Connect with us

Published

on

Prawdopodobnie odnaleziony złoty pociąg w okolicach Wałbrzycha, media donoszą że został on zasypany, w pewnym wąwozie, nie jak dotychczas podejrzewano w tunelu.

Tunel, w którym miał być odnaleziony złoty pociąg miał być zasypany, jednak najnowsze doniesienia, mówią co innego. W złotym pociągu jak twierdzą poszukiwacze skarbów jednak najprawdopodobniej nie znajdują się kosztowności, złoto, skarby lecz broń pozostawiona przez Niemców, którzy nie chcieli aby dostała się ona w ręce wojsk radzieckich, które pod koniec wojny zbliżał się do tych terenów. Okolice Wałbrzycha mogą kryć jeszcze niejeden taki złoty pociąg.

Cały region Wałbrzycha jest terenem gdzie może znajdować się złoto, broń i inne pozostałości po Niemcach.

Złoty pociąg to hasło bardzo często pojawiające się ostatnio w mediach, czy ostanie doniesienia potwierdzą znalezisko, powinniśmy się dowiedzieć już niebawem.

Choć słowa złoty pociąg budzą tak wiele emocji, w rzeczywistości ów złoty pociąg wcale może okazać się nie taki złoty. Z niecierpliwością czekamy więc na dalsze doniesienia.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Informacje

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako „Balbina” nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem.

Published

on

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako "Balbina" nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem.

Pani Bogumiła, znana w Szczecinie jako „Balbina” nie wejdzie więcej do autobusu Komunikacji skuterem. Utrapienie szczecińskich kierowców autobusów komunikacji miejskiej zbliża się ku końcowi i nie będą musieli więcej się użerać z panią „Balbiną” wjeżdżająca do pojazdów swoim skuterem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Bezpłatne autobusy w Szczecinku?

Published

on

Bezpłatne autobusy w Szczecinku?

Bezpłatne autobusy w Szczecinku? Zapowiada to kandydat Koalicji Obywatelskiej. Jakie pomysły oferują kandydaci? ile może kosztować darmowa jazda autobusami? Zapraszam do przeczytania artykułu na ten temat, w którym można znaleźć odpowiedzi na zadane pytania.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Informacje

Pijana matka pozostawiła 3 latke samą w lesie

Published

on

Pijana matka pozostawiła 3 latkę samą w lesie w środku nocy

Pijana matka pozostawiła 3 latkę samą w lesie w środku nocy! Skandal w pomorskim! Kolejny skandal z udziałem matki. Pijana 24-latka pozostawiła w lesie 3-letnią córkę. Dziewczynka została szczęśliwie odnaleziona. Matce grozi 5 lat więzienia.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl