Connect with us

Published

on

Kryzys gospodarczy oraz bardzo wygórowane kryteria przyznawania kredytów hipotecznych w bankach sprawiły, iż w ostatnich latach rynek nieruchomości przeżywał przestój. Mniejsza liczna osób mogła liczyć na kredyt, a tym samym firmy developerskie zanotowały niemały spadek sprzedaży mieszkań. Wszystko jednak wskazuje na to, że w najbliższych kilku miesiącach sytuacja będzie ulegać poprawie.

Rynek nieruchomości

Widać już bowiem oznaki wychodzenia Europy, a w tym i Polski, z kryzysu. To spowoduje, że Polacy znów poczują więcej gotówki w swoich kieszeniach. Co prawda kryteria kredytowania mają jeszcze ulec zaostrzeniu, ale już wkrótce ruszyć ma rządowy program „Mieszkanie dla młodych”. Program ten jest szansą zarówno dla rynku nieruchomości na wzrost sprzedaży mieszkań, ale także dla młodych Polaków, którzy dzięki programowi będą mieli większe szanse na własne mieszkanie. Nie możemy zapomnieć o tym, że dobra kondycja rynku nieruchomości odbija się pozytywnie na całej naszej gospodarce. Budownictwo to nowe inwestycje i nowe miejsca pracy. To wszystko w znaczący sposób pobudza gospodarkę.

 

Artykuł powstał dzięki serwisowi Mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecane serwisy

Pożyczka w 15 minut

Published

on

Pożyczki dla osób z historią w BIK. Bez obaw otrzymasz gotówkę, na której ci zależy

Pożyczka w 15 minut

Kasonet.pl skupia w jednym miejscu popularne pożyczki online. Rozpatrywanie wniosku trwa ekspresowo. Tak też lądują dodatkowe pieniądze na twoim koncie. Bez roztrząsania przeszłości.

Posiadasz przeszłość kredytową, która nie do końca może się podobać i zastanawiasz się, czy dostaniesz pożyczkę? Bez obaw, w kasonet.pl otrzymasz ją bez zaświadczeń z BIK. Serwis oferuje wiele szybkich pożyczek. Oczekiwanie na decyzję jest ekspresowe, może zająć jedynie 15 minut.

Pożyczka w 15 minut

Po tym czasie pieniądze mogą znaleźć się na twoim koncie. To wszystko dziecinnie proste. Wystarczy złożyć wniosek online za pośrednictwem strony www. Nikt nie będzie pytał o twoją przeszłość, ani sprawdzał twojej historii kredytowej. Pamiętaj, możesz wziąć pożyczkę bez BIK. Dlatego też nie jesteś w grupie, która nie może liczyć na pomoc. Wręcz przeciwnie. Dla firmy pożyczkowej wszyscy są równi. Pożyczka w 15 minut Pożyczka w 15 minut

Bez większych formalności możesz załatwić dodatkową, potrzebną gotówkę na ważny cel. Serwis zapewnia dostęp do najlepszych pożyczek przez internet, a co najważniejsze – tanich. Czyli takich, które nie zrujnują twojej kieszeni wysoką prowizją.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Polecane serwisy

Pożyczka na 500 plus

Published

on

Pożyczki dla potrzebujących i porady finansowe dla hobbystów. W 996 znajdziesz oferty i garść informacji

Pożyczka na 500 plus

Serwis skupia zarówno zainteresowanych finansami, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, a także osoby szukające pożyczki, a także alternatywnych form pozyskiwania pieniędzy przez internet.

Pożyczka na 500 plus

Serwis dla chłonnych wiedzy zainteresowanych światem i finansami. Jeśli jesteś człowiekiem świadomym swojej sytuacji finansowej, wiesz co oznaczają stopy procentowe, a czytanie najnowszych wiadomości to twoje hobby, w serwisie znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba. Oprócz poradników na temat finansów, znajdziesz tu wiele wiadomości z Polski i świata, nie tylko branżowych. Dla osób szukających dobrej oferty pożyczki, też nie zabraknie rzetelnych informacji.

Pożyczka na 500 plus

Na stronie można przeczytać o warunkach brania kredytów w różnych firmach, a także porównać je do siebie. To gwarancja wybrania najtańszej opcji dla siebie i swojej rodziny. 996.pl oferuje także innowacyjne rozwiązanie wśród pożyczkodawców online – pożyczki pod zastaw.

Pożyczka na 500 plus Pożyczka na 500 plus Tutaj dowiesz się, co to takiego jest i czy możesz skorzystać z takiej oferty. To dobra opcja dla tych, którzy nie chcą ryzykować spłacania rat, czy narażać się na zmienne oprocentowanie w przypadku niektórych kredytów. Zastaw daje możliwości, aby obejść wszystkie konsekwencje zaciągania zadłużenia. Co więcej wnioski na wszystkie opcje, czy to na tradycyjny kredyt gotówkowy, czy pożyczkę pod zastaw, złożymy online za pośrednictwem jednej strony. Bez spełniania specjalnych warunków, czy gromadzenia dokumentacji. Formalności, których zazwyczaj jest za dużo, nie są tutaj problemem. Wszystko można załatwić w zaciszu własnego mieszkania. Decyzja zostaje przyznana również elektronicznie. Bez stresujących wizyt w placówkach finansowych.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Polecane serwisy

Laser diodowe

Published

on

Portal Medycyna Estetyczna- wszystko co kobieta powinna wiedzieć o zdrowiu i urodzie.

Laser diodowe

Kobieta w swoim życiu nie raz staje w obliczu wyzwania. Nie rzadko jest przy tym potrzebna rzetelna wiedza. Na naszym portalu są zawarte rady, które pomagają zdrowo przejść ciąże, zdrowo żyć, dbać o swój wygląd, reagować na niepokojące symptomy naszego ciała i dbać o swój dom i swoich bliskich.

Laser diodowe

Chcesz być zdrowa i piękna? Zasięgnij naszej  porady! Na naszym portalu wszystkiego się dowiesz. Jak jeść, jak  żyć, jakich kosmetyków używać. Zawsze znajdziesz też u nas ciekawe informacje ze świata medycyny estetycznej i kosmetologii. Laser diodowe Laser diodowe Laser diodowe

Dowiesz się też jak urządzić swoje mieszkanie, aby każdy mógł się czuć w nim dobrze i bezpiecznie. U nas po prostu możesz być kobietą! Zanurz się w naszej kopalni wiedzy i odkrywaj przydatne informacje dla siebie i swojej rodziny.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl