Connect with us

Published

on

Tragiczny wypadek w Lubinie. Śmierć poniósł młody chłopak. Badany jest przebieg zdarzenia.

 

Dzisiejszego ranka doszło do tragicznego wypadku, który skończył się śmiertelnie dla 19 letniego chłopaka. 

O 6 rano w Lubinie na Dolnym Śląsku autobus śmiertelnie potrącił chłopaka na krajowej 36. Jak podaje policja chłopak umierał na ulicy, lecz nikt nie kwapił się mu pomóc. Autobus potrącił młodego mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Po dotarciu służb mundurowych na miejsce przyjechał również prokuratur, który bada zdarzenie. Badany jest przebieg wydarzeń. Jak narazie ustalono jedynie, że kierowca autobusu potrącił chłopaka na oznakowanym przejściu dla pieszych – nie ustalono jeszcze przyczyny tragicznego wypadku. Policja ponownie apeluje do kierowców by uważali na pieszych. Apel wystosowano również do przechodniów by zawsze uważali i przechodzili przez pasy w momencie gdy czują się bezpiecznie.

Tragiczny wypadek skończył się śmiercią dla 19 latka. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia policja zauważyła grupę ludzi, którzy przyglądali się chłopakowi, niestety nikt nie kwapił się do tego aby udzielić mu pomocy.

19 latka niestety nie udało się uratować, obrażenia były zbyt poważne. Funkcjonariusze po dotarciu na miejsce podjęli próbę reanimacji. Policja apeluje do osób, które są świadkami wypadku aby nie stały bezczynnie i nie przyglądały się śmierci lecz błyskawicznie reagowali. Wystarczy aby jedna osoba podjęła próbę pomocy.

Gdyby ktoś z obserwujących na czas zareagował, chłopak może jeszcze by żył. 

Znieczulica ludzi potrafi doprowadzić do tragedii, tak było i tym razem w Lubinie, gdzie tłum ludzi bezczynnie przyglądał się cierpieniu i śmierci 19 letniego chłopaka potrąconego przez autobus.

Niestety żyjemy w czasach, gdzie ludzie nie chcą lub boją się podejmować jakiekolwiek reakcje. Czasem wystarczy zadzwonić po pogotowie aby uratować drugą osobę. Policja nie raz już apelowała aby w takich sytuacjach zachować szczególną ostrożność ale również nie bać się podejmować decyzji, które mogą uratować drugą osobę. Na nic zdają się spoty, przestrzegające przed takimi sytuacjami. Prawdopodobnie gdyby ktoś zareagował wcześniej młody mężczyzna miałby jakiekolwiek szanse na przeżycie.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl