardzo ważne, a odpowiednia oprawa sprzyja wspólnemu świętowaniu. Zastanawiasz się, jak urozmaicić imprezę okolicznościową i czy zaplanować dodatkowe atrakcje dla gości? Sala Sobieska przedstawia praktyczne porady i pomysły przydatne przy wyprawianiu fantastycznej imprezy okolicznościowej!

 

Jak gustownie przystroić salę bankietową na imprezę okolicznościową?

Jak dowiedzieć się można z bloga sali Sobieska, odpowiednie dekoracje to kolejny istotny element udanej imprezy okolicznościowej. Bardzo ważne jest to, żeby dekoracje odpowiadały gustom gości – ich zadowolenie jest najważniejsze. Niekiedy klienci mają dokładną wizję tego, jak powinna być przystrojona sala, a czasami wręcz nie mogą się zdecydować, jakie elementy wystroju podobają im się najbardziej. W każdej sytuacji z pomocą przychodzą eksperci Sobieskiej. Naszym zadaniem jest sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dopasować dekoracje do okazji, jaka będzie świętowana. Elementy wystroju omawiamy wspólnie, podobnie jak dobór dań na imprezie okolicznościowej czy cennik imprezy. Nie masz pomysłu na dekoracje sali? Chcesz modnie przystroić stoły i krzesła, ale nie wiesz, co jest aktualnie w trendach? Zapoznaj się z poniższymi inspiracjami!

Imprezy okolicznościowe na biało – wesela, komunie, chrzciny

Biel doskonale sprawdza się jako motyw przewodni wielu imprez okolicznościowych – wesel, komunii czy chrzcin. Eleganckie, jasne obrusy pięknie prezentują się na stołach, które dodatkowo są przystrojone świeżymi, białymi kwiatami. Do tego świetnie pasują eleganckie pokrowce na krzesła – w Sobieskiej zapewnione są one gratis! Dekorowanie sali bankietowej na biało pozwala nam na dodanie dowolnych indywidualnych akcentów. Na jasnym tle świetnie sprawdzają się na przykład metaliczne dodatki, takie jak srebrne świeczniki czy wazony na kwiaty ozdobione złotymi wstęgami.

Czarujące rustykalne dekoracje na wyjątkowe rodzinne imprezy okolicznościowe

Rustykalne dekoracje są ostatnio bardzo modne, jeżeli chodzi o przystrajanie sal na imprezy okolicznościowe. Drewniane elementy, baniaki na mleko przerobione na wazony czy zielone rośliny w skrzynkach prezentują się pięknie i nadają wyjątkowy klimat przyjęciom weselnym, urodzinowym czy zjazdom rodzinnym. Do tego świetnie pasują świece ustawione w słoikach ozdobionych zielonym akcentem i świeże owoce rozłożone na stołach.

Imprezy okolicznościowe z kolorowymi akcentami dla dzieci

Wśród gości na wielu imprezach okolicznościowych są dzieci w różnym wieku. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie dla nich osobnego, kolorowego stołu. Do krzeseł można przyczepić barwne balony, a nakrycia przystroić kartami z postaciami z bajek. Na weselach świetnie sprawdzają się małe pakunki ze słodyczami w ramach prezentu za podziękowanie dla najmłodszych gości za udział w imprezie. Można też przyszykować dla dzieci kolorowy kącik, gdzie będą czekały na nie zabawki, kolorowanki i gry planszowe.

 

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–
0
Would love your thoughts, please comment.x