Kto zebrał najwięcej pieniędzy dla WOŚP?

Kto zebrał najwięcej pieniędzy dla WOŚP?

 

Mogłoby się wydawać, że sławne małżeństwo Lewandowskich zebrało największą kwotę dla WOŚP w 2018 roku. Niestety jak się okazuje prawdziwą fortunę dla tej organizacji zebrała Jessica Mercedes.

Wielu z nas jest w stanie zapłacić fortunę, aby móc spotkać się ze swoim idolem. Niewątpliwie światowe gwiazdy mają tego świadomość i najczęściej podczas akcji charytatywnych na licytację wystawiają swój czas. Dzięki temu fan może spędzić z gwiazdą cały dzień i zobaczyć na czym konkretnie polega jego praca. Sławna blogerka Jessica Mercedes na aukcję WOŚP wystawiła wspólną podróż na Islandię.

Jessica Mercedes na blogu opisuje swoje wyprawy i relacjonuje je za pomocą estetycznych zdjęć. Jeden z jej zagorzałych fanów chciał jej koniecznie towarzyszyć w tej podróży i wpłacił 25 tysięcy na ten cel. Oprócz tego sławna blogerka wystawiła na aukcję wspólne zakupy oraz udział w modowym filmie. Finalnie Jessica Mercedes zebrała aż 46 tys. Złotych i tym samym znacznie wyprzedziła Annę Lewandowską, która wystawiła zaproszenie na obóz BY ANN – sprzedał się za ponad 17 tys. Zł.

0 0 votes
Article Rating

Popularne

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–