Connect with us

Published

on

Choć Kołobrzeg w okresie letnim święci swoje triumfy, wabiąc turystów i drobnych handlarzy, trudno je nazwać miastem turystycznym. Wciąż posiada tę delikatną nutę kameralnego charakteru, dzięki któremu można poczuć, że naprawdę się wypoczywa, kiedy przybywa się na jego łono.

mechanik Kołobrzeg

Mimo to znajdują się w nim dwa spore centra handlowe, gdzie można dokonywać zakupów, zamiast udawać się do sąsiednich miast w poszukiwaniu potrzebnych produktów w korzystnych cenach. Jest to tak samo ważne dla mieszkańców, jak i gości odwiedzających miasto Kołobrzeg w każdego wakacje.

Jednym z takich miejsc jest Galeria Hosso, która oferuje szeroki asortyment. Można wybrać coś dla siebie albo podarować jako prezent. Takim upominkiem jest np. kamera Kołobrzeg czy słodkości z okazji świat i urodzin.

Dla tych, którzy planują poważniejsze inwestycje, myśląc o remoncie mieszkania albo biura, Bricomarche Kołobrzeg przedstawia korzystną propozycję na zakup materiałów budowlanych. Znajdzie się także coś do ogródka, a także na działkę i do dekoracji domu.

Nie mniejszym asortymentem może pochwalić się Mrówka Kołobrzeg, która niedawno otworzyła tam swój siedemdziesiąty dziewiąty sklep. Duża hala sprzedażowa pozwala na umieszczenie produktów z bogatej oferty do wyboru, w dodatku w konkurencyjnych cenach.

Część mieszkańców korzysta również z pośrednictwa olx Kołobrzeg w kwestii kupna i sprzedaży przedmiotów używanych oraz oferowania usług z rozmaitych dziedzin. W serwisie znalazło się również miejsce na dział z nieruchomościami oraz punktami handlowymi blisko morza, które pozwalają dotrzeć do większej liczby turystów w trakcie letnich wakacji oraz miesięcy, kiedy słońce dopisuje.

Nie zabrakło też miejsca na Lombard. Jest to miejsce, gdzie klient otrzyma rzetelną wycenę oraz pomoc ze strony profesjonalistów zajmujących się skupem i naprawą telefonów, sprzętu AGD i RTV oraz złota, srebra i innych cennych przedmiotów. Na miejscu można uzyskać fachową wycenę oraz korzystne warunki, jeżeli jest się stałym klientem.

W Kołobrzegu znajduje się również Centrum Ogrodnicze Żulicki, dla wszystkich tych, którzy zakochani są w zieleni, uprawiają własne ogródki lub działki albo udzielają się w szkółkach roślin. W sklepie można znaleźć specjalne działy poświęcone hodowli domowej i ogrodowej. Dostępne są także różnorodne gatunki roślin – od pospolitych odmian po rzadkie, które zawsze znajdą nabywców.

Miasto Kołobrzeg posiada także wyjątkową Pracownię Mody Dziecięcej, która jest wspaniałą propozycją dla rodziców – zarówno tych przyszłych, jak i tych, którzy już mają pociechy – oraz wszystkich tych, którzy pragną ładnie ubrać małe dzieci. Znajdują się w niej piękne stroje, dostosowane do wieku malucha.

A dla wszystkich tych, którzy cenią sobie życie w wirtualnej rzeczywistości działa „Life is game”, w którym to miejscu znajduje się szeroka oferta gier. Można w niej napotkać zarówno bardziej znane wersje, jak i te, które zostały wydane w limitowanych edycjach kolekcjonerskich. Wszystkie pakowane oryginalne – jednym słowem prawdziwy raj dla gracza.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl