bądź aktywny Informacje Kołobrzeg Poradnik Powiat kołobrzeski Relaks Sport Warto zobaczyć z Kołobrzegu zdrowie

Nadmorski park dla całej rodziny

Nadmorskie miejscowości w okresie wakacyjnym przeżywają prawdziwe oblężenie, dlatego też z każdym rokiem przybywa w nich różnorodnych atrakcji. Zachęcają one podróżnych do odwiedzania miasta, relaksującego wypoczynku i stworzenia niezapomnianych wspomnień. Jedną z takich właśnie ofert przygotowało miasto Kołobrzeg.

Miejsce zabaw dla każdego

Pomerania Kołobrzeg to miejsce, które zostało przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Znajdują się w nich liczne sezonowe atrakcje, a także dwa stałe punkty programu.

Znajduje się w nim hala zabaw, w której goście mogą bawić się przy każdej pogodzie i o każdej porze roku. Poszczególne strefy przystosowane są do wieku dziecka, zapewniając mu bezpieczną i udaną rozrywkę. Na obszarze hali znajduje się także restauracja ze zdrową żywnością i tematyczne sale, gdzie zorganizowane mogą zostać urodziny. To świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy niezależnie od okresu, chcą spędzić rodzinne wczasy wraz z najbliższymi.

Śladami przybyszów z północy

Obok hali zabaw, Pomerania Kołobrzeg posiada również wioskę Wikingów. Jest to atrakcja, w której można na żywo zobaczyć, jak żyli prawdziwi wojowie Północy. Usytuowana niedaleko autentycznego siedliska Wikingów, wioska oferuje praktyczną naukę rzemiosła, strzelania z łuku czy lekcję przygotowywania posiłków. Bywa szczególnie interesująca, kiedy Kołobrzeg pogodaoferuje piękne, słoneczne niebo. Dzięki sali multimedialnej w ciekawej formie można podziwiać historię, a po ukończeniu zwiedzania przyznawane są certyfikaty małego Wikinga.

Jak w podwodnym królestwie

Kołobrzeg atrakcje przygotowuje także nową ofertę na zbliżający się sezon 2018. Jest nim Wodny Świat pełen rozmaitych atrakcji dostępnych na świeżym powietrzu. Do tej pory zwiedzający mieli szansę zobaczyć jej przedsmak, czyli gigantyczną dmuchaną zjeżdżalnię.

Latać jak balonik

Na Dmuchanym placu zabaw Pomeranii każdy może się wyszaleć przypominający łódź, zamek czy saharyjską oazę. Place jest w pełni zabezpieczony, dlatego nie trzeba obawiać się o jakiekolwiek zagrożenia. Obok dmuchanych w parku rozrywki znajdują się także tradycyjne zjeżdżalnie i drabinki.

Karuzelo kręć się kręć

Pomerania Kołobrzeg posiada również kilka karuzel, na których będzie mogła bawić się cała rodzina. Znajdują się wśród nich m. in. karuzela krzesełkowa, wahadło extreme, karuzela łabędź, w której goście kołyszą się w łódkach przypominających łabędzie czy karuzele dla najmłodszych. Jest także AutroDrom i Rollercoster Dragon.

Wszystkie te atrakcje znajdują się w sezonowej ofercie, a goście przybywający do parku rozrywki mogą korzystać z nich za wykupieniem biletu wstępu. Aby skorzystać z niektórych atrakcji, trzeba to wcześniej ustalić z organizatorami. Jedną z nich są lekcje prowadzone z wiosce Wikingów.

Przyjmowane są całe rodziny, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Przez dziesięć lat stał się on rozrywką dla całej rodziny. Organizowane są tutaj kinderballe, urodzinowe przyjęcia czy też wypady w czasie wakacji. Granicą pozostaje wyłącznie wyobraźnia dorosłych – organizatorzy zaś starając się wspomóc gości, wychodząc naprzeciw ich prośbom i oczekiwaniom. Dlatego też park jest w ciągłej rozbudowie, aby móc oferować jeszcze więcej rodzinnej zabawy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments