Informacje z kraju ze świata

Na targach ISM SWEETS and SNACKS 2018 Polska miała również swojego przedstawiciela!

Na ogólnoświatowych targach ISM 2018 pojawił się także Polski, słodki wystawca. Kto to był i jaki jego asortyment podbił serca wszystkich odwiedzających? Sprawdziliśmy to!

Targi o wdzięcznej i zachęcającej nazwie ISM SWEET and SNACK organizowane są co roku i stanowią miejsce spotkań kilkuset przedstawicieli branży spożywczej z całego świata. Tak wybuchowa mieszanka smaków i propozycji ściąga także tysiące gości. Nic w tym dziwnego – słodycze i przekąski produkowane w duchu Fair Trade zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. W bieżącym, 2018 roku pojawiło się tam aż 1660 wystawców, w tym jeden z Polski!

Łańcut reprezentacją Polski w słodyczach

Polska firma ARGO, mająca swoją siedzibę w Łańcucie, wystawiała w tym roku na targach ISM swój najnowszy produkt. „EMOJ!” czyli „słodkie emocje”. To klasyczne lizaki wieloowocowe, pakowane po kilkanaście sztuk, które posiadają fantazyjne owijki z wizerunkami popularnych w Internecie emotikonek. Pomysł na takie opakowanie słodkości sprawdził się wyśmienicie, a co za tym idzie lizaki cieszyły się ogromną popularnością na targach. Mało kto pamięta już, ze te buźki mają już trzydzieści pięć lat! Wielu z nas nie wyobraża sobie komunikacji bez tych zabawnych wizerunków w mediach społecznościowych czy wysyłanych za pomocą krótkich wiadomości tekstowych. Teraz, dzięki firmie ARGO i lizakom „EMOJ!”, można także w realnym życiu podzielić się emocjami z bliskimi. Taka słodka niespodzianka z pewnością ucieszy każdego, niezależnie od wieku.

Firma z Łańcuta to rodzinna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która od lat produkuje wysokiej jakości słodycze, skupiając się głównie na karmelkach i lizakach. Ich produkty są coraz szerzej znane na świecie, także dzięki corocznemu udziałowi ARGO w targach ISM SWEET and SNACK. Firma słynie także z produkcji lizaków z gumą do żucia w środku, a także z małych cukierków, kształtem przypominających butelki, mających zaskakujące, musujące nadzienie. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju smakołyki wytwarza jako jedyna w Polsce. Oprócz „twardych” słodyczy, w asortymencie ARGO znajdziemy także różnego rodzaju wyroby z czekolady, a także ręcznie wytwarzane smakołyki przeznaczone na specjalne okazje.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o