Connect with us

Published

on

Przez cały rok miasto Kołobrzeg oferuje swoim mieszkańcom, a także napływającym w czasie letniego sezonu także osobom poszukującym krótkoterminowego zarobku, możliwość znalezienia pracy w rozmaitych miejscach.

Praca Kołobrzeg

Jest to szczególnie atrakcyjna oferta w okresie wakacyjnym, kiedy to tysiące turystów szukają ukojenia od prażące słońca. Kojące działanie słońca w połączeniu z orzeźwiającą aurą unoszącą się nad plażą i samym akwenem z pewnością działa na ich wyobraźnię, dlatego tłumnie ściągają na Bałtyk każdego roku.

Sprzedaż pamiątek, przygotowywanie lodów włoskich, organizowanie wycieczek i zabaw oraz oprowadzanie po zabytkach, w tym latarni, która jest szczególnie popularnym miejsce w latem, choć największy efekt robi dopiero późnym wieczorem, kiedy część turystów już dawno śpi. Są to najczęstsze formy sezonowego zarobku.

Nie mniejsze oblężenie niż plaża przeżywa także każdyhotel Kołobrzeg. Istnieje wiele ośrodków, które łączą w sobie rozmaite funkcje, byle tylko zyskać i dogodzić gościom odwiedzającym ich progi. Ważna jest jakość pokoju i obsługi, lokalizacja, wyposażenie oraz atrakcje, jakie są oferowane. Dzisiaj na dalszy plan schodzi tradycyjny nocleg Kołobrzeg – teraz liczą się nie tylko warunki i cena, ale też to, w jaki sposób organizowany jest czas wolny, a także czy część zaplanowanego wypoczynku odbywa się w ośrodku. Wielu ceni sobie treningi jogi albo fitness, część woli pozostać na miejscu, ciesząc się leniwym popołudniem, a część dzieli czas na te czynności. Przekonało się o tym wielu hotelarzy – dzisiejszemu klientowi trudno dogodzić.

Choć teraz nie jest to już takie popularne, poczta Kołobrzeg pamięta jeszcze czasu, kiedy słano kartki z życzeniami do osób, które nie mogły przybyć nad morze. Naklejano znaczki i pisano kilka ciepłych życzeń. Jeszcze kilka lat temu trudno było sobie wyobrazić wakacje bez przesłania znajomym pocztówki.

Jednak nie tylko sezonowa praca czeka na osoby przybywające i mieszkające w mieście, to tak szansa dla tych którzy posiadają wystudiowany zawód – np. weterynarz Kołobrzeg. Istnieje dużo miejsc pracy na stałe, nie tylko w czasie największego napływu turystów.

Wszelkich informacji najlepiej szukać na lokalnym serwisie informacyjnym – EKG Kołobrzeg, które posiada najświeższe i najaktualniejsze wiadomości pochodzące z rzetelnych źródeł. Ogłaszają się na nim nie tylko pracodawcy, ale też osoby poszukujące różnorodnych zleceń. To także większa wygoda dla tych, którzy poszukują firm oferujących usługi wykonawcze w danym regionie. Trudno sobie wyobrazić, żeby remontu chodnika szukać przedsiębiorstwa z drugiego końca Polski.

Kołobrzeg oferuje duże możliwości zarobku. W okresie letnich wakacji – każdego roku – notuje znaczący wzrost chętnych do podjęcia krótkoterminowej pracy. W tym samym czasie pojawia się także znacznie więcej firm, które chętnie wykorzystują okazję, a także mali handlarze dewocjonaliami, pocztówkami, bursztynowymi pamiątkami czy też właściciele przyczep z lodami.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl