Informacje Płyta Relaks z kraju

Amerykański zespół Thirty Seconds to Mars znów pojawi się w Polsce?! Najnowsze informacje!

Czy popularny band – Thirty Seconds to Mars planuje kolejny raz wystąpić w Polsce? Czy informacje jakie pojawiają się na ten temat są prawdziwe? A może to już czas rezerwować bilety?

Wygląda na to, że wraz z początkiem roku wszystkich fanów Thirty Seconds to Mars czeka nie lada niespodzianka. Po zapowiedzianym wcześniej koncercie, który ma odbyć się dokładnie osiemnastego kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi, amerykański zespół, na czele z Jaredem Leto, ogłosił, że pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie jeszcze dwudziestego dziewiątego sierpnia bieżącego roku. Trzeba się spieszyć – przedsprzedaż biletów rusza o godzinie dziewiątej już ostatniego dnia stycznia na platformie LiveNation.pl.

Pozostała pula udostępniona będzie drugiego lutego. Zostało więc już niewiele czasu, aby zarezerwować sobie urlop na ten czas. To bardzo dobra nowina dla wszystkich, którzy nie za bardzo mogli wybrać się na pierwszy, kwietniowy koncert w tym roku. Ostatnie sztuki biletów na to wydarzenie są jeszcze dostępne na LiveNation.pl, jednakże z godziny na godzinę pozostaje ich coraz mniej.

Zespół Thirty Seconds to Mars powstał w 1998 roku w Los Angeles. Obecny skład to wokalista Jared Leto, wraz ze swoim bratem Shannonem Leto oraz Tomo Milicevic. Band został okrzyknięty najlepszą grupą koncertową, o czym świadczyć mogą ich liczne osiągnięcia. Mowa tutaj między innymi o zdobyciu takich nagród jak MTV Awards czy też Kerrang! Awards. Ciekawostką jest, że jako nieliczne zespoły zostali wpisani także w księgę Rekordów Guinnessa, organizując najdłuższą trasę koncertową na świecie.

Trwała ona aż dwa lata i obejmowała imponującą liczbę trzystu dziewięciu koncertów. Rockowy klimat utworów, tak przypadł do gustu światowej publiczności, że Thirty Seconds to Mars mogą pochwalić się  ponad piętnastoma milionami sprzedanych płyt. Zagrali w swojej karierze tysiące koncertów, wydając cztery albumy. Pierwszy wydany został w 2002 roku noszą nazwę “30 Seconds to Mars”, drugi, w 2005 roku – “A beautiful Lie”, kolejny pojawił się cztery lata później w 2009 – ” This is War” oraz ostatni, z 2013 roku – “Love Lust Faith + Dreams”. Obecnie trwają pracę nad kolejnym, piątym już albumem, którego z pewnością nie mogą się doczekać wszyscy zagorzali fani. Jego wydanie planowane jest na przyszły rok.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o