Connect with us

Published

on

Czy popularny band – Thirty Seconds to Mars planuje kolejny raz wystąpić w Polsce? Czy informacje jakie pojawiają się na ten temat są prawdziwe? A może to już czas rezerwować bilety?

Wygląda na to, że wraz z początkiem roku wszystkich fanów Thirty Seconds to Mars czeka nie lada niespodzianka. Po zapowiedzianym wcześniej koncercie, który ma odbyć się dokładnie osiemnastego kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi, amerykański zespół, na czele z Jaredem Leto, ogłosił, że pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie jeszcze dwudziestego dziewiątego sierpnia bieżącego roku. Trzeba się spieszyć – przedsprzedaż biletów rusza o godzinie dziewiątej już ostatniego dnia stycznia na platformie LiveNation.pl.

Pozostała pula udostępniona będzie drugiego lutego. Zostało więc już niewiele czasu, aby zarezerwować sobie urlop na ten czas. To bardzo dobra nowina dla wszystkich, którzy nie za bardzo mogli wybrać się na pierwszy, kwietniowy koncert w tym roku. Ostatnie sztuki biletów na to wydarzenie są jeszcze dostępne na LiveNation.pl, jednakże z godziny na godzinę pozostaje ich coraz mniej.

Zespół Thirty Seconds to Mars powstał w 1998 roku w Los Angeles. Obecny skład to wokalista Jared Leto, wraz ze swoim bratem Shannonem Leto oraz Tomo Milicevic. Band został okrzyknięty najlepszą grupą koncertową, o czym świadczyć mogą ich liczne osiągnięcia. Mowa tutaj między innymi o zdobyciu takich nagród jak MTV Awards czy też Kerrang! Awards. Ciekawostką jest, że jako nieliczne zespoły zostali wpisani także w księgę Rekordów Guinnessa, organizując najdłuższą trasę koncertową na świecie.

Trwała ona aż dwa lata i obejmowała imponującą liczbę trzystu dziewięciu koncertów. Rockowy klimat utworów, tak przypadł do gustu światowej publiczności, że Thirty Seconds to Mars mogą pochwalić się  ponad piętnastoma milionami sprzedanych płyt. Zagrali w swojej karierze tysiące koncertów, wydając cztery albumy. Pierwszy wydany został w 2002 roku noszą nazwę „30 Seconds to Mars”, drugi, w 2005 roku – „A beautiful Lie”, kolejny pojawił się cztery lata później w 2009 – ” This is War” oraz ostatni, z 2013 roku – „Love Lust Faith + Dreams”. Obecnie trwają pracę nad kolejnym, piątym już albumem, którego z pewnością nie mogą się doczekać wszyscy zagorzali fani. Jego wydanie planowane jest na przyszły rok.

0 0 votes
Article Rating

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl