Connect with us

Published

on

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej, z pewnością interesują cię wszelkie nowości i statystyki, do których nie zawsze możesz mieć dostęp, mimo szczerych chęci. Na całe szczęście Kołobrzeg posiada miłośników, który sport narodowy traktują jak hobby, którym pragną się dzielić. Gromadzą informacje w ogromnych bazach danych, sięgając daleko poza granice Pomorza. Ich celem jest stworzenie uniwersalnego i dokładnego spisu nazwiska, tytułów, statystyk czy wyników we wszystkich popularnych historiach.

90 minut Kołobrzeg

Aby tego dokonać śledzą wiadomości radia zet Kołobrzeg, serwisy informacyjne, oficjalne dane udostępniane przez piłkarskie federacje, a także regionalne portale, gdzie podawane są rezultaty spotkań między lokalnymi drużynami. Wszystko to sprawia, że portal 90minut cieszy się popularnością i ma opinie rzetelnego źródła wiedzy.

Wszystko rozpoczęło się dość niewinnie, jeszcze w czasach echa po gwałtownych przemianach gospodarczych i otwarciu na granic, gdzie takie serwisy pojawiały się – jak na tamte czasy – masowo. Jednak bieg czasu sprawił, że konieczne było jej unowocześnie dlatego też prac Kołobrzeg skupiła się na poprawie jakości zbierania danych koniecznych do prezentacji.

Strona posiada pełne dane z minionych sezonów, po sortowane latami wg określonych kategorii. Bieżące informacje znajdują się u góry menu, natomiast te, dotyczące samego funkcjonowania i pracy serwisu, znajdują się w dolnej partii kolumny nawigacyjnej.

Miasto Kołobrzeg znane jest ze swoje turystycznego charaktery. Każdego roku odwiedzają je tysiące turystów sprawionych zażycia nadmorskiego klimatu, niewielu jednak wie, że jest to również ośrodek, w którym króluje football. Mieszkańcy nie posiadają silnej drużyny, ale za to kibice mocno odznaczają się, dzięki własnej inicjatywie i zaangażowaniu.

Można dołączyć do ich szeregów i pomagać tworzyć największą w Polsce bazę danych obejmującą wszystkie województwa w minionych dwóch dekadach. To skrupulatnie kolekcjonowane informacje, dzięki którym każdy fan będzie w stanie prześledzić statystyki ulubionego klubu, piłkarza bądź trenera, a na dodatek dowiedzieć się o nich czegoś nowego.

Aby stworzyć tak potężne źródło wiedzy, konieczna jest duża determinacja, pasja i samozaparcie, które prowadzą niemal do wykształtowania nawyku śledzenia wyników w serwisach sportowych i zapisywania znalezionych danych.

Strona nie jest jednak typowym portalem sportowym, skupia się wyłącznie na statystykach. Z tego też względu posiada prosty layout i przejrzysty format. Łatwo się na niej nawiguje i stroni przed nadmiarem dodatków, którymi obecnie zasypywani są fani piłki nożnej na większych portalach.

Jest z pewnością wielka duma, dlatego też miastokołobrzeg powinno dołożyć wszelkich starań, aby wspierać i promować. To inicjatywa fanowska, godna pochwały, która trwa od wielu, wielu lat i nie widać dla niej końca, dopóki, dopóty znajdą się osoby zainteresowane footballem i chętne do jego promowania wśród podobnych im zapaleńców, jak również amatorów dopiero stawiających swoje pierwsze kroki w tej materii.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kołobrzeg

Modelarski Mistrz Polski znów w Kołobrzegu

Published

on

Modelarski Mistrz Polski znów w Kołobrzegu

Marcin Bielecki został Mistrzem Polski w standardach rakiet na wysokość lotu. Reprezentant pracowni modelarskiej RCK im. Z. Herberta w Kołobrzegu wywalczył ten ważny tytuł podczas Mistrzostwa Polski w modelarstwie Kosmicznym.
Zawody zrobiły się w dniach 24-27 września na lotnisku Lisie Kąty obok Grudziądza. To pewne z najważniejszych lokalnych wydarzeń modelarskich w bliskim świecie. Modelarze startowali tam w siedmiu dyscyplinach rakietowych zaś w walce wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z wszelkiej Polski.

Modelarstwo kosmiczne to dziedzina modelarstwa lotniczego, która budzi się budową latających modeli rakiet, a innych pojazdów kosmicznych. Pojazdy takie są najczęściej napędzane silnikami rakietowymi na paliwo stałe.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Anna Hrycyk mistrzynią Polski

Published

on

Anna Hrycyk mistrzynią Polski

Kolejny ogromny sukces kołobrzeskiego sportu i marzenie jednej z zawodniczek spełniło się w ubiegły piątek, czyli 25 września podczas 52 Mistrzostw Polski U18. Tym razem złoto zdobyła biegaczka Anna Hrycyk, czyli zawodniczka KMKL Sztorm Kołobrzeg. Młoda mistrzyni wywalczyła sobie pierwsze miejsce w biegu na 3000 metrów.  Sukces jest tym bardziej wyjątkowy, ponieważ zawodniczka trenująca pod okiem trenera Kazimierza Żuromskiego jako jedyna uczestniczka ogólnokrajowych zawodów zdołała przełamać magiczną barierę 10 minut. Anna Hrycyk pokonała konkursowy dystans w czasie 9.59,93, co pozwoliło jej spokojnie zająć zaszczytne pierwsze miejsce. Warto również wspomnieć, że nasza młoda biegaczka nie dała najmniejszych szans wszystkim swoim rywalkom wyprzedzając je ze sporym zapasem czasowym. Zawodniczka, która zajęła drugie miejsca, czyli Patrycja Rębisz reprezentującą klub Victoria Racibórz pojawiła się na mecie dopiero 5 sekund później niż złota Anna Hrycyk. Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu!

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Aktulności

Sanepid poszukuje uczestników mszy

Published

on

Sanepid poszukuje uczestników mszy

Z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych wirusem Covid-19 a każda kolejna doba niesie ze sobą kolejny niechlubny rekord liczby zarażonych. Niestety z naszych ustaleń wynika, że jedna z takich osób, u której potwierdzono dodatni wynik testu na koronawirusa w dniu 25.092020 (czyli w ubiegły piątek) brała udział w Mszy Świętej odprawianej z Bazylice Katedralnej pod wezwaniem. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu. W związku z możliwością przeniesienia wirusa na innych uczestników mszy Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny prosi o jak najszybszy kontakt wszystkie osoby, które tego dnia brały udział we wspomnianej Mszy Świętej o godzinie 8:00. Zgłoszenia przyjmowane są jak zawsze przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną za pomocą stworzonego specjalnie na potrzeby pandemii całodobowego telefonu alarmowego. Numer pod który należy dzwonić to 694 493 755. Jednocześnie Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny prosi zarówno o zachowanie spokoju jak i niebagatelizowanie całej sytuacji.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl