Connect with us

Published

on

Mężczyźnie z Ohio grozi kara 27 lat pozbawienia wolności. Powodem jest zgwałcenie trzech sióstr, które są jeszcze dziećmi. Mają zaledwie 12 i 14 lat. Jak będzie ich życie dalej wyglądało ?

Tego bestialskiego czynu dokonał 34-letni Arnold Perry, mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Upatrzył sobie trzy dziewczynki, bliźniaczki i ich siostrę. Ofiary były zmuszanie do stosunków seksualnych. Ta trauma w ich pamięci pozostaje do końca życia. Po tych zajściach, dziewczynki nie przyznały się nikomu, co z nim wyrabiał ten zwyrodnialec. Lecz jednak nie przeszło mu to tak lekko, jak myślał. Po paru miesiącach wyszło na jaw, iż dziewczynki zaszły w ciążę. Pytanie samo się nasuwało „Jak to jest możliwe”? Opowiedziały o wszystkim swoim bliskim. Jednej z sióstr udało się jeszcze dokonać aborcji, lecz dwóm pozostałym niestety nie.

Po przesłuchaniach, sprawca przyznał się do winy. Został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Jego pełnomocnik stwierdził, iż w całej dotychczasowej swojej karierze nie miał do czynienia z tak odrażającego klienta. Po wywiadzie pełnomocnika, okazało się, że 34-letni sprawca nie miał udanego dzieciństwa, co jest skutkiem tych wydarzeń. Przeszedł uraz psychiczny, przez co nie potrafi odróżnić co jest dobra a co złe. Jego zachowanie oraz myślenie nie było racjonalne w momencie dokonywanie tego okropnego czynu.

Skrzywdzone dziewczynki będą do końca życia żyć z tą traumą – podkreśla Jeninifer McLaughlin, zastępca prokuratora okręgowego. Podczas śledztwa okazało się, iż mężczyzna wprowadził się do domu dziewczynek, gdyż nie miał gdzie mieszkać. Ich matka dała mu schronienie, lecz nie przewidziała takiej sytuacji, gdyż sprawca wydawał się uczciwy. Jego wprowadzenie się do mieszkania miała być na krótki czas, dopóki nie załatwi swoich spraw. Lecz tyle czasu mu wystarczyło, aby zdążył skrzywdzić dziewczynki. Jego zachowanie było bezczelne, zasługuje na potępienie i najgorszą karę – stwierdza matka skrzywdzonych dzieci.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
1 Comment
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
4 lat temu

Tego nie znoszę najbardziej! Nie znoszę i nie potrafię zrozumieć, wybaczyć. Krzywda dzieje się dzieciom – to jest najgorsze co może być. No dobra, że chory, że sam był krzywdzony… To niczego nie usprawiedliwia. I co? Koło się zatacza, teraz dziewczynki mają być potworami, bo przeszły piekło?…

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl