Connect with us

Published

on

Mężczyzna zagryziony po wtargnięciu na jedną z nowosolskich firm. Śledztwo w sprawie w toku.

 

Do tragicznej śmierci doszło z piątku na sobotę w Nowej Soli, gdzie nieznajomy 28 latek wtargnął na jedną z posesji firmy. Początkowo prokuratura sądziła, że zgon mężczyzny nastąpił w skutek ran szarpanych zadanych przez psy stróżujące. 28 latek odniósł kilkadziesiąt ran, ale to nie one spowodowały śmierć mężczyzny.

Jak wykazała sekcja zwłok, zgon mężczyzny nie nastąpił w skutek ran szarpanych i kąsanych, lecz z powodu wyziębienia organizmu. Co prawda odniesione rany z pewnością przyczyniły się do utraty przytomności co skutkowało wyziębieniem organizmu i w efekcie do utraty życia. Nie wiadomo co mężczyzna robił na terenie strzeżonej posesji – prokuratura nadal bada tę sprawę.

Ciało 28 latka znaleziono w sobotę nad ranem. Początkowo z oględzin wynikało, że doznał on śmierci na skutek ran zadanych przez cztery stróżujące psy. Nie wiadomo gdzie w tym czasie znajdował się stróż pilnujący obiektu.

 

Nie wiadomo co mężczyzna robił na terenie posesji firmy w godzinach wieczornych. Prawdopodobnie został zaatakowany przez psy w momencie przekroczenia ogrodzenia. Śledczy usiłują ustalić co kierowało mężczyzną i dlaczego przebywał on w danym momencie na terytorium firmy. Przesłuchiwano w tej sprawie stróża, który feralnej nocy pilnował obiektu, wedle jego zeznań wynika, że nie zauważył niczego podejrzanego ani nie słyszał ujadania psów.
Rozmawiano również z rodziną zagryzionego 28 latka – z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna często przebywał w tamtym rejonie i doskonale wiedział o stróżujących psach, które patrolowały teren. Wiedział również, że posesja jest monitorowana oraz pilnowana przez stróża.

Śledczy czekają na zapiski z monitoringu aby móc odtworzyć wydarzenia z tej tragicznej nocy, wymaga to jednak czasu gdyż zapis z kamer jest bardzo słabej jakości i wymaga sporej obróbki technicznej.

0 0 votes
Article Rating

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl