Connect with us

Published

on

ak wiele innych na terenie Polski, również miasto Kołobrzeg posiada swój własny serwis informacyjny, gdzie pojawiają się najnowsze doniesienia wprost z ulic, urzędów i miejsce użytku publicznego. To także doskonałe miejsce na znalezienie wykonawcy bądź reklamę o lokalnym zasięgu – główna strona wypełniona jest najróżniejszymi bannerami, dzięki czemu łatwo znaleźć wykonawcę ze pobliskiego obszaru.

Kołobrzeg Wiadomości

EKG Kołobrzeg jest pulsem miasta, w którym pojawiają się wszystkie najświeższe informacje. Można tutaj znaleźć zarówno te drobne wzmianki interesujące jedynie mieszkańców osiedla, jak również wieści o tym, co dzieje się w związku z interesem publicznym. Nie brakuje także doniesień o bieżących imprezach i innych wydarzeniach kulturalnych, a także głosu instytucji publicznych, które zabierają głos w ważnych kwestiach.

Serwis podzielony jest na kategorie tematyczne oraz system rejestracji, dzięki czemu możliwe jest komentowanie i wyrażanie własnej opinii na forum publicznym i jednocześnie nie być anonimowym. Ma to uchronić stronę przed falą bezpodstawnej wulgarności i braku kultury, której usprawiedliwieniem ma być właśnie anonimowość. Na EKG, każdy odpowiada za wypowiadane przez siebie słowa.

Na stronie można znaleźć informacje odnoszące się do bieżących informacji. Jest także zakładka „Sport”, gdzie pojawiają się wyniki spotkań, turniejów i wyjazdowych rozgrywek lokalnych drużyn. Jest także rubryka „Co i gdzie?”, która działa jak mapa Kołobrzeg. Wskazane są najważniejsze miejsce, gdzie można załatwić różnego rodzaju sprawy.

Obok znajduje się również zakładka „Region”, obejmująca swym zasięgiem okoliczne miejscowości, np. nie posiadające własnych serwisów. Znajdują się tam przydatne wiadomości dla wszystkich tych, którzy prowadzą interesy, posiadają rodzinę albo po prostu mieszkają na ich terenie, a pragną być zawsze na bieżąco z wszelkimi ważnym wiadomościami.

Na koniec został dział z ogłoszeniami lokalnych przedsiębiorców, najemców, właścicieli i osób prywatnych, którzy szukają wykonawców, wynajmujących albo chcieliby o czymś poinformować miejscową społeczność. Pojawia się tam także wiele ofert związanych z sprzedażą i wykonawstwem usług. Dzięki temu praca Kołobrzeg jest znacznie prostsza do znalezienia.

Obowiązkowo w serwisie znalazł się także regulamin oraz dane kontaktowe, dzięki którym łatwiej przekazać redakcji treść ogłoszeń, doniesienia o różnych zdarzeniach czy też zgłosić naruszenia, do jakich doszło w jednym z komentarzy.

Na stronie znajdują także wiadomości odnoszące się bezpośrednio do tematu Kołobrzeg pogoda, gdzie umieszczono aktualną temperaturę oraz spodziewane zmiany, jakie mają nastąpić w ciągu dnia, a także w nocy.

Przy tak zorganizowanym serwisie, dużo łatwiej trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza, jeżeli jest się mieszkańcem zaangażowanym w życie swojego miasta i jego okolic. Dodatkową korzyścią jest możliwość zabrania głosu na forum publicznym i szansa, że ktoś bezpośrednio zaangażowany w sprawę dowie się, jak wygląda rzeczywista sytuacja. Możliwe, że doprowadzi to w przyszłości do skuteczniejszego rozwiązywania problemów.

0 0 votes
Article Rating

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl