Connect with us

Published

on

Policjant bohater nawet nie będąc na służbie. Policjant Trzebiatowskiego Komisariatu Policji nie będący w chwili zdarzenia w pracy schwytał złodzieja.

35-latek , który był podejrzany o dokonanie licznych włamań do mieszkań na obszarze gminy Trzebiatów  zatrzymano przez funkcjonariusza Policji nie będącego w tym momencie na służbie mundurowej trzebiatowskiego Komisariatu Policji. mężczyznie zostały postanowione już także zarzuty. Włamanie do mieszkalnego domu na terenie gminy Trzebiatów poinformowali służby porządkowe sami pokrzywdzeni, których dom został napadnięty. Mężczyzna zebrał liczny drogo cenny łup takiego pokroju jak biżuteria wyprodukowana ze złota i srebra czy też elektroniczny sprzęt RTV/AGD.

Następnego poranka tuż po zaistniałym incydencie w trakcie odbywający urlop od służby mundurowej policjant z Komisariatu Policji w Trzebiatowie jadąc ulicą swoim samochodem swymi oczyma ujrzał 35-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, znanego mundurowym z wielu wcześniejszych przestępstw takich jak  między innymi rozmaite  kradzieże i włamania. Trzebiatanin niósł w foliowych reklamówkach , które były wypchane w każdym miejscu po same brzegi. Funkcjonariusz od razu zaczął coś podejrzewać.

Mężczyzna odznaczał się wyjątkowo nerwowym zachowaniem, którego  przyczynę pracownik Komisariatu Policji postanowił sprawdzić na własną rękę mimo faktu, iż nie był na służbie.Po tym gdy zatrzymał mężczyzne i rozpoczął z nim dialog po chwili pytając co kryje się w jego torbach foliowych.35-latek niechętnie jednak okazał zawartość foliówek bezmyślnie i głupio tłumacząc domniemane okoliczności podczas, których został posiadaczem tych przedmiotów.

 

Po identyfikacji przedmiotów wyszło na jaw, że pochodzą one z pobliskiego włamania. Po powrocie na służbę i powrotu policjanta do pracy stróż prawa usłyszał, o kolejnym zgłoszonym w gminie włamaniu do jednego z miejscowych domów a rabujący mężczyzna miał ze sobą ukradzione wartościowe rzeczy.

Niedługi czas po tym, gdy policjant pokojarzył wszystkie fakty 35-latek, został zatrzymany i postawiono mu zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Mężczyzna niczemu nie zaprzeczał i przyznał się, że jest winien zarzucanego mu czynu.

Wszystko za sprawą czujnego policjanta, który nawet na urlopie „jest w pracy” dzięki jego zaangażowaniu w całą sytuacje, mężczyźnie kolejny z wybryków „nie uszedł na sucho”

Przestępca usłyszał także zarzuty dokonania kradzieży wyrobów tytoniowych i alkoholowych z jednego ze sklepów na terenie Trzebiatowa, do której również się przyznał. Do sytuacji doszło w poprzednim roku 2017. Za popełnione wszystkie z udowodnionych mu do tej pory przestępstw mieszkaniec pozornie spokojnej gminie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10-lat.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl