Connect with us

Published

on

Jest duże prawdopodobieństwo, że to waśnie Polak postanowił przemierzyć drogę z Hiszpanii do Polski samochodem, który nadawał się właściwie na złom. Policja była lekko zdziwiona tym co zobaczyła.

Jeden z kierowców po bardzo poważnym wypadku postanowił tym samym samochodem wrócić do kraju. Co należy tutaj podkreślić to fakt, że jemu samemu nie stało nic aż tak strasznego, aby nie mógł przemierzyć trasy z Hiszpanii do Polski mocno uszkodzonym samochodem Renault Maser. Sam kierowca był, jak widać w bardzo dobrym humorze i postanowił sobie zadrwić ze wszystkiego i totalnie zepsutym autem ruszył ze stolicy Hiszpanii do Polski.

Oczywiste przecież było to, że gdzieś po drodze przez tę całą masę kilometrów, prędzej czy później napotka policje. I tak się dokładnie stało, że w Nawarze to ciekawe zjawisko zobaczyli właśnie policjanci, którzy z całą pewnością byli bardzo zdziwieni. Sam kierowca bez skrupułów i bez żadnego zastanowienia się nad samym sobą oznajmił policji, że udaje się aż do Polski.

Kierowca bez przedniej szyby ze zgniecionymi drzwiami i całym szeregiem różnych dramatycznych uszkodzeń samochodu, nie planował naprawić go po drodze. No jednak w Polsce jest zdecydowanie tańsza naprawa, więc mężczyzna postanowił zaoszczędzić i przemierzyć tą ruiną trzy tysiące kilometrów.

Pomysł na tańszą naprawę samochodu był nawet niezły tylko niezgodny z prawem, o czym Pan kierowca już nie pomyślał, albo postanowił tę myśl delikatnie zlekceważyć. Wyraźnie częściowo plan naszego kierowcy się powiódł, udało się przejechać setki kilometrów, po których dopiero został zatrzymany i ukarany. I tutaj pewnie się zastanawiacie, jaką karę poniósł nasz bohater. Otóż kierowca dostał 500 euro kary i zakaz dalszego poruszania się pojazdem. Oczywiście mogło być tak, że kierowca nie był Polakiem, ale cała historia przekonuje jednak do tego, że był to właśnie Polak z krwi i kości.

0 0 votes
Article Rating

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl