Connect with us

Published

on

Na potwierdzenie tego faktu można wspomnieć, że niedaleko Kołobrzegu leży Ustronie Morskie – znany na całą Polskę ośrodek wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Można w nim zregenerować siły w czasie urlopu albo odbyć rehabilitację po zabiegu i w czasie rekonwalescencji.

Kilczanka Kołobrzeg

Ośrodek oferuje apartamenty Kołobrzeg, jak i dogodne warunki dla każdemu gościowi, którzy potrzebuje schronienia, relaksu, a także pomocy w powrocie do zdrowia po długotrwałym stresie. Na jego terenie znajdują się liczne atrakcje, przystosowane do możliwości odwiedzających. Posiada także nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę, czuwających nad dobrym samopoczuciem gości.

W Kielczance znajdują się odpowiednio przygotowane pokoje, wspomagające a nie zakłócające wypoczynku. Utrzymane w stonowanych barwach oraz wyposażone w minimalną ilość sprzęty pozwalają skupić się na odzyskaniu kondycji.

Hotel Kołobrzeg oferuje również przyjazną i ciepłą atmosferę wsparcia i zaangażowania personelu, dzięki kameralnemu charakterowi ośrodka. Goście mogą poczuć się tutaj, jakby tylko oni znajdowali się w centrum uwagi pracowników. Można tutaj spędzić wakacje, a także okres między sezonami letnimi, cieszą się urokami Bałtyk Kołobrzeg.

Oprócz bogatej i korzystnej oferty noclegowej, goście chwalą sobie kuchnię i paletę różnorodnych zabiegów leczniczych i upiększających. Dzięki temu jest to wszechstronny ośrodek dla wszystkich tych, który planują odpocząć od codziennego zgiełku.

W połączeniu z miejskimi atrakcjami Kielczanka Kołobrzeg stanowi wyjątkową mieszankę oferowaną turystom, nawet tym przybywającym z zagranicy, uczestniczącym w konferencjach, a także gościom przyjęć, jakie organizowane są na terenie ośrodka. Daje to wiele możliwości tym, którzy wiedzą, jak optymalnie wykorzystać czas. Elegancki wystrój, wyspecjalizowana obsługa, posługująca się jeżykiem angielskim i niemiecki oraz liczne atrakcje umilające pobyt – to właśnie z tego znana jest kołobrzeska Kielczanka.

Dlatego, jeżeli ktoś planuje wybrać się nad morze w czasie nadchodzących wakacji, trudno polecić lepsze miejsce o tak bogatej tradycji, klimacie i różnorodności oferowanych atrakcji.

A skoro już o tych ostatnich mowa. Przybywający do ośrodka mają szansę wybrać się do Kołobrzeg kino, które działa w technologii 8D, a także muzeum w technologii 6D. Poza możliwością oglądania obrazu w trójwymiarze i odbierania dźwięków przestrzennych, filmy oddziaływają także na inne zmysły, tworzą ekscytującą mieszankę doznań.

Nie należy też zapominać, że jedne z najlepszych spa Kołobrzeg, znajdują się właśnie w Kielczance. Cieszą się one dobrymi opiniami odwiedzających, a także mieszkańców, którzy przybywają do ośrodka, aby zażyć ich uzdrawiającej siły. To profesjonalne sale, nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także świetna atmosfera.

Dlatego – niezależenie od pory roku, dnia ani okazji – warto wpaść do Kielczanki, która znajduje się w Kołobrzegu i skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuj, a w zamian nie pożałujecie chwil spędzonych w tym miłym, kameralnym gronie.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Informacje

Wójt gminy Kołobrzeg Włodzimierz P tymczasowo aresztowany

Published

on

Wójt gminy Kołobrzeg tymczasowo aresztowany

Wójt gminy Kołobrzeg, Włodzimierz P., został tymczasowo aresztowany. Wszystko ma mieć związek z podejrzeniem łapówkarstwa.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek zatrzymany przez CBA

Published

on

wójt gminy kołobrzeg zatrzymany

300 tys. zł łapówki za korzystne zamiany w planie zagospodarowania przestrzennego. Trzy osoby zatrzymane przez CBA.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Uwaga na maile Bnp Paribas Bank

Published

on

Bnpparibas Bank

Oszuści znowu rozsyłają fałszywe maile tym razem podszywają się pod Bnp Paribas Bank.

(więcej…)

5 1 vote
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl