Connect with us

Published

on

Opis zdarzenia do którego doszło w krakowskim autobusie. Napastnik groził kobiecie zarażeniem wirusem HIV i poderżnięciem gardła! Policjanci ujęli agresywnego pasażera, który został aresztowany na 2 miesiące.

Horror w krakowskim MPK – pasażer groził, że poderżnie kobiecie gardło i zarazi ją wirusem HIV!

Kilka dni temu w jednym z autobusów krakowskiego MPK doszło do scen rodem z horroru – oficer dyżurny III Komisariatu Policji otrzymał powiadomienie od jednego z dyspozytorów krakowskiego przedsiębiorstwa odnośnie wyjątkowo agresywnego mężczyzny grasującego w miejskim autobusie. Stwarzał realne zagrożenie dla innych pasażerów, dlatego na miejsce zdarzenia szybko wysłano patrol policji.

Niezrównoważony pasażer szukał swojej ofiary

Z relacji pasażerów wynika, że agresywny mężczyzna był wyjątkowo niespokojny i zwracał na siebie uwagę – najpierw chodził nerwowo po całym autobusie, następnie skierował wzrok na młodą kobietę znajdującą się z tyłu pojazdu – zajmowała spokojnie siedzenie, rozmawiając przez telefon komórkowy. Napastnik podszedł do niej i uderzeniem wytrącił jej telefon z ręki. Przerażona i zaskoczona zachowaniem mężczyzny kobieta zaczęła wołać o pomoc. W jej obronie stanął jeden z pasażerów, a następnie kierowca autobusu – w obecności świadków napastnik zaczął grozić kobiecie zarażeniem wirusem HIV, a następnie poderżnięciem jej gardła. Podobne groźby wysuwał również wobec kierowcy pojazdu. Sytuacja w autobusie zaczęła robić się wyjątkowo niebezpieczna i nie wiadomo jak zakończyłaby się sprawa, gdyby kobieta jechała autobusem sama.

Policjanci szybko ujęli 33-letniego agresora

Przybyli na miejsce policjanci z III Komisariatu policji w Krakowie ujęli na miejscu agresywnego 33-latka. Wiadomo już, że śledczy przedstawili mu 3 zarzuty popełnienia przestępstwa – znalazły się w nich oskarżenia odnośnie groźby pozbawienia życia oraz uszkodzenia mienia. Z powodu realnego zagrożenia jakie sprawiał, prokuratura postanowiła aresztować go na okres 2 miesięcy. Będzie tam oczekiwał na wyrok i odbycie kary. Sytuacja uświadamia nam, że nawet w środkach komunikacji miejskiej, w biały dzień nie jesteśmy w pełni bezpieczni i nie powinniśmy zanadto ufać innym znajdującym się tam osobom. Najlepiej zachować dystans i nie prowokować innych swoim zachowaniem. W końcu w miejskiej komunikacji mogą znajdować się naprawdę różni ludzie, w tym osoby mające poważne problemy psychiczne.

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
1 Comment
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł1983
Paweł1983
4 lat temu

Takich psycholi to powinni od razu zamykać w jakimś zakładzie zamkniętym.Nie dopuścić do tego żeby taki świr znowu chodził na wolności i zagrażał ludziom.A żeby stała sie jakaś tragedia to wiele nie potrzeba,i nieszczęście gotowe.

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl