Connect with us

Published

on

Do kolizji doszło na Śląsku w mieście Kobiernice. Pijany nastolatek dachował razem z pasażerami. Nikomu nic się nie stało.

Do groźnego wypadku doszło z udziałem 19 letniego kierowcy, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Nastolatek nie posiadał dokumentów uprawniających go do prowadzenia pojazdów samochodowych. Pijany nastolatek doprowadził do poważnej kolizji a jego samochód wylądował na dachu.

Do wypadku doszło w niedzielę  u nas ranem. W Kobiernicach na Śląsku pijany nastolatek dachował swoim samochodem. Ani kierowcy ani czwórce jego pasażerów nic się nie stało. Kierowca Opla Corsy prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą co doprowadziło do uderzenia w bariery energochłonne oraz do dachowania. Nikt z pasażerów nie odniósł poważnych obrażeń i wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach.

Przybyła na miejsce policja zbadała kierowcę opla. Z ustaleń wynika, że nastolatek nie posiadał prawda jazdy a badanie alkomatem wykazało, że w organizmie nastolatka było aż dwa promile alkoholu we krwi. Nastolatek nie posiadał prawa jazdy, bo jeszcze nie zdał egzaminu. Teraz z pewnością nie będzie miał już ku temu okazji.

Pijany nastolatek został przewieziony na komisariat, gdzie zostaną mu postawione zarzuty spowodowania kolizji i jazdy pod wpływem alkoholu. Grozi mu nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo pijany kierowca będzie musiał zapłacić za wyrządzone szkody, które zostały odniesione w wyniku kolizji.

Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się nie stało, jednak wszyscy zostali przebadani w celu wykluczenia obrażeń. Kolizja była dość poważna. W ostatnim czasie doszło już do wielu wypadków w tym śmiertelnych spowodowanych utratą panowania nad pojazdem. Dodatkowo jazda na „podwójnym gazie” z pewnością nie ułatwia przemieszczania się w trudnych warunkach. Przypomnijmy że jezdnie w ostatnim czasie są często oblodzone co sprawia, że jazda jest wyjątkowo niebezpieczna. Nastolatek swój wyskok będzie żałować przez długi czas. Nie tylko grozi mu kara pozbawienia wolności i grzywna, ale również zakaz prowadzenia samochodów. Nastolatek miał niebawem zdawać egzamin na prawo jazdy. Najwidoczniej brawura i chęć popisania się przed znajomymi była znacznie ważniejsza od bezpieczeństwa.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
2 komentarze
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
katarzyna
katarzyna
4 lat temu

No nieźle, taki straszny wypadek. Ślisko na drogach, kierowcy uważajcie- trzeba zwolnić!

Łukasz
Łukasz
4 lat temu

Proszę osoby poszkodowane o pilny kontakt. Mam do przekazania ważne informacje 791465846

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl