Przerwany bal karnawałowy w szkole – wszystkiemu winni pijani uczniowie.

Do skandalu doszło w Wierzbicy w powiecie radomskim. W tamtejszej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego odbywała się potańcówka dla młodzieży, doskonały nastrój przerwała interwencja policji.

 

W czwartkowe popołudnie w dniu 8 lutego odbywał się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Wierzbicy. Kilkoro uczniów z siódmej klasy popsuło rówieśnikom nastrój na dyskotece, przyszli kompletnie pijani. Według relacji świadków do tego stopnia, iż nie byli w stanie utrzymać się na nogach, prawdopodobnie wymiotowali na szkolnym korytarzu. O incydencie została poinformowana policja. Niezwłocznie na miejscu pojawili się funkcjonariusze z posterunku w Wierzbicy. W szkole pojawili się także rodzice nieodpowiedzialnej młodzieży. Dwie z nastolatek (13 i 14 lat) nietrzeźwej grupy zostały przewiezione do szpitala z objawami zatrucia. Nieoficjalne źródła podają, że we krwi młodzieży wykryto około 0,5 promila alkoholu.

Z informacji wiadomo, że to nie pierwsza interwencja policji w wierzbickiej szkole. Pierwsze incydenty miały miejsce zaraz po oddaniu do użytku budynku gimnazjum, który obecnie zajmuje podstawówka, co więcej także związane były z odbywającymi się zabawami szkolnymi.

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
majka
majka
5 lat temu

Za dużo alkoholu we krwi to nie mięli 🙂 bez przesady, nie musieli od razu przerywać imprezy…

Kategorie
———————————–