Connect with us

Published

on

Jest duże prawdopodobieństwo, że to waśnie Polak postanowił przemierzyć drogę z Hiszpanii do Polski samochodem, który nadawał się właściwie na złom. Policja była lekko zdziwiona tym co zobaczyła.

Jeden z kierowców po bardzo poważnym wypadku postanowił tym samym samochodem wrócić do kraju. Co należy tutaj podkreślić to fakt, że jemu samemu nie stało nic aż tak strasznego, aby nie mógł przemierzyć trasy z Hiszpanii do Polski mocno uszkodzonym samochodem Renault Maser. Sam kierowca był, jak widać w bardzo dobrym humorze i postanowił sobie zadrwić ze wszystkiego i totalnie zepsutym autem ruszył ze stolicy Hiszpanii do Polski.

Oczywiste przecież było to, że gdzieś po drodze przez tę całą masę kilometrów, prędzej czy później napotka policje. I tak się dokładnie stało, że w Nawarze to ciekawe zjawisko zobaczyli właśnie policjanci, którzy z całą pewnością byli bardzo zdziwieni. Sam kierowca bez skrupułów i bez żadnego zastanowienia się nad samym sobą oznajmił policji, że udaje się aż do Polski.

Kierowca bez przedniej szyby ze zgniecionymi drzwiami i całym szeregiem różnych dramatycznych uszkodzeń samochodu, nie planował naprawić go po drodze. No jednak w Polsce jest zdecydowanie tańsza naprawa, więc mężczyzna postanowił zaoszczędzić i przemierzyć tą ruiną trzy tysiące kilometrów.

Pomysł na tańszą naprawę samochodu był nawet niezły tylko niezgodny z prawem, o czym Pan kierowca już nie pomyślał, albo postanowił tę myśl delikatnie zlekceważyć. Wyraźnie częściowo plan naszego kierowcy się powiódł, udało się przejechać setki kilometrów, po których dopiero został zatrzymany i ukarany. I tutaj pewnie się zastanawiacie, jaką karę poniósł nasz bohater. Otóż kierowca dostał 500 euro kary i zakaz dalszego poruszania się pojazdem. Oczywiście mogło być tak, że kierowca nie był Polakiem, ale cała historia przekonuje jednak do tego, że był to właśnie Polak z krwi i kości.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl