Informacje KRONIKA POLICYJNA ze świata

Mężczyzna, który w bestialski sposób potraktował dziewczynki. Grozi mu kara 27 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźnie z Ohio grozi kara 27 lat pozbawienia wolności. Powodem jest zgwałcenie trzech sióstr, które są jeszcze dziećmi. Mają zaledwie 12 i 14 lat. Jak będzie ich życie dalej wyglądało ?

Tego bestialskiego czynu dokonał 34-letni Arnold Perry, mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Upatrzył sobie trzy dziewczynki, bliźniaczki i ich siostrę. Ofiary były zmuszanie do stosunków seksualnych. Ta trauma w ich pamięci pozostaje do końca życia. Po tych zajściach, dziewczynki nie przyznały się nikomu, co z nim wyrabiał ten zwyrodnialec. Lecz jednak nie przeszło mu to tak lekko, jak myślał. Po paru miesiącach wyszło na jaw, iż dziewczynki zaszły w ciążę. Pytanie samo się nasuwało “Jak to jest możliwe”? Opowiedziały o wszystkim swoim bliskim. Jednej z sióstr udało się jeszcze dokonać aborcji, lecz dwóm pozostałym niestety nie.

Po przesłuchaniach, sprawca przyznał się do winy. Został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Jego pełnomocnik stwierdził, iż w całej dotychczasowej swojej karierze nie miał do czynienia z tak odrażającego klienta. Po wywiadzie pełnomocnika, okazało się, że 34-letni sprawca nie miał udanego dzieciństwa, co jest skutkiem tych wydarzeń. Przeszedł uraz psychiczny, przez co nie potrafi odróżnić co jest dobra a co złe. Jego zachowanie oraz myślenie nie było racjonalne w momencie dokonywanie tego okropnego czynu.

Skrzywdzone dziewczynki będą do końca życia żyć z tą traumą – podkreśla Jeninifer McLaughlin, zastępca prokuratora okręgowego. Podczas śledztwa okazało się, iż mężczyzna wprowadził się do domu dziewczynek, gdyż nie miał gdzie mieszkać. Ich matka dała mu schronienie, lecz nie przewidziała takiej sytuacji, gdyż sprawca wydawał się uczciwy. Jego wprowadzenie się do mieszkania miała być na krótki czas, dopóki nie załatwi swoich spraw. Lecz tyle czasu mu wystarczyło, aby zdążył skrzywdzić dziewczynki. Jego zachowanie było bezczelne, zasługuje na potępienie i najgorszą karę – stwierdza matka skrzywdzonych dzieci.

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ania Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Tego nie znoszę najbardziej! Nie znoszę i nie potrafię zrozumieć, wybaczyć. Krzywda dzieje się dzieciom – to jest najgorsze co może być. No dobra, że chory, że sam był krzywdzony… To niczego nie usprawiedliwia. I co? Koło się zatacza, teraz dziewczynki mają być potworami, bo przeszły piekło?…