Published

on

Czy popularny band – Thirty Seconds to Mars planuje kolejny raz wystąpić w Polsce? Czy informacje jakie pojawiają się na ten temat są prawdziwe? A może to już czas rezerwować bilety?

Wygląda na to, że wraz z początkiem roku wszystkich fanów Thirty Seconds to Mars czeka nie lada niespodzianka. Po zapowiedzianym wcześniej koncercie, który ma odbyć się dokładnie osiemnastego kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi, amerykański zespół, na czele z Jaredem Leto, ogłosił, że pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie jeszcze dwudziestego dziewiątego sierpnia bieżącego roku. Trzeba się spieszyć – przedsprzedaż biletów rusza o godzinie dziewiątej już ostatniego dnia stycznia na platformie LiveNation.pl.

Pozostała pula udostępniona będzie drugiego lutego. Zostało więc już niewiele czasu, aby zarezerwować sobie urlop na ten czas. To bardzo dobra nowina dla wszystkich, którzy nie za bardzo mogli wybrać się na pierwszy, kwietniowy koncert w tym roku. Ostatnie sztuki biletów na to wydarzenie są jeszcze dostępne na LiveNation.pl, jednakże z godziny na godzinę pozostaje ich coraz mniej.

Zespół Thirty Seconds to Mars powstał w 1998 roku w Los Angeles. Obecny skład to wokalista Jared Leto, wraz ze swoim bratem Shannonem Leto oraz Tomo Milicevic. Band został okrzyknięty najlepszą grupą koncertową, o czym świadczyć mogą ich liczne osiągnięcia. Mowa tutaj między innymi o zdobyciu takich nagród jak MTV Awards czy też Kerrang! Awards. Ciekawostką jest, że jako nieliczne zespoły zostali wpisani także w księgę Rekordów Guinnessa, organizując najdłuższą trasę koncertową na świecie.

Trwała ona aż dwa lata i obejmowała imponującą liczbę trzystu dziewięciu koncertów. Rockowy klimat utworów, tak przypadł do gustu światowej publiczności, że Thirty Seconds to Mars mogą pochwalić się  ponad piętnastoma milionami sprzedanych płyt. Zagrali w swojej karierze tysiące koncertów, wydając cztery albumy. Pierwszy wydany został w 2002 roku noszą nazwę „30 Seconds to Mars”, drugi, w 2005 roku – „A beautiful Lie”, kolejny pojawił się cztery lata później w 2009 – ” This is War” oraz ostatni, z 2013 roku – „Love Lust Faith + Dreams”. Obecnie trwają pracę nad kolejnym, piątym już albumem, którego z pewnością nie mogą się doczekać wszyscy zagorzali fani. Jego wydanie planowane jest na przyszły rok.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Published

on

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione w Berlinie luksusowe auto marki Maserati Ghibli wartości około 280 tys. zł w Koszalinie. Dzień wcześniej auto zostało skradzione w Berlinie. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn, mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, jeden z nich poszukiwany był do innego postępowania. Obaj zatrzymani są obecnie przedmiotem dalszych czynności.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne