Connect with us

Published

on

Na potwierdzenie tego faktu można wspomnieć, że niedaleko Kołobrzegu leży Ustronie Morskie – znany na całą Polskę ośrodek wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Można w nim zregenerować siły w czasie urlopu albo odbyć rehabilitację po zabiegu i w czasie rekonwalescencji.

Kilczanka Kołobrzeg

Ośrodek oferuje apartamenty Kołobrzeg, jak i dogodne warunki dla każdemu gościowi, którzy potrzebuje schronienia, relaksu, a także pomocy w powrocie do zdrowia po długotrwałym stresie. Na jego terenie znajdują się liczne atrakcje, przystosowane do możliwości odwiedzających. Posiada także nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę, czuwających nad dobrym samopoczuciem gości.

W Kielczance znajdują się odpowiednio przygotowane pokoje, wspomagające a nie zakłócające wypoczynku. Utrzymane w stonowanych barwach oraz wyposażone w minimalną ilość sprzęty pozwalają skupić się na odzyskaniu kondycji.

Hotel Kołobrzeg oferuje również przyjazną i ciepłą atmosferę wsparcia i zaangażowania personelu, dzięki kameralnemu charakterowi ośrodka. Goście mogą poczuć się tutaj, jakby tylko oni znajdowali się w centrum uwagi pracowników. Można tutaj spędzić wakacje, a także okres między sezonami letnimi, cieszą się urokami Bałtyk Kołobrzeg.

Oprócz bogatej i korzystnej oferty noclegowej, goście chwalą sobie kuchnię i paletę różnorodnych zabiegów leczniczych i upiększających. Dzięki temu jest to wszechstronny ośrodek dla wszystkich tych, który planują odpocząć od codziennego zgiełku.

W połączeniu z miejskimi atrakcjami Kielczanka Kołobrzeg stanowi wyjątkową mieszankę oferowaną turystom, nawet tym przybywającym z zagranicy, uczestniczącym w konferencjach, a także gościom przyjęć, jakie organizowane są na terenie ośrodka. Daje to wiele możliwości tym, którzy wiedzą, jak optymalnie wykorzystać czas. Elegancki wystrój, wyspecjalizowana obsługa, posługująca się jeżykiem angielskim i niemiecki oraz liczne atrakcje umilające pobyt – to właśnie z tego znana jest kołobrzeska Kielczanka.

Dlatego, jeżeli ktoś planuje wybrać się nad morze w czasie nadchodzących wakacji, trudno polecić lepsze miejsce o tak bogatej tradycji, klimacie i różnorodności oferowanych atrakcji.

A skoro już o tych ostatnich mowa. Przybywający do ośrodka mają szansę wybrać się do Kołobrzeg kino, które działa w technologii 8D, a także muzeum w technologii 6D. Poza możliwością oglądania obrazu w trójwymiarze i odbierania dźwięków przestrzennych, filmy oddziaływają także na inne zmysły, tworzą ekscytującą mieszankę doznań.

Nie należy też zapominać, że jedne z najlepszych spa Kołobrzeg, znajdują się właśnie w Kielczance. Cieszą się one dobrymi opiniami odwiedzających, a także mieszkańców, którzy przybywają do ośrodka, aby zażyć ich uzdrawiającej siły. To profesjonalne sale, nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także świetna atmosfera.

Dlatego – niezależenie od pory roku, dnia ani okazji – warto wpaść do Kielczanki, która znajduje się w Kołobrzegu i skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuj, a w zamian nie pożałujecie chwil spędzonych w tym miłym, kameralnym gronie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

felietony

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Published

on

Jak naprawić przeciekający dach bez zmiany pokrycia?

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przeciekający dach nie zawsze wymaga zmiany całego pokrycia, tylko jego naprawy. Oczywiście jest to znacznie mniej kosztowne, a co najważniejsze można to zrobić w stosunkowo łatwy i szybki sposób. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności, dlatego też powinien sobie z tym poradzić absolutnie każdy. Naprawa przeciekającego dachu nie jest, aż tak bardzo skomplikowanym zadaniem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Kołobrzeg

Na S6 ciężarówka uderzyła w samochód straży pożarnej

Published

on

Na S6 ciężarówka wpadła w wóz straży pożarnej

W przestrzeni Stramnicy trafiło do porównania z udziałem wozu kołobrzeskich strażaków.

Na trasie S6 w samochód warty miał wjechać inny pojazd. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja:

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 60-letni kierowca ciężarówki został ukarany 500 zł mandatem

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl