Connect with us

Published

on

Dla tych turystów, którzy w ciekawy sposób chcą spędzić czas nad polskim morzem, atrakcji nie zabraknie. Wczasy w okolicy Gdyni mogą się okazać doskonałą propozycją dla każdego, tym bardziej, że to portowe miasto samo w sobie może się okazać atrakcyjnym celem wycieczki.

 

Jakimi atrakcjami może się zatem pochwalić Gdynia?

Gdynia to wspaniałe, choć dość młode miasto. Jeszcze nie tak dawno była to zwykła wioska rybacka. Dziś jest to ważny port oraz jedno z najważniejszych miast nad Bałtykiem. Choć nie ma tu zbyt wiele zabytków, turyści w czasie wycieczki po tym mieście z pewnością nudzić się nie będą.

Z jakich możliwości spędzania wolnego czasu można tu skorzystać?

Ciekawe plaże w okolicy oraz dobre połączenia z Sopotem i Gdańskiem to walory, dzięki którym Gdynia i jej okolice są doskonałym miejscem na wczasy nad morzem. Wspaniałe atrakcje, które czekają na terenie tego miasta, również są wielkim walorem.

Turyści, którzy w czasie wycieczki po polskim wybrzeżu odwiedzą to miasto, będą mogli zwiedzić ciekawe Muzeum Miasta Gdyni oraz pospacerować słynnym Skwerem Kościuszki. Jest to miejsce idealne dla tych, którzy chcą spojrzeć na Zatokę Gdańską, a przy okazji ujrzeć te obiekty, z którymi Gdynia jest najczęściej kojarzona.

To przede wszystkim ciekawe okręty, które czekają w tutejszym porcie. Zachwyca „Dar Pomorza”, z kolei miłośników historii zachwyca ORP „Błyskawica” – jeden z tych okrętów, dzięki którym można odkrywać historię II wojny światowej. Gdynia może się również pochwalić tak ciekawym obiektem, jakim jest Akwarium Morskie. Ten obiekt skutecznie przyciąga miłośników przyrody, jest też wielką atrakcją dla tych, którzy spędzają w rejonie Gdyni wczasy ze swymi pociechami.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Informacje

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako „Balbina” nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem.

Published

on

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako "Balbina" nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem.

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako „Balbina” nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem. Utrapienie szczecińskich kierowców autobusów komunikacji miejskiej zbliża się ku końcowi i nie będą musieli więcej się użerać z panią „Balbiną” wjeżdżająca do pojazdów swoim skuterem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Bezpłatne autobusy w Szczecinku?

Published

on

Bezpłatne autobusy w Szczecinku?

Bezpłatne autobusy w Szczecinku? Zapowiada to kandydat Koalicji Obywatelskiej. Jakie pomysły oferują kandydaci? ile może kosztować darmowa jazda autobusami? Zapraszam do przeczytania artykułu na ten temat, w którym można znaleźć odpowiedzi na zadane pytania.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Pijana matka pozostawiła 3 latke samą w lesie

Published

on

Pijana matka pozostawiła 3 latkę samą w lesie w środku nocy

Pijana matka pozostawiła 3 latkę samą w lesie w środku nocy! Skandal w pomorskim! Kolejny skandal z udziałem matki. Pijana 24-latka pozostawiła w lesie 3-letnią córkę. Dziewczynka została szczęśliwie odnaleziona. Matce grozi 5 lat więzienia.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl