Connect with us

Published

on

Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu. To bardzo wygodne narzędzie pozwala nam załatwić mnóstwo spraw bez wychodzenia z domu. Zakupy, sprawunki w urzędzie, kontakt z znajomymi — to tylko niektóre rzeczy, jakie bez problemu zrobimy w Sieci. Wiele osób decyduje się także na pożyczki online. Co jednak należy wiedzieć przed podjęciem takiej decyzji?

 

Bezpiecznie w Sieci

Zanim zdecydujemy się na wybór firmy pożyczkowej, dobrze jest zapoznać się z dostępnymi w Internecie katalogami, w których znajdziemy informacje o bezpiecznych firmach. Należy do nich np. Getbucks, gdzie bez wielu formalności pożyczymy nawet 4000 zł. Aby pieniądze znalazły się na naszym koncie, musimy zeskanować swój dowód tożsamości, pozytywnie przejść weryfikacje, podać informacje o zarobkach i cieszyć się przelaną gotówką.

Spłacaj regularnie

Niezależnie od kwoty, jaką pożyczymy musimy mieć pewność, że nie będziemy mieli problemów z jej spłatą. Niestety za nieprzestrzeganie terminów wiele firm nalicza wysokie kary, które ostatecznie mogą doprowadzić nas do jeszcze większych problemów finansowych. Bardzo ważne jest więc odpowiednie przeanalizowanie posiadanych środków i niepodejmowanie pochopnych decyzji. Jeśli nie potrafimy samodzielnie obliczyć kosztów pożyczki, skorzystajmy z kalkulatora na stronie Getbucks. Dzięki niemu dokładnie poznamy wysokość opłat i całą kwotę, którą będziemy musieli zwrócić. Najczęściej niewielkie pożyczki są udzielane na 30 dni i właśnie po tym terminie będą nam naliczane dodatkowe odsetki. Jeśli nie będziemy w stanie wywiązać się ze zobowiązania, lepiej nie zaciągać długu.

Przeciwwskazania

Oprócz niemożności spłacania pożyczki na przeszkodzie w jej zaciągnięciu mogą stanąć nam także inne kwestie. Należą do nich między innymi: błędne dane przy rejestracji w firmie online, brak źródła dochodu, nieodpowiedni wiek i oczywiście wpis w rejestrze dłużników. Firmy, które udzielają pożyczek, zazwyczaj sprawdzają pożyczkobiorców pod tym kątem, by mieć pewność, że po upływie danego terminu pieniądze do nich wrócą.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ekonomiczny

Pożyczka na dowód – czy warto brać ją w młodym wieku?

Published

on

Pożyczka na dowód – czy warto brać ją w młodym wieku?

49% Polaków wieku od 18 do 25 roku życia uważa, że powodzi im się lepiej niż ich rodzicom w tym wieku – wynika z badania Ipsos MORI na zlecenie International Finance. Czy finansowy dobrobyt młodych Polaków to dowód ich przedsiębiorczości czy może zbytniego zadłużania? Podpowiadamy, czy na początku dorosłego życia pożyczka na dowód to dobry pomysł.

(więcej…)

5 3 votes
Article Rating
Continue Reading

ekonomiczny

Stacja marzeń!

Published

on

Stacja marzeń!

W dzisiejszych czasach świat tak poszedł do przodu, że różnego rodzaju produkty możemy nabyć wszędzie. Jeśli wracamy z trasy i nie zdążymy do żadnego sklepu spożywczego, to możemy zajechać na stację benzynową i z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Asortyment jest bardzo bogato wyposażony i w zasadzie w jednym miejscu mamy wszystkie potrzebne rzeczy. Dzięki temu nie musimy się stresować, że zamkną nam sklep bądź nie uda nam się kupić artykułów spożywczych, które aktualnie są nam potrzebne w domu. Jednak są pewne elementy, których tam brakuje, tylko jakie?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

ekonomiczny

Jak zarabiać na ropie naftowej?

Published

on

Jak zarabiać na ropie naftowej?

Ropa jest niezbędna i bez niej nie mogłaby właściwie funkcjonować żadna gospodarka. Jest to surowiec zaliczany do jednych z najbardziej potrzebnych na świecie. Na „czarnym złocie” fortunę zdobył niejeden kraj. Nie znaczy to jednak, że zarabianie na zmianach cen ropy naftowej jest niemożliwe dla indywidualnych inwestorów. Można na niej zarabiać spekulując na tym rynku z użyciem różnych instrumentów finansowych. Obecnie cena ropy naftowej gwałtownie spada, co jest między innymi spowodowane epidemią koronawirusa oraz konfliktem Arabii Saudyjskiej oraz Rosji – dwóch najpotężniejszych producentów naftowej ropy. Eksperci uważają, że teraz jest najlepszy moment na to, aby w nią zainwestować. Chcesz wiedzieć jak na tym można dobrze zarobić? Sprawdź na platformie oil profit  i zapoznaj się z niniejszym artykułem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl