Connect with us

Published

on

Kraków od blisko dwóch tygodni żyje informacjami o tajemniczym zaginięciu Piotra Kijanki. 34-letni mężczyzna zaginął podczas powrotu z imprezy urodzinowej na krakowskim Kazimierzu. Późnym wieczorem 6 stycznia wyszedł z lokalu przy Placu Nowym i nie dotarł do mieszkania znajdującego się na Dąbiu.

W domu czekała na niego zmartwiona żona i małe dziecko. Telefon mężczyzny przestał logować się do sieci jeszcze w lokalu, a kamery miejskiego monitoringu po raz ostatni zarejestrowały jego wizerunek w okolicy Hali Targowej tuż przed północą.

Nowe fakty w sprawie zaginięcia

Tuż po zgłoszeniu zaginięcia krakowska policja zaczęła prowadzić intensywne poszukiwania mężczyzny, sprawdzając wszystkie poszlaki i poszukując nowych świadków. Znalazły się osoby, które widziały mężczyznę podobnego z wyglądu do Piotra Kijanki w okolicy Mostu Kotlarskiego – bardzo prawdopodobne, że zaginiony postanowił wrócić do domu na nogach, wzdłuż bulwarów wiślanych. Do pokonania miał nieco ponad 3 kilometry. Psy tropiące sprowadzone z Niemiec doprowadziły policjantów właśnie w tę okolicę, tuż nad brzeg Wisły. Powołano specjalną grupę poszukiwawczą, która od poniedziałku 15 stycznia za pomocą sonaru przeszukuje dno Wisły w okolicy bulwarów w poszukiwaniu ciała zaginionego – do chwili obecnej akcja poszukiwawcza nie przyniosła rezultatu i będzie kontynuowana w kolejnych dniach. Nie wiadomo, co tak naprawdę stało się w nocy 6 stycznia – Piotr mógł zostać napadnięty lub doznał nieszczęśliwego wypadku – badane są wszystkie możliwości, jednak rodzina zaginionego wciąż nie traci nadziei na jego szczęśliwy powrót do domu.

Rodzina Piotra prosi o pomoc

Rodzina zaginionego podała dokładny rysopis Piotra Kijanki – jeśli ktokolwiek widział mężczyznę w nocy 6 stycznia, proszony jest o kontakt z II Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12 61-57-222, 12 61-52-573 lub z numerem alarmowym 997. Piotr Kijanka ma około 170 centymetrów wzrostu, ciemne oczy i brodę. Z lokalu na Placu Nowym mężczyzna wyszedł ubrany w różową koszulkę, brązowe spodnie, ciemnozieloną, dłuższą kurtkę i jasnobrązowe buty sportowe marki „Timberland”.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl