Published

on

Na potwierdzenie tego faktu można wspomnieć, że niedaleko Kołobrzegu leży Ustronie Morskie – znany na całą Polskę ośrodek wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Można w nim zregenerować siły w czasie urlopu albo odbyć rehabilitację po zabiegu i w czasie rekonwalescencji.

Kilczanka Kołobrzeg

Ośrodek oferuje apartamenty Kołobrzeg, jak i dogodne warunki dla każdemu gościowi, którzy potrzebuje schronienia, relaksu, a także pomocy w powrocie do zdrowia po długotrwałym stresie. Na jego terenie znajdują się liczne atrakcje, przystosowane do możliwości odwiedzających. Posiada także nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę, czuwających nad dobrym samopoczuciem gości.

W Kielczance znajdują się odpowiednio przygotowane pokoje, wspomagające a nie zakłócające wypoczynku. Utrzymane w stonowanych barwach oraz wyposażone w minimalną ilość sprzęty pozwalają skupić się na odzyskaniu kondycji.

Hotel Kołobrzeg oferuje również przyjazną i ciepłą atmosferę wsparcia i zaangażowania personelu, dzięki kameralnemu charakterowi ośrodka. Goście mogą poczuć się tutaj, jakby tylko oni znajdowali się w centrum uwagi pracowników. Można tutaj spędzić wakacje, a także okres między sezonami letnimi, cieszą się urokami Bałtyk Kołobrzeg.

Oprócz bogatej i korzystnej oferty noclegowej, goście chwalą sobie kuchnię i paletę różnorodnych zabiegów leczniczych i upiększających. Dzięki temu jest to wszechstronny ośrodek dla wszystkich tych, który planują odpocząć od codziennego zgiełku.

W połączeniu z miejskimi atrakcjami Kielczanka Kołobrzeg stanowi wyjątkową mieszankę oferowaną turystom, nawet tym przybywającym z zagranicy, uczestniczącym w konferencjach, a także gościom przyjęć, jakie organizowane są na terenie ośrodka. Daje to wiele możliwości tym, którzy wiedzą, jak optymalnie wykorzystać czas. Elegancki wystrój, wyspecjalizowana obsługa, posługująca się jeżykiem angielskim i niemiecki oraz liczne atrakcje umilające pobyt – to właśnie z tego znana jest kołobrzeska Kielczanka.

Dlatego, jeżeli ktoś planuje wybrać się nad morze w czasie nadchodzących wakacji, trudno polecić lepsze miejsce o tak bogatej tradycji, klimacie i różnorodności oferowanych atrakcji.

A skoro już o tych ostatnich mowa. Przybywający do ośrodka mają szansę wybrać się do Kołobrzeg kino, które działa w technologii 8D, a także muzeum w technologii 6D. Poza możliwością oglądania obrazu w trójwymiarze i odbierania dźwięków przestrzennych, filmy oddziaływają także na inne zmysły, tworzą ekscytującą mieszankę doznań.

Nie należy też zapominać, że jedne z najlepszych spa Kołobrzeg, znajdują się właśnie w Kielczance. Cieszą się one dobrymi opiniami odwiedzających, a także mieszkańców, którzy przybywają do ośrodka, aby zażyć ich uzdrawiającej siły. To profesjonalne sale, nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także świetna atmosfera.

Dlatego – niezależenie od pory roku, dnia ani okazji – warto wpaść do Kielczanki, która znajduje się w Kołobrzegu i skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuj, a w zamian nie pożałujecie chwil spędzonych w tym miłym, kameralnym gronie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktulności

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Published

on

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione Maserati

Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli skradzione w Berlinie luksusowe auto marki Maserati Ghibli wartości około 280 tys. zł w Koszalinie. Dzień wcześniej auto zostało skradzione w Berlinie. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn, mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, jeden z nich poszukiwany był do innego postępowania. Obaj zatrzymani są obecnie przedmiotem dalszych czynności.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Published

on

Starosta Tomasz Tamborski z zarzutami

Prokutor Michał Lorenc potwierdził, że staroście Tomaszowi Tamborskiemu zostały postawione zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeszcze rano podawano informację, że „trwają intenstywne działania śledczych”, a „ sprawa jest rozwojowa”. Czy będą kolejne zatrzymania?
(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Artykuł Miesiąca

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

Published

on

Afera w Kołobrzegu! Starosta i znany architekt zatrzymani. W akcji funkcjonariusze CBA

czwartek w godzinach popołudniowych miało dojść do zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne starosty Tomasza Tamborskiego. To nieoficjalne informacje, które stanowią jednak na tę chwilę, wśród polityków i urzędników, tajemnicę poliszynela – wiadomo również, że część urzędników Starostwa Powiatowego jest przesłuchiwana, urząd został przeszukany, a dzisiaj ma również zebrać się zarząd Platformy Obywatelskiej w związku z tą sprawą. Oficjalnie Tomasz Tamborski jest na urlopie do 20 października.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne