Connect with us

Published

on

Sieci supermarketów coraz częściej poszukują rynków zbyt w mniejszych miejscowościach. Pozwala im to zyskać klientów, którzy mogą dzięki temu zaoszczędzić czas na dojazdach do dużych miast, gdzie zazwyczaj zlokalizowane były oddziały sklepów dużych firm. Za cel obierane są zazwyczaj miasta powiatowe, ze względu na swój zasięg terytorialny oraz fakt, że tuż po województwach są one największymi jednostkami administracyjnymi skupiającymi gminy i wsie.

Mrówka Kołobrzeg

Zapewne takimi kryteriami kierowała się Mrówka Kołobrzeg, kiedy postanowiła otworzyć swój siedemdziesiąty dziewiąty sklep w nadmorskiej miejscowości. Zapewniła tym samym nowe miejsca pracy – zarówno przy budowie hali sprzedażowej, jak również na etapie dalszej działalności obejmującej handel i dowóz materiałów budowlanych.

Praca Kołobrzeg znalazła się dla trzynastu osób, zatrudnionych na stałe jako sprzedawcy. Lokalne przedsiębiorstwa budowlane i remontowe z całą pewnością wiele zyskały dzięki tej inwestycji. Mają teraz szansę na korzystniejsze warunki dostaw oraz lepszą jakość usług. Nie muszą polegać jedynie na własnych źródła, które w przypadku nagłej potrzeby, mogą nie wywiązać się należycie z zadania, ani też ufać na słowo, że surowce spełniają ich standardy – teraz mogą je zobaczyć na własne oczy.

Ze względu na fakt, że Kołobrzeg jest miastem bardzo turystycznym, wciąż prowadzone są różnego rodzaju budowy, remonty, wykończenia albo przebudowy. W takich warunkach konieczne jest posiadanie dobrze zaopatrzonego sklepu w zasięgu ręki. Na powierzchni ośmiuset pięćdziesięciu metrów kwadratowych znajdują się różnego rodzaju materiały, które z pewnością spełniają wszystkie te kryteria.

Dotąd jedyną możliwością na zakup odpowiednich surowców był szeroko rozpoznawalny i ceniony supermarket – Bricomarche Kołobrzeg. Brakowało konkurującego z nim przedsiębiorstwa zdolnego zagrozić dużemu potentatowi, a tym samym wymusić na nim korzystniejsze warunki. Obecnie mieszkańcy miasta i okolicznych regionów mogą śmiało wybierać – do nich należy decyzja, komu powierzą swoje pieniądze. Jest to dla nich dużo atrakcyjniejsza perspektywa niż wizja zdania się – niestety z konieczności – wyłącznie na jednego sprzedawcę.

Zwiększyło to poziom zadowolenia wszystkich tych, którzy pragnęli albo dopiero planują, wyremontować sobie mieszkanie, biuro czy też przebudować garaż. Miasto Kołobrzeg wspiera tego rodzaju inicjatywy, starając się wychodzić im naprzeciw i zachęcać inwestorów do wybory ich rynku.

Wraz z ciągłym powiększaniem się płac, stale rośnie zapotrzebowanie, a tym samym rosną szansę na odniesienie sukcesu na mniejszych rynkach. Mrówka Kołobrzeg zdała sobie z tego sprawę, wiedząc, że zaangażowanie w Kołobrzegu – mieście sezonowo obleganym przez turystów z całego kraju, a nawet niektórych zakątków Europy – z pewnością się jej zwróci.

Sami mieszkańcy mają teraz okazję i szansę wybory, z czego – z całą pewnością – są zadowoleni i już zaczęli przygotowywać – albo odkurzać – swoje plany związane z renowacją ogrodu albo budową altany na przyszłoroczne lato.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ekonomiczny

Pożyczka na dowód – czy warto brać ją w młodym wieku?

Published

on

Pożyczka na dowód – czy warto brać ją w młodym wieku?

49% Polaków wieku od 18 do 25 roku życia uważa, że powodzi im się lepiej niż ich rodzicom w tym wieku – wynika z badania Ipsos MORI na zlecenie International Finance. Czy finansowy dobrobyt młodych Polaków to dowód ich przedsiębiorczości czy może zbytniego zadłużania? Podpowiadamy, czy na początku dorosłego życia pożyczka na dowód to dobry pomysł.

(więcej…)

5 3 votes
Article Rating
Continue Reading

ekonomiczny

Stacja marzeń!

Published

on

Stacja marzeń!

W dzisiejszych czasach świat tak poszedł do przodu, że różnego rodzaju produkty możemy nabyć wszędzie. Jeśli wracamy z trasy i nie zdążymy do żadnego sklepu spożywczego, to możemy zajechać na stację benzynową i z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Asortyment jest bardzo bogato wyposażony i w zasadzie w jednym miejscu mamy wszystkie potrzebne rzeczy. Dzięki temu nie musimy się stresować, że zamkną nam sklep bądź nie uda nam się kupić artykułów spożywczych, które aktualnie są nam potrzebne w domu. Jednak są pewne elementy, których tam brakuje, tylko jakie?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

ekonomiczny

Jak zarabiać na ropie naftowej?

Published

on

Jak zarabiać na ropie naftowej?

Ropa jest niezbędna i bez niej nie mogłaby właściwie funkcjonować żadna gospodarka. Jest to surowiec zaliczany do jednych z najbardziej potrzebnych na świecie. Na „czarnym złocie” fortunę zdobył niejeden kraj. Nie znaczy to jednak, że zarabianie na zmianach cen ropy naftowej jest niemożliwe dla indywidualnych inwestorów. Można na niej zarabiać spekulując na tym rynku z użyciem różnych instrumentów finansowych. Obecnie cena ropy naftowej gwałtownie spada, co jest między innymi spowodowane epidemią koronawirusa oraz konfliktem Arabii Saudyjskiej oraz Rosji – dwóch najpotężniejszych producentów naftowej ropy. Eksperci uważają, że teraz jest najlepszy moment na to, aby w nią zainwestować. Chcesz wiedzieć jak na tym można dobrze zarobić? Sprawdź na platformie oil profit  i zapoznaj się z niniejszym artykułem.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl