Informacje KRONIKA POLICYJNA

Przerwany bal karnawałowy w szkole – wszystkiemu winni pijani uczniowie.

Do skandalu doszło w Wierzbicy w powiecie radomskim. W tamtejszej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego odbywała się potańcówka dla młodzieży, doskonały nastrój przerwała interwencja policji.

 

W czwartkowe popołudnie w dniu 8 lutego odbywał się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Wierzbicy. Kilkoro uczniów z siódmej klasy popsuło rówieśnikom nastrój na dyskotece, przyszli kompletnie pijani. Według relacji świadków do tego stopnia, iż nie byli w stanie utrzymać się na nogach, prawdopodobnie wymiotowali na szkolnym korytarzu. O incydencie została poinformowana policja. Niezwłocznie na miejscu pojawili się funkcjonariusze z posterunku w Wierzbicy. W szkole pojawili się także rodzice nieodpowiedzialnej młodzieży. Dwie z nastolatek (13 i 14 lat) nietrzeźwej grupy zostały przewiezione do szpitala z objawami zatrucia. Nieoficjalne źródła podają, że we krwi młodzieży wykryto około 0,5 promila alkoholu.

Z informacji wiadomo, że to nie pierwsza interwencja policji w wierzbickiej szkole. Pierwsze incydenty miały miejsce zaraz po oddaniu do użytku budynku gimnazjum, który obecnie zajmuje podstawówka, co więcej także związane były z odbywającymi się zabawami szkolnymi.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
majka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
majka
Gość
majka

Za dużo alkoholu we krwi to nie mięli 🙂 bez przesady, nie musieli od razu przerywać imprezy…