Connect with us

Published

on

Kołobrzeg jest miastem monitorowanym, w którym zarówno mieszkańcy jak i przybywający turyści mogą czuć się bezpieczni. Mnogość kamer zapewnia możliwość obserwacji Kołobrzegu online. Zarówno chcący tu przyjechać turyści jak i mieszkańcy mogą obejrzeć zapierające dech widoki, z kamer online.

Kołobrzeg kamera online

 

Dla spragnionych odgłosów morza z pozostałych regionów Polski jest także kamera, na której słychać szum fal napływających na brzeg plaży i obijających się o kołobrzeskie molo. Kamery online są włączone 24 godziny/dobę, także o każdej porze możemy zobaczyć morskie widoki Kołobrzegu na żywo.

Zobacz online wspaniałą plażę i molo w Kołobrzegu- kołobrzeg pogoda, kamera kołobrzeg, kolobrzeg hotel, kołobrzeg noclegi, kołobrzeg sanatorium, sanatorium kołobrzeg, pkp kołobrzeg, kołobrzeg spa, kołobrzeg mapa, kołobrzeg kamery, kołobrzeg olx, kołobrzeg atrakcje, praca kołobrzeg, pogoda długoterminowa kołobrzeg

Największą popularnością cieszy się kamera online pokazująca widok molo i plaży. W oddali rozbłyska latarnia morska w Kołobrzegu, rozświetlając w nocy widok księżyca nad morską tonią i rzucająca cień na wodę. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak pięknie wygląda plaża w Kołobrzegu nocą warto zajrzeć na kamerę online. Widzimy także kawałek traktu prowadzącego na plażę i jedno z wejść. Poniżej latarni widać, także oświetlone nocą, molo, które robi niesamowite wrażenie. Z pewnością ten, kto zastanawia się nad przyjazdem do Kołobrzegu na urlop, po zobaczeniu takich widoków zdecyduje się od razu planować tu wypoczynek. Plaża w Kołobrzegu, która ma 12 km długości robi niesamowite wrażenie. Przejście 220 metrowym żelbetonowym molo to obowiązkowy punkt przyjazdu do Kołobrzegu, niezależnie od pogody, czy pory roku. Pamiętajmy jednak by nie wybierać się tam, pod żadnym pozorem, w czasie bardzo silnego wiatru i sztormu, bo nie dość, że nie będzie to przyjemne doznanie, chyba że jest się fanem ekstremalnej adrenaliny, to jeszcze jest to niezwykle niebezpieczne. Molo w Kołobrzegu zaprasza także na spacery nocą w świetle księżyca. To niezapomniane doznanie, możliwość podziwiania oświetlonego molo i świateł odbijających się w morzu, a także blasku księżyca i błysków latarni morskiej.

Latarnia i port online – kołobrzeg pogoda, kamera kołobrzeg, kolobrzeg hotel, kołobrzeg noclegi, kołobrzeg sanatorium, sanatorium kołobrzeg, pkp kołobrzeg, kołobrzeg spa, kołobrzeg mapa, kołobrzeg kamery, kołobrzeg olx, kołobrzeg atrakcje, praca kołobrzeg, pogoda długoterminowa kołobrzeg

Kolejnym miejscem, które obejmuje oko kamery online jest sama latarnia, która pięknie się prezentuje, nawet nocą, gdyż miejsce jest dobrze oświetlone. Widać także fragment portu, skąd każdego dnia wypływają katamarany w kierunku wyspy Bornholm w Danii. Do latarni prowadzi szereg schodów, które warto pokonać, by nasycić się widokiem morskiego krajobrazu Kołobrzegu. Warto tu przyjechać, aby zobaczyć to szczególne dla historii miasta miejsce. Wchodząc do środka poznamy historię tego miejsca od XVII wieku aż do współczesności. Latarnia była wielokrotnie budowana od nowa. Najpierw dla lepszej nawigacji. Początkowo wykonana była z lekkich materiałów. Dopiero w XX wieku, a dokładnie w 1905, została wybudowana z cegły. W czasie II wojny światowej została wyburzona przez Niemców, gdyż stanowiła świetny punkt orientacyjny dla żołnierzy broniących wybrzeża. Dzisiejszy kształt i wygląd zawdzięcza odbudowie w 1947 roku. Ostatnio odrestaurowana została w 2001 roku, kiedy to wyodrębniono w niej trzy sale, dwie przeznaczone na wystawy tematyczne oraz jedną na chętnie odwiedzaną przez mieszkańców i turystów tawernę, w której można pośpiewać, potańczyć i posłuchać grających tam zespołów. Możemy także zejść do podziemi latarni i obejrzeć Muzeum Minerałów. Zobaczymy tu kolekcję minerałów z całego świata, co jest prawdziwą gratką dla kolekcjonerów kamieni. Między innymi znajdują się tu agaty nowokościelskie i marokańskie. Nie mogło zabraknąć także bursztynu. Wiele atrakcji jakie zapewnia latarnia morska w Kołobrzegu sprawi, że będziemy się tutaj wspaniale bawili. Widok na panoramę kołobrzeskiego wybrzeża, z 26 metrowej wieży, wart jest każdych pieniędzy.

Widok promenady – kołobrzeg pogoda, kamera kołobrzeg, kolobrzeg hotel, kołobrzeg noclegi, kołobrzeg sanatorium, sanatorium kołobrzeg, pkp kołobrzeg, kołobrzeg spa, kołobrzeg mapa, kołobrzeg kamery, kołobrzeg olx, kołobrzeg atrakcje, praca kołobrzeg, pogoda długoterminowa kołobrzeg

Mamy też widoki z tutejszych hoteli i ośrodka SPA na plażę i morze. Widać przechadzających się gości po Bulwarze Szymańskiego, współtwórcy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej. To tu pędzą wszyscy turyści aby zrobić sobie zdjęcie pod Pomnikiem Zaślubin Polski z Morzem. To miejsce, które tętni życiem, ze względu na handlarzy rozstawionych wzdłuż promenady. Turyści mogą tu kupić wszystko, czego zapragną.

Marina przystanią nie tylko żeglarzy, ale i turystów- kołobrzeg pogoda, kamera kołobrzeg, kolobrzeg hotel, kołobrzeg noclegi, kołobrzeg sanatorium, sanatorium kołobrzeg, pkp kołobrzeg, kołobrzeg spa, kołobrzeg mapa, kołobrzeg kamery, kołobrzeg olx, kołobrzeg atrakcje, praca kołobrzeg, pogoda długoterminowa kołobrzeg
Atrakcją, którą dobrze widać na kamerze online jest też kołobrzeska marina, w której cumują okazałe jachty. Widok można obserwować całą dobę. Marina zlokalizowana jest na Wyspie Solnej, chętnie odwiedzanej przez turystów i żeglarzy z całego świata. Na stałe cumuje tu wiele jachtów, które można podziwiać także z widoku kamery online. Atrakcją Mariny, której niestety nie widać na kamerze online jest Reduta Morast- front obronny z XVIII wieku, gdzie latem codziennie odbywają się się koncerty na żywo. Działa tu także tawerna, gdzie można zjeść rybkę z grilla. W sierpniu, w porcie, można podziwiać zawody regatowe, w których uczestniczy kilkadziesiąt jachtów.

Kamery online, zachętą dla turystów- kołobrzeg pogoda, kamera kołobrzeg, kolobrzeg hotel, kołobrzeg noclegi, kołobrzeg sanatorium, sanatorium kołobrzeg, pkp kołobrzeg, kołobrzeg spa, kołobrzeg mapa, kołobrzeg kamery, kołobrzeg olx, kołobrzeg atrakcje, praca kołobrzeg, pogoda długoterminowa kołobrzeg

Widok kamer online nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale zachęca internautów do odwiedzenia wyjątkowego miasta w województwie zachodnio pomorskim, jakim jest Kołobrzeg. Już w samym widoku można się zakochać, a przyjazd tutaj nie pozwoli zapomnieć o tym miejscu. Wtedy z pewnością pójdziesz pod Pomnik Zaślubin Polski z Morzem, wstrzymując oddech przejdziesz przez jego okno i zażyczysz sobie, aby jeszcze tu wrócić.

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading
Click to comment
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawostki

Rejsy Żaglowcem Bonawentura

Published

on

Rejsy Żaglowcem Bonawentura

Wakacje lub urlop to najczęściej jedyny czas w roku, gdy możemy pozwolić sobie na prawdziwy odpoczynek i relaks. Warto zaplanować ten czas świadomie i w szczególny sposób, aby relaks był efektywny i satysfakcjonujący. Sposobów na odpoczynek jest wiele i należy wybierać je wedle własnych upodobań i preferencji odnośnie spędzania swojego wolnego czasu.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

bądź aktywny

Kwas alfa liponowy- czym jest i jak działa na organizm?

Published

on

kobietachodzacapogorach

Czy słyszałeś kiedykolwiek o kwasie alfa liponowym? A może obił Ci się o uszy coraz popularniejszy skrót ALA? Wielu znanych producentów suplementów diety decyduje się na poszerzenie swej dotychczasowej oferty produktów o certyfikowany wyrób bazujący właśnie na tym składniku. Rozległy wachlarz specjalistycznych preparatów z ALA w roli głównej można znaleźć między innymi na stronie witaminyswanson.pl. Co takiego znajduje się w tym kwasie, że jest on zalecany do uwzględnienia w codziennym jadłospisie każdego z nas?

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Ciekawostki

MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra POLICJA OSTRZEGA

Published

on

MOMO Challenge 2018.

MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra POLICJA OSTRZEGA 7.10.2018 ZASADY GRY Rodzice, uważajcie na swoje dzieci!. MOMO Challenge 2018. Na czym polega, makabryczna gra? POLICJA OSTRZEGA 7.10.2018 ZASADY GRY Rodzice, uważajcie na swoje dzieci!. Zapraszam do przeczytania tego artykułu, który pokaże wiele niebezpieczeństw na temat tej gry.

(więcej…)

0 0 votes
Article Rating
Continue Reading

Popularne

Copyright © 2021 ale24.pl