Connect with us

Published

on

Dnia 16 kwietnia 2018 roku, tj. poniedziałek w godzinach 9.00 i 11.00 w Białej Podlaskiej odbędzie się spektakl zatytuowany Pipi Pończoszka. Reżyserem spektaklu jest pan Michał Derlatka.

Scenografem natomiast jest pani Anna Dobrowodzka, a za muzykę odpowiada pani Joanna Sówka- Sowińska. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury imienia Bogusława Kaczyńskiego na ulicy Brzeska nr 41 w mieście Biała Podlaska. Bilety można nabyć w Punkcie Informacji kulturalnej przy ulicy Warszawskiej 11 w cenie 18 złotych. Bilety można także rezerwować pod numerami telefonów:

– 83 341 67 18 oraz

– 887 300 555.

Bilety można także kupić on- line za pomocą strony internetowej

Pipi Pończoszanka jest wspaniałą powieścią dla dzieci pełną dowcipu i humoru. Autorką książki jest szwedzka pisarka Astrid Lindgren.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Informacje

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako „Balbina” nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem.

Published

on

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako "Balbina" nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem.

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako „Balbina” nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem. Utrapienie szczecińskich kierowców autobusów komunikacji miejskiej zbliża się ku końcowi i nie będą musieli więcej się użerać z panią „Balbiną” wjeżdżająca do pojazdów swoim skuterem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Bezpłatne autobusy w Szczecinku?

Published

on

Bezpłatne autobusy w Szczecinku?

Bezpłatne autobusy w Szczecinku? Zapowiada to kandydat Koalicji Obywatelskiej. Jakie pomysły oferują kandydaci? ile może kosztować darmowa jazda autobusami? Zapraszam do przeczytania artykułu na ten temat, w którym można znaleźć odpowiedzi na zadane pytania.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Pijana matka pozostawiła 3 latke samą w lesie

Published

on

Pijana matka pozostawiła 3 latkę samą w lesie w środku nocy

Pijana matka pozostawiła 3 latkę samą w lesie w środku nocy! Skandal w pomorskim! Kolejny skandal z udziałem matki. Pijana 24-latka pozostawiła w lesie 3-letnią córkę. Dziewczynka została szczęśliwie odnaleziona. Matce grozi 5 lat więzienia.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl