Connect with us

Published

on

Wielu dziennikarzy śledzi sytuację na Kremlu po niedzielnej katastrofie samolotu, oraz nalocie w Syrii, w którym zginęli rosyjscy żołnierze najemni. Dodatkowo, zmiany w grafiku prezydenta Putina, powoduje wiele ciekawych spekulacji.

Po raz kolejny media z całego świata komentują napiętą sytuację na Kremlu, w którym według oficjalnych źródeł prezydent Władymir Putin jest chory, a dokładnie jak ogłosił rzecznik prezydenta – przeziębił się. Było to widoczne podczas spotkania ze zwycięzcami konkursu „Liderzy Rosji”, kiedy to Putin przeprosił za niedyspozycję głosową. Sytuacja zbiega się z niedzielną katastrofą pod Moskwą, w której rozbił się samolot – AN-148, oraz ogłoszonej w mediach informacji na temat nalotu w Syrii, w którym zginęli najemni rosyjscy żołnierze.

Wszystkie wyjazdy, oraz spotkania zostały odwołane, w tym również ważny wyjazd Putina na Daleki Wschód, który miał odbyć się 19 lutego. Jest to o tyle ciekawe, że nigdy dotąd, nie ogłaszano żadnej kontuzji, czy choroby Putina. Nawet jeżeli prezydent, rzeczywiście był niedysponowany, jak na przykład podczas kontuzji pleców, nigdy tego nie ogłaszano publicznie. Niezależny portal Republic stwierdził, że jest to wyjątkowa sytuacja, ponieważ temat dotyczący zdrowia Putina – po prostu nie istnieje, a tutaj nagle oświadczenie Dmitrija Pieskowa.

Niektórzy dziennikarze twierdzą, że mieli już znacznie wcześniej doniesienia o wycofaniu wielu wydarzeń, zanim jeszcze podano informację o przeziębieniu Putina. Inni z kolei twierdzą, że już dawno Putin gdzieś przepadł, a przecież nie jest to żadna kampania wyborcza, ponieważ taka kampania nie jest mu potrzebna „teraz antykremlowskie hasło, które mówi o Rosji bez Putina, zaczyna nabierać sensu” – komentują ironicznie dziennikarze.

Co tak na prawdę się dzieje, nikt nie wie i pewnie nigdy się nie dowie, niemniej jednak sygnały, które napływają z różnych źródeł mogą wskazywać na jakieś poważne ruchy. Potwierdzają to również dwa źródła BBC, które są w bliskim kontakcie z rosyjskim ministerstwem obrony. Jedno z nich podaje, że przeziębienie może być tylko częściowym powodem zmian w grafiku prezydenta, gdyż we wtorek, gdzie wcześniej planowany był wyjazd do Stawropolu, wraz ze swoimi generałami i całym sztabem generalnym Putin spędził „cały ranek”

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
1 Comment
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena Szczygieł
Marlena Szczygieł
4 lat temu

To straszne co się zdarzyło. Współczuję rodzinom ofiar katastrofy. jest to tragedia dla całego kraju! Wyrazy współczucia…

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl