Informacje Relaks Warto zobaczyć z kraju

Do kin sieci Cinema City w kilku miastach w Polsce wchodzi najnowsza, bollywoodzka produkcja – „Padmavat”

Kolejny film ze świata Bollywood trafia do kin Cinema City. Czego dotyczy najnowsza produkcja ze świata orientu? Czy warto rezerwować wolny wieczór i wybrać się do kina? Sprawdzamy!

 

„Padmavat” to kolejna produkcja, która może stać się hitem na miarę takich filmów jak „Czasem słońce, czasem deszcz” czy też „Żona dla zuchwałych”. To również historia miłosna, tym razem w bardzo ciekawy sposób przepleciona z wojną. Maharawal Ratan Singh jest władcą Mewaru, który miał zaszczyt poślubić Padmatavi – dama ta okrzyknięta była najpiękniejszą kobietą świata. Jej sława dotarła również do Sułtanatu Delhijskiego, którym władał przepełniony okrucieństwem Alauddin Khilji. Zaślepiony pożądliwością rozkazuje pobicie fortu w Chittorgarh, w celu uprowadzenia Padmavati. Sprawa się komplikuje, gdy Radźputowie stawiają czynny opór, dla których obrona jest sprawą honoru.

W produkcji wystąpiły same gwiazdy kina bollywoodzkiego: Shahid Kapoor, Deepika Padukone, Ranveera Singha i Aditi Rao Hydari. Reżyserem natomiast znany z innych megahitów Sanjay Leela Bhansali.

Niestety, aby obejrzeć bollywoodzką produkcję w Polsce, trzeba się spieszyć. Film emitowany będzie tylko w jeden dzień, dokładnie ósmego lutego. Miejsca, w których można go zobaczyć również są ograniczone do tylko kilku miast. „Padmavat” pojawi się na ekranach w warszawskiej Galerii Mokotów, łódzkiej Manufakturze, poznańskiej Plazie, wrocławskiej Wroclavii, katowickim Punkcie 44, gdańskiej Krewetce, krakowskiej Bonarce oraz w Bydgoszczy. Jak widać ilość biletów będzie mocno ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć. Bilety można już zakupić za pośrednictwem Internetu, korzystając ze strony www.cinema-city.pl, bądź udając się do jednego z wymienionych kin, w kasie biletowej. Dla wszystkich, którzy chcieliby częściej oglądać najnowsze produkcje w najwyższej jakości, Cinema City oferuje karnety o nazwie Cinema City Unlimited. Upoważnia ona, do nieograniczonego oglądania wszystkich seansów wyświetlanych w kinie, w cenie 44 lub 52 złotych miesięcznie. To prawdziwa gratka dla fanów kinowych nowości.

Na wszystkich, którym uda się zakupić bilety, czekają niesamowite wrażenia związane z charakterystycznymi dla tego typu filmów kostiumami, układami tanecznymi, muzyką oraz pokazami sztuk walki. Walka o najpiękniejszą kobietę świata ukazana w bollywoodzkim wydaniu – to prawdziwa mieszanka wybuchowa, obok której nie można przejść obojętnie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o