Niesamowita dziewczyna, nogami potrafi robić wszystko, nawet zapinać guziki! Przekonaj się sam.

Yang-Li to 27-letnia dziewczyna, która jest żywym dowodem, na to aby w nawet najbardziej trudnych sytuacjach życiowych nigdy się nie poddawać. Pochodzi z Chin, z miejscowości Anhui. W wieku czterech lat straciła obie ręce. Powodem było porażenie prądem.

Yang-Li to 27-letnia dziewczyna, która jest żywym dowodem, na to aby w nawet najbardziej trudnych sytuacjach życiowych nigdy się nie poddawać. Pochodzi z Chin, z miejscowości Anhui. W wieku czterech lat straciła obie ręce. Powodem było porażenie prądem. To zdarzenie miło duży wpływ na przebieg jej dalszego życia. Jej dzieciństwo było jednym wielkim koszmarem. Koleżanki oraz koledzy dawali jej odczuć, że jest inna. Lecz ona nie poddawała się, musiała dalej żyć oraz funkcjonować. Poza tym szkoły zamykały przed nią drzwi. Nikt nie chciał w swojej placówce takiej uczennicy. A przecież to była normalna dziewczynka, która chciała mieć normalne życie, uczyć się jak każdy jej rówieśnik. Lecz społeczeństwo nie było przychylne dla niej. Mimo wszystko, dzięki swojej wytrwałości, nauczyła się robić różne rzeczy nogami, nawet te najbardziej skomplikowane. Jej motto życiowe to „Jeśli chcesz zmienić swoje przeznaczenie, musisz ciężko pracować” – całą prawda o niej. Musiała nauczyć się posługiwać nogami, gdyż chciała w przyszłości być samodzielna i normalnie żyć, bez niczyjej pomocy.

Była małą dziewczynką, kiedy straciła obie ręce. Postanowiła że nie będzie dla nikogo ciężarem, kiedy już dorośnie. Po ukończeniu szkoły wyższej, wyprowadziła się z domu rodzinnego. Wyjechała do innego miasta, gdzie znalazła pracę, mieszkanie. Pokazała tym, iż taka osoba też potrafi coś w życiu osiągnąć. Rozpoczęła życie na własny rachunek, usamodzielniła się. Udowodniła wszystkim niedowiarkom, że dała sobie radę.

Ta niesamowita dziewczyna dziś pokazuje wszystkim, że kalectwo to nie porażka na całe życie. Jest szczęśliwa, a ze swoich słabości uczyniła sposób na życie. W sieci publikuje nagrania, które pokazują, jak na co dzień radzi sobie bez rąk. Te nagrania mają na celu, pokazać również innym ludziom, którzy są w podobnej sytuacji, jak można sobie radzić na co dzień. Inni ludzie, którzy mają podobne problemy, oglądają te nagrania i na pewno w dużej mierze pomagają im oswoić się z daną sytuacją. Na początku jest to wielki szok, ale Yang-Li chciała pomóc w ten sposób innym, gdyż sama dobrze wie co oznacza być i żyć bez rąk.

Filmy przedstawiają sztukę posługiwania się nogami, którą opanowała młoda dziewczyna do perfekcji. Radzi sobie w życiu i jest szczęśliwa z tego co ma, i co potrafi.

0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Polecane wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kategorie
———————————–