Connect with us

Published

on

Mężczyzna zagryziony po wtargnięciu na jedną z nowosolskich firm. Śledztwo w sprawie w toku.

 

Do tragicznej śmierci doszło z piątku na sobotę w Nowej Soli, gdzie nieznajomy 28 latek wtargnął na jedną z posesji firmy. Początkowo prokuratura sądziła, że zgon mężczyzny nastąpił w skutek ran szarpanych zadanych przez psy stróżujące. 28 latek odniósł kilkadziesiąt ran, ale to nie one spowodowały śmierć mężczyzny.

Jak wykazała sekcja zwłok, zgon mężczyzny nie nastąpił w skutek ran szarpanych i kąsanych, lecz z powodu wyziębienia organizmu. Co prawda odniesione rany z pewnością przyczyniły się do utraty przytomności co skutkowało wyziębieniem organizmu i w efekcie do utraty życia. Nie wiadomo co mężczyzna robił na terenie strzeżonej posesji – prokuratura nadal bada tę sprawę.

Ciało 28 latka znaleziono w sobotę nad ranem. Początkowo z oględzin wynikało, że doznał on śmierci na skutek ran zadanych przez cztery stróżujące psy. Nie wiadomo gdzie w tym czasie znajdował się stróż pilnujący obiektu.

 

Nie wiadomo co mężczyzna robił na terenie posesji firmy w godzinach wieczornych. Prawdopodobnie został zaatakowany przez psy w momencie przekroczenia ogrodzenia. Śledczy usiłują ustalić co kierowało mężczyzną i dlaczego przebywał on w danym momencie na terytorium firmy. Przesłuchiwano w tej sprawie stróża, który feralnej nocy pilnował obiektu, wedle jego zeznań wynika, że nie zauważył niczego podejrzanego ani nie słyszał ujadania psów.
Rozmawiano również z rodziną zagryzionego 28 latka – z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna często przebywał w tamtym rejonie i doskonale wiedział o stróżujących psach, które patrolowały teren. Wiedział również, że posesja jest monitorowana oraz pilnowana przez stróża.

Śledczy czekają na zapiski z monitoringu aby móc odtworzyć wydarzenia z tej tragicznej nocy, wymaga to jednak czasu gdyż zapis z kamer jest bardzo słabej jakości i wymaga sporej obróbki technicznej.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl