Connect with us

Published

on

ak wiele innych na terenie Polski, również miasto Kołobrzeg posiada swój własny serwis informacyjny, gdzie pojawiają się najnowsze doniesienia wprost z ulic, urzędów i miejsce użytku publicznego. To także doskonałe miejsce na znalezienie wykonawcy bądź reklamę o lokalnym zasięgu – główna strona wypełniona jest najróżniejszymi bannerami, dzięki czemu łatwo znaleźć wykonawcę ze pobliskiego obszaru.

Kołobrzeg Wiadomości

EKG Kołobrzeg jest pulsem miasta, w którym pojawiają się wszystkie najświeższe informacje. Można tutaj znaleźć zarówno te drobne wzmianki interesujące jedynie mieszkańców osiedla, jak również wieści o tym, co dzieje się w związku z interesem publicznym. Nie brakuje także doniesień o bieżących imprezach i innych wydarzeniach kulturalnych, a także głosu instytucji publicznych, które zabierają głos w ważnych kwestiach.

Serwis podzielony jest na kategorie tematyczne oraz system rejestracji, dzięki czemu możliwe jest komentowanie i wyrażanie własnej opinii na forum publicznym i jednocześnie nie być anonimowym. Ma to uchronić stronę przed falą bezpodstawnej wulgarności i braku kultury, której usprawiedliwieniem ma być właśnie anonimowość. Na EKG, każdy odpowiada za wypowiadane przez siebie słowa.

Na stronie można znaleźć informacje odnoszące się do bieżących informacji. Jest także zakładka „Sport”, gdzie pojawiają się wyniki spotkań, turniejów i wyjazdowych rozgrywek lokalnych drużyn. Jest także rubryka „Co i gdzie?”, która działa jak mapa Kołobrzeg. Wskazane są najważniejsze miejsce, gdzie można załatwić różnego rodzaju sprawy.

Obok znajduje się również zakładka „Region”, obejmująca swym zasięgiem okoliczne miejscowości, np. nie posiadające własnych serwisów. Znajdują się tam przydatne wiadomości dla wszystkich tych, którzy prowadzą interesy, posiadają rodzinę albo po prostu mieszkają na ich terenie, a pragną być zawsze na bieżąco z wszelkimi ważnym wiadomościami.

Na koniec został dział z ogłoszeniami lokalnych przedsiębiorców, najemców, właścicieli i osób prywatnych, którzy szukają wykonawców, wynajmujących albo chcieliby o czymś poinformować miejscową społeczność. Pojawia się tam także wiele ofert związanych z sprzedażą i wykonawstwem usług. Dzięki temu praca Kołobrzeg jest znacznie prostsza do znalezienia.

Obowiązkowo w serwisie znalazł się także regulamin oraz dane kontaktowe, dzięki którym łatwiej przekazać redakcji treść ogłoszeń, doniesienia o różnych zdarzeniach czy też zgłosić naruszenia, do jakich doszło w jednym z komentarzy.

Na stronie znajdują także wiadomości odnoszące się bezpośrednio do tematu Kołobrzeg pogoda, gdzie umieszczono aktualną temperaturę oraz spodziewane zmiany, jakie mają nastąpić w ciągu dnia, a także w nocy.

Przy tak zorganizowanym serwisie, dużo łatwiej trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza, jeżeli jest się mieszkańcem zaangażowanym w życie swojego miasta i jego okolic. Dodatkową korzyścią jest możliwość zabrania głosu na forum publicznym i szansa, że ktoś bezpośrednio zaangażowany w sprawę dowie się, jak wygląda rzeczywista sytuacja. Możliwe, że doprowadzi to w przyszłości do skuteczniejszego rozwiązywania problemów.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski zatrzymany

Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że starosta Tomasz Tamborski został zatrzymany przez CBA w ramach tego samego śledztwa, w toku którego zatrzymano wójta gminy Włodzimierza Popiołka i architekta będącego szefem gminnej komisji architektoniczno – urbanistycznej. Wszyscy usłyszeli zarzuty korupcyjne. Rozmawialiśmy z mecenasem reprezentującym starostę i wójta: – W mojej opinii zarzuty kierowane wobec moich klientów są absurdalne. Oczywiście nie przyznają się do winy.
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl